İçeriğe geç

Kumluca Hurdacı Telefonu

Kumluca merkezi çevresinde hurda ve 2.el ev eşyası değerinin üstünde almaktayız. Kumluca merkez hurdacı firması olarak her türden hurda alımı yapmaktayız. Şu an Antalya Kumluca hurdacı firmasıyız. Elbette ki Antalya Kumluca merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Antalya çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Antalya hurdacı firması olan firmamız vazgeçilmez devam ediyor. Antalya Kumluca hurdacı olarak her çeşit hurda malzemenizi alıyoruz.

Miktarı yüksek hurda malzeme satımında yüksek fiyat sunuyoruz. Antalya hurdacısı olarak Kumluca bölgesinde hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Antalya Kumluca hurdacı firmaları içinde lider konumdayız.

Günlük Kumluca hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz. Kumluca yakınlarında hurdacı firmasıyız. Antalya Kumluca merkezinde olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar geliyoruz.

Antalya Kumluca Hurdacısı

Kumluca merkez ve mahallelerinde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğramış plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin yararlanması için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her tür inşaat demiri hurdası satmak sebebiyle mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Kumluca hurdacı firması olarak Antalya ilinin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanızın transferi için çevrenizdeki hurda taşıma ekibimizi gönderiyoruz. Kumluca hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Antalya Kumluca çevresinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. Antalya merkezinin nadide ilçesi Kumluca gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kumluca için değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Kumluca Hurdacı Numarası

Kumluca hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Kumluca adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle numaralarımızı aramanız gereklidir. Boş yere süre geçirmeden arayın en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın.

Hurda Krom Alanlar

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Antalya Kumluca hurda krom tank ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alanlar yazımızı gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir.

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası ticaretiyle ilgileniyoruz. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor.

Kumluca Hurda Alan Firma

Antalya Kumluca hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alıyor. Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Kumluca hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Kumluca adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi şimdi satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebepten hurdanızın kıymeti düşebilir.

Hurda bakır alımı için yerinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı hurda sarı ve kurşun hurdası, hurda demir, çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo alırken fiyatlar sunmaktayız. Kumluca hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Kumluca Alüminyum Hurda Alanlar

İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için aramanızı diliyoruz.

Kumluca ilçesinin her yerinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz.

Ayrıyeten alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Kumluca hurda alüminyum kilo fiyatı bugün güncellendi. alüminyum hurda alanlar hakkındaki metne göz atın

Antalya Kumluca alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kumluca Pirinç Sarı Hurda Alan Firmalar

Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Antalya Kumluca hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Bu yazdıda yayımlanan Antalya Kumluca pirinç sarı kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Kumluca ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Antalya Kumluca hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri kıymetlidir. Aslına bakarsanız hurda sarı diye hurda türü varolmamıştır. Bu sebep ile Kumluca hurda sarı alımı yapıyoruz.

Kumluca Hurda Kablo Alan Hurdacılar

Kablo hurdası alanlar başlıklı metini okuyun. Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kumluca hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet ediyoruz. . Yerinden hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Piyasada çoğunlukla ticareti yapılan %30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Kumluca hurda kablo ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Antalya Kumluca hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablolar alımı esnasında en doğru fiyatı vermekteyiz.

Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Kumluca kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. Çünkü sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmayı isteyenler bizi arayabilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kumluca hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı için yerinize geliyoruz.

Hurda Çinko Alanlar

Antalya, Kumluca çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Kumluca hurda çinko levha kg fiyatı günceldir. Çinko hurda fiyatı paylaşımını ziyaret etmeyi unutmayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Kumluca Bakır Hurda Alanlar

Kumluca genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Kumluca bakır hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Antalya Kumluca hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi var. TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz.

Kumluca bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Kumluca hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar linkine tıklayın. Kumluca çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Bildiğiniz gibi her türlü demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız.

Demir hurdası, dünyada en fazla alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Kumluca inşaat demiri fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Anlık demir hurdası ton fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan yerler bölümümüze bir göz atmalısınız. Kumluca genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

Kumluca Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kumluca Antalya kurşun hurdası almak için iyi fiyatı sunduğumuz bölgeler içindedir. Buradaki Kumluca kurşun hurda ton fiyatını talep edenlere ücretsiz yolluyoruz. Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun gümüş-mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alanlar konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerden biridir.

Kumluca Sac Hurda Alan En Yakın Yerler

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Antalya Kumluca ilçesinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Hali hazırda deliksiz 2.el trapez sac hurdası vardır.

İkinci El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. Kullanılmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan işletmeyiz için en iyi fiyatları biz sunuyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacıyız.

En Yakın Kumluca Hurdacı

En yakın Kumluca hurdacı firması adıyla her çeşit hurda malzeme nakliyesi yapmak için adresinize araçlarımızı yolluyoruz. Kumluca hurdacı firması istihdamındaki çalışanlarımız ile arzu ettiğiniz sokaktan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Demtaş Metal firmamızla Kumluca ilçesinin tümünde her türlü hurda eşya alıyoruz. Böylece hurda satanlara en yakın hurda alanlar Kumluca bölgesinde hizmet veriyoruz.

Kumluca Hurda Kağıt Alım Satımı

Kumluca kağıt hurdası alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sitemizdeki Kumluca hurda karton kilo fiyatını whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile paylaşıyoruz Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile hurda satıcılarına çok daha fazla kâr etme imkanı veriyoruz. Antalya Kumluca hurda kağıt alan firmalar arasındaki Demtaş Metal hizmetleri ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli fiyatları talep edebilirsiniz. Yüksek kilo fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alım satımı yapan depolar arasındayız.

Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla iflas eden butikler tarafından satışa sunulan orta reyonlar, market rafı hurdası, hurda çelik raflar, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Sayfamızdaki Kumluca ikindi el raf hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Kumluca 2.el raf hurdası almak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kumluca Hurda Cam Alan Hurdacı

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde sert ve kırılgan yapıda bulunan su tutan organik olmayan katı maddelerdir. Kumluca genelinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Günümüzde renkli ve şeffaf çıkma araç camı, kola şişesi vs. cam hurda baya fazla ticaretiyle ilgileniyoruz.

Kumluca Hurda Plastik Alanlar

Antalya şehri Kumluca bölgesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyatla mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Kumluca plastik hurdası alanlar içerisinden öne çıkan Kumluca hurdacı firmasıyız. Buradaki Kumluca hurda naylon ton fiyatları günceldir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

Güncel Anlık Kumluca Hurda Fiyatları

Hurda kablo fiyatları içeriğiyle paylaşılmış konuyu ziyaret edin Doğru bilgiye ulaşabilmek için bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Kumluca hurdacı firma olarak hurda alımında kullanılan fiyatlar saatlik olarak değişmektedir.

Kumluca Araba Hurdası Alan Yerler

Kumluca hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Kumluca çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen yük vagonu, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor satmak için arayabilirsiniz.

7/24 Açık Kumluca Hurdacı Firması

Bahsettiğimiz gibi 12 senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 açık Kumluca hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü işimizin başındayız. Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Kullanılmış Cafe Malzemeleri Alım Satımı

Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, evye, krom küvet, krom dinlendirici, endüstriyel set üstü meykap vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizleri işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizi arayabilir. Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. Temiz kullanılan buz makinesi, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alınır.

Hurda Kumaş Alım Satımı

Sayfamızdaki Antalya Kumluca hurda kumaş ton fiyatı her dakika güncellenmektedir. Kiloyla hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satmak amacıyla telefonlarımızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Antalya Kumluca çevresinde şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında istediğiniz konuma gelecek ekipleri oluşturduk. Kumluca kilosuyla kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Antalya Kumluca çevresinde kumaş hurdası alıyoruz. Spota düşmüş parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, hurda spot kumaş için peşin para ile ödeme yapıyoruz.

Kumluca Bina Yıkımı

Yıkım sırasında bilinen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları gibi tüm hurdayı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Kumluca kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek binaların gerektiği biçimde imar edilmesi için yıkımlarını sağlıyoruz. Aynen fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Kumluca Akü Hurda Alım Satımı

Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolayan depolardır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu suyu nedeni ile geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alım satımı gönderimizi okumalısınız. Dolayısı ile depomuz benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor.

Kumluca Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozumu ihaleleri aldık. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılması istenen mülkün incelikle incelenmesi gerekmektedir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde lider yerdeyiz. Kumluca fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Yıkım işi yapanların anlattığı şekilde kolay bir işlem sayılmaz.

Kumluca İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde batan fabrikalardan almış olduğumuz Yıkılmış apartman binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Bazı projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Kumluca Nikel Hurdası Alan Fabrikalar

Bu ilçede anot nikel hurdası, %99 nikel şablon , %95 şablon nikel, nikel turbo alımı yapıyoruz. Kumluca nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası alım satımında gayet dikkatle çalışmalıyız. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak için telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları temin edilir. Piyasasından ekonomik fiyata temiz bir biçimde kullanılmış olan ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz. Az kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki salon takımlarınızı kapınıza gelerek iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgi için bulaşık makinası hurdası alan hurdacı firma başlıklı sitemizi gezebilirsiniz

Hurda Klima Alanlar

2.el Klima Kumluca çevresinde çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Kumluca bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Kumluca Moloz Nakliyesi

Kumluca hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Kumluca Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden belirlenen alana taşınır. Bina yıkımında antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşıma işleri titizlikle tarafımızca yapılıyor.

Kumluca Hurdacı Sitesi

Çevreci dostlara her haliyle yaşanılır bir Antalya ve çok daha iyi Kumluca bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Kumluca hurdacılar sitesindeki firmamızla hizmet ediyoruz. Kumluca OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu hurdaların alım satımını yapıyor değiliz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!