İçeriğe geç

Batman Kozluk bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Batman geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Batman Kozluk hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Kozluk merkez hurdacı firma olarak hurda malzeme alım satım hizmetleri veriyoruz. Kozluk merkezinin tümünde hurda malzemeler ve ikinci el ofis mobilyası alımlarında malzemelerin ederini diğer firmalardan daha iyi fiyatlar ile ödemekteyiz.

Her çeşit hurda alıyoruz. Kozluk merkezinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Kozluk ilçesindeki her sokağa geliyoruz. Güncel Batman Kozluk hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Toptan hurda satımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Batman hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Batman Kozluk meydanının her sokağında hizmet veriyoruz. Hurdacı olarak hurda eşyanızı alıyoruz. Aslında Kozluk hurdacı firmasıyız. Fakat Kozluk merkezinde de hizmet veriyoruz.

Kozluk Hurdacı Firmalar

Kozluk genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her tür çinko hurdası satışı yapmak amacıyla destek telefonumuzu aramalısınız. Kozluk hurdacısı olarak Batman bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki atık malzeme için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Kozluk hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Kozluk ilçesinde yep yeni anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Batman ilinin hızla değişen ilçesi Kozluk öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Kozluk çevresinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz.

Kozluk Hurdacı Telefon Numarası

Batman Kozluk hurdacı telefonu sitemizin içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen telefonumuzu arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Batman Kozluk yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Dolayısıyla hurda atık fiyatları istemek amacıyla operatörlerimizi aramalısınız.

Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

Oldukça sert bir metal yapısı gereği zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alım satımı sayfamıza kesinlikle bir göz atın. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Batman Kozluk krom tank hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Kozluk Hurda Alanlar

Kozluk adresten hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Hurdanızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin değerini düşürüyor. Tonajlı sarı hurdası ve çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımında fiyatlar sunuyoruz. Kozluk hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma geçiyoruz.

Hurda zamak, hurda makina, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda bakır alımı için evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Kozluk hurdacı firma olan Demtaş Metal hurdacılık her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Kozluk Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak Kozluk hurdacılık firmasıyız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek almaktayız. Sizin desteğiyle her gün gelişiyoruz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Sayfamızda yayımlanan Kozluk alüminyum hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kozluk ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Batman Kozluk alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında öncüyüz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Kozluk Sarı Hurdası Alım Satımı

İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası diye hurda türü bulunmamaktadır. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Kozluk ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denmektedir. Bu neden ile Kozluk sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri vardır.

Bu sayfadaki Kozluk sarı pirinç hurdası kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda sarı alanlar içerikli metini inceleyin. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş ticareti yapıyor. Kozluk hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Kozluk Kablo Hurdası Alanlar

Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Kozluk hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmekteyiz. . Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önemlidir. Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz.

Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Müşterilerde kolayca edinilen 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kozluk hurdacısı Demtaş Metal her çeşit antigron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan pahalı fiyatlar sunuyoruz. Kozluk bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. Batman Kozluk kablo hurdası almaktayız. Kablolar iletkenliği ile elektrikli araçlarda kullanılıyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablo hurdası alanlar konulu makaleye göz atın. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu yazdıda yayınlanmış olan Kozluk kablo ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Konumdan tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Kozluk Hurda Çinko Alım Satımı

Kozluk bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Burada paylaşılmış olan Batman Kozluk hurda çinko fiyat listesi anlık güncelleniyor. Çinko hurda alan hurdacı firmalar bölümümüzü şahane bir iş yapacaksınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kozluk Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kozluk içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Kozluk bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alanlar sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Batman Kozluk soyma bakır hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı yollamaktayız. Batman Kozluk bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan Kozluk hurdacı numarasını ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Hurda Demir Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Kozluk ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı edinmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma gönderisini harika olacaktır. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma paylaşımımıza bir göz atın.

Kozluk çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda çokça satılan metaller arasında yer alır. Sitemizde paylaşılan Kozluk inşaat demiri kilo fiyatını isteyenlere bedelsiz yolluyoruz.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Batman ile Kozluk hurda kurşun alım satımı hizmeti verdiğimiz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Batman Kozluk çatı minare kurşunu ton fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırmaktayız. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurdası alan hurdacılar gönderisine kesinlikle göz atın. Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler arasında olduğu söylenmektedir.

Kozluk Hurda Sac Alan Yerler

Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac mevcuttur. Sac hurda alanlar içindeyiz. Depo tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Kozluk Batman etrafında hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru, satışı sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

2.el jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi işletmeyiz. Sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan yerler arasındayız.

En Yakın Kozluk Hurdacı Firma

Demtaş Metal firmamızla Kozluk ilçesinde hurda malzeme alırız. Kozluk hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan personelimizle kapınızdan her cins hurda alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. Kozluk en yakın hurdacı firma adı ile her cinsten hurda metal alım satımında adresinize geliyoruz. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Kozluk çevresinde servisler ediyoruz.

Kağıt Hurda Alımı

Kozluk kağıt hurdası alan yerler içerisindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Kozluk hurda karton aldığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Batman Kozluk hurda karton kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız Avantajlı fiyatlarla kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, kağıt bardak alım satımı yaparız. İlçede renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyet ile sizlere piyasa değerinden daha yüksek oranda kazanma avantajı veriyoruz.

Kozluk İkinci El Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Kozluk raf hurdası fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firmalar gönderisini okusanız mükemmel olur. Kozluk 2.el raf hurdası satın almak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen yerlerden satın aldığımız çelik raf hurdaları, demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır.

Cam Hurdası Alan Hurdacılar

Cam saydam yada yarısaydam oldukça kırılgan yapıda bulunan su geçirmeyen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Genelde şeffaf içecek şişesi, araç camı şeklinde hurda cam tonlarca bulunmaktadır. Kozluk etrafında cam hurda alan hurdacılar arasındayız.

Plastik Hurdası Alanlar

En avantajlı fiyatla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz. Kozluk hurda plastik alım satımı yapanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki Kozluk plastik ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Batman ile Kozluk ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Anlık Kozluk Hurda Fiyatları

En doğru fiyat listesine ulaşabilmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurda alımlarında daha yüksek ton fiyatı sunuyoruz. Kozluk hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatı Kozluk hurda pazarında hızlı bir biçimde güncellenmektedir.

Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Kozluk etrafında hurda otomobil alım satım hizmeti veriyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan vagon hurdası, çekme belgeli hurda araç, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdaları, hurda motor için hemen arayın.

7/24 Hurda Alan Kozluk Hurdacı Firma

Sizlerin verdiği tecrübelerle teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse otuz iki seneden bu yana hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hurda alan Kozluk hurdacı olan firmamız ile gece gündüz hurda eşya alıyoruz.

Kullanılmış Mutfak Malzemeleri Alımı

Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, krom küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz tabak kurulama makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizi arayabilir. 2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılan pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz.

Kozluk Kumaş Alım Satımı

Bu sayfadaki Kozluk hurda kumaş ton fiyatı güncellenmiştir. Kiloyla parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için bizi şimdi aramalısınız. Batman Kozluk çevresinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş alımları için yerinize ekiplerimizi gönderiyoruz. Batman Kozluk kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kiloyla hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alımında peşin ödeme yapılır.

Kozluk Bina Yıkımı

Kozluk kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin en baştan imar edilmesi için yıkım işlerini sağlıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım sırasında istenilen tüm tedbirler Yıkım bitiminde hurda pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma parkeler benzeri tüm hurdayı alıyoruz. Üst taraftaki bölümde anlattığımız fabrika söküm işinde olduğu üzere hurdalar karşılığında bina yıkımı yapıyoruz.

Akü Hurdası Alanlar

Otomobillerde elektrik ihtiyacı amacı ile sıkça bulunur. Zamanla atıl hale gelen aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alımı gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Dolayısı ile depomuz vb. işletme içerisinde geri dönüştürme imalathanesi olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu sebebi ile kıymetlidir.

Kozluk Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenli şekilde fabrika yıkımı gerçekleştiriyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana sayısız fabrika bozumu ihaleleri başarıyla tamamladık. Yıkım yapanların anlattığı gibi kolay bir iş değildir. Kozluk Batman fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Fabrika sökümünden önce yıkımı arzu edilen iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında öncü olduk.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan fabrika vb. binalardan ayrılan yeni gibi ikinci el pimapenler, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. Dolayısı ile batan iş yerlerinden satın aldığımız

Kozluk Nikel Hurdası Alım Satımı

Hurda nikel zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken elimizden geldiğince özenli çalışmalıyız. Kozluk nikel hurda alıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurdası, %95 şablon nikel – %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz.

Kozluk İkinci El Eşya

Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamıza ait telefon numaralarını tuşlayarak iletişimde bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Az kullanılmış patron koltukları, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece temin edilir. En ekonomik fiyatlara çok temiz kullanılmış ve 2.el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Titizlik ile kullandığınız 2. el olarak değerlendirilebilecek durumdaki mobilyaları dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat sunuyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firma konusunda bilgi yazılmış yazıyı inceleyiniz

Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kozluk bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Klima hurdası Kozluk çevresinde en çok satılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. 2. El Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Kozluk Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Kozluk Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alanlara dökülür. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri titizlik ile ekiplerimizle yapılıyor. Kozluk hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Kozluk Hurdacı Sitesi

Gençlere olması gerektiği gibi güzel bir Batman ve daha çok yaşanabilir Kozluk yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Kozluk yeni sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Kozluk hurdacılar sitesi 7. blokta bulunan iş yerimizle sektöre hizmet ediyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!