İçeriğe geç

Kiğı Hurdacı Hurda Alımı

Normalde Kiğı hurdacı firmasıyız. Lakin Bingöl Kiğı merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Kiğı hurdacı depoları arasında öncüyüz. Hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Bingöl hurdacısı olan firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Günlük Bingöl Kiğı hurda fiyatlandırma ile alım yapıyoruz.

Kiğı hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Kiğı merkezinin tamamında kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzemeler almaktayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

Demtaş Metal firmamız ile Bingöl Kiğı hizmet veriyoruz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bingöl hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kiğı merkezde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle araçlarımızı göndermekteyiz. Kiğı ilçesi etrafında hurda metal ve plastik geri dönüşüm şirketiyiz.

Kiğı Hurdacı Firmalar

Kiğı hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Kiğı etrafında benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her çeşit sarı hurdası satışı amacıyla iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Bingöl şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Kiğı ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Kiğı bölgesinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kiğı merkez ve mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek insanlarımızın yararına çalışıyoruz. Kiğı hurdacı firması olarak Bingöl genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin transferi için en yakın hurda taşıma aracımızı yönlendirmekteyiz.

Kiğı Hurdacı Telefon Numarası

Kiğı yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak amacıyla operatörlerimizi aramalısınız. Hemen arayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak para kazanabilirsiniz. Kiğı hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Kiğı Krom Hurda Alanlar

Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı linkine tıklayınız. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizde yayınlanan Kiğı hurda krom tank kg fiyatı güncellendi. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Kiğı Hurda Demir Alan Firmalar

Demir hurdası, yer yüzünde en çok satılan madenler arasında bulunur. Sayfamızdaki Kiğı extra demir hurda kilo fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Güncel demir hurda fiyatı istemek amacıyla Kiğı hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklayınız.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma paylaşımını okusanız mükemmel bir iş yapacaksınız. Hurdacı firmamız Kiğı ilçe genelinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her türlü pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alıyoruz. Kiğı ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Çinko Hurda Alanlar

Kiğı bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Kiğı hurda çinko kg fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler bölümüne bir göz atın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

Kiğı Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında liderdir. Bu yazdıda bulunan Kiğı hurda sarı pirinç kg fiyatını günlük yollamaktayız. Hurda sarı alan hurdacı içerikli konuyu okuyun. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Kiğı bölgesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Kiğı bölgesinde sarı pirinç hurda alıyoruz.

Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Bu neden ile Kiğı sarı hurdası alan yerler arasındayız. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Bingöl Kiğı hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Hurda Kurşun Alımı

Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Kiğı Bingöl kurşun hurda için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Kiğı kurşun hurda ton fiyatlarını telegram grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun kilo fiyatı sayfamıza mutlaka bir göz atın.

Hurda Sac Alımı

Kiğı çevresinin tamamında hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Depo tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapanlar arasındayız. Firmamızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası var.

Kiğı Kablo Hurdası Alımı

Bingöl Kiğı hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız. Kablo hurdası içindeki bakır tel sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kiğı hurdacı firmayız. . İçindeki iletkenin madenine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Bingöl Kiğı fare yemez kablo kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Fakat hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında anlık fiyatları teklif ediyoruz. Üstelik hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılıyor. Kiğı ilçesinin tümünde hurda kablo alımı yapıyoruz. Kiğı bölgesinde çoğunlukla edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini elden ödüyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz.

Sitemizdeki kablo hurda alanlar metni inceleyin. Yerinden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Bingöl Kiğı hurdacısı Demtaş Metal her nevi hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz.

Kiğı Bakır Hurda Alım Satımı

Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgi var. Buradaki Bingöl Kiğı bakır fiyatları güncellenmiştir. Bingöl Kiğı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kiğı bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Kiğı bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Kiğı hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Kiğı Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak Kiğı hurdacısıyız. Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör almaktayız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Kiğı ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımı sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Sitemizde paylaşılan Kiğı alüminyum hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Daha detaylı sitemizdeki alüminyum alan hurdacı içeriği ziyaret edin. Bingöl Kiğı hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz.

Kiğı Hurda Alanlar

Hurda kablo alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Kiğı ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her tür kağıt hurdası alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Kiğı yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylece hurdanın piyasasının inmesine sebep olmaktadır. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımı yaparken değerinden yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Kiğı hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

Klima Hurda Alan Hurdacı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kiğı ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alanlar içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Hurda klima Kiğı ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır.

Kiğı Hurda ve Moloz Nakliyesi

Kiğı hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların bizlere ait fabrikaya nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titizlik ile yapılır. Molozlar Kiğı Belediyesi’nce planlanan moloz döküm alanlarına dökülür.

Kiğı Hurda Nikel Alımı

Bu bölgede %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Kiğı nikel hurdası alıyoruz. Bu sebeple hurda nikeller alınıp satıldığında çok dikkatli çalışmalıyız. Nikel hurdaları zehirlidir.

Kiğı Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vb. tüm hurdayı alıyoruz. Kiğı kentsel dönüşüm dahilinde eskimiş dairelerin gerektiği biçimde inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen tüm tedbirler Daha önce fabrika yıkımında yaptığımız gibi hurda karşılığında bina yıkım işi başarıyla yapıyoruz.

Kiğı Hurdacı Sitesi

Kiğı hurdacılar sitesi altıncı blok içerisindeki tesisimiz yardımıyla hizmet ediyoruz. Sırf bu hurdaların alım satımını yapmıyoruz. Çok daha iyi bir şehir oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Kiğı oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

Kırık Cam Hurda Alanlar

Kiğı etrafında cam hurdası alanlar arasında yer almaktayız. Cam tam veya yarısaydam genellikle sert yapıda bulunan sıvı maddeleri muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Özellikle renkli ve şeffaf araba camları, soda ve gazoz şişesi çeşitlerinde hurda cam tonajlı satılıyor.

Kiğı Hurda Araba Alan Yerler

Kiğı hizmetimize devam ediyoruz. Bazı dönemlerde Kiğı yakınlarında hurda araba alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak ağır hasarlı hurda araba, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, hurda motor alım satımı için arayabilirsiniz.

Kiğı İkinci El Mutfak Ekipmanları Alanlar

Depomuzda bulunan hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi 3 gözlü ocak, salata dolapları, krom davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görmek amacıyla sizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılmış tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Kısa zaman kullanılan sanayi tipi bulaşık makinası, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

Kiğı çevresinde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliyoruz. Kiğı çevresinde hurda parça kumaş almaktayız. Spota düşmüş hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımında peşin ödeme yapmaktayız.

Tonajlı kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı hemen arayınız. Bingöl Kiğı kilo ile tartıp kumaş hurda alanlar içindeyiz. Buradaki Bingöl Kiğı kumaş hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırmaktayız.

Kiğı Anlık Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurda alımında oldukça fazla fiyatlar öneriyoruz. Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak nedeniyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Kiğı hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar an be an değişmekte. Sayfamızdaki yeni kablo hurdası fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz

2.el Raf Fiyatları

Özellikle kapanan kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raflar, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası, demir raflar içlerinden seçilen yeniden farksız duran 2.el raf satıcıları arasındayız. Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Kiğı 2.el raf ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı gönderimizi okumalısınız. Kiğı 2. el raf hurdası alım satımı nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kiğı Karton Hurda Alım Satımı

Kiğı kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız sayesinde kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet sayesinde size daha çok miktarda kazanma olanağı iletiyoruz.

Avantajlı fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, karton bardak, bristol kağıt hurdası, hurda peçete, gazete hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. Kiğı kağıt hurda ticareti yaptığımız bölgeler arasındadır. Burada yayınlanan Kiğı hurda kağıt ton fiyatı güncellendi

Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Bingöl il Kiğı ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, hurda polistren kristal satmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. En güncel fiyata pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, pimapen, hurda şeffaf naylon alımı yapıyoruz.

Kiğı hurda plastik alan firmalar arasında öncü firmayız. Sayfamızdaki Bingöl Kiğı naylon hurdası ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak yolluyoruz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Kiğı 2.el Ev Eşyası

Sahibinden öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası bulunmaktadır. Titiz kullanıldığı belli olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi dilediğiniz konuma gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya fiyatı konusunda detaylı bilgi paylaşılan makaleyi ziyaret ediniz Yeni gibi ikinci el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bizlere ait numaralar ile irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Değerinden uygun fiyatlarla sıfır gibi, 2.el oturma grubu alabilirsiniz.

7/24 Açık Kiğı Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Kiğı hurdacı olarak gece gündüz hurda eşya alıyoruz. Geçip giden senelerin sağladığı kurumsallaşmalar aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin üçden buyana geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz.

Hurda Akü Alanlar

Aküler diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolanan elektrik deposudur. Akü hurdası ton fiyatı bölümümüze bir göz atmak istemelisiniz. Dolayısıyla Demtaş Metal benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan fabrikalar arasındadır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denilmektedir. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından kıymetlidir.

En Yakın Kiğı Hurdacı Firma

Kiğı en yakın hurdacı firması hizmetiyle hurda metal nakliyesi yapmak nedeniyle adresinize deneyimli personel yolluyoruz. Kiğı hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimiz ile kapınızdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yer Kiğı ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Demtaş Metal şirketimizle Kiğı çevresinde hurda malzeme alırız.

2. El Jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. 2. el jeneratör satanlar arasında en yakın işletmeyiz. Endüstriyel yeni gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç pompası 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Birde işi bırakan depolardan aldığımız Yıkılan elbiseci binalarından ayrılan yeni ayarında ikinci el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alanlar içerisindeyiz.

Kiğı Fabrika Bozumu

Kiğı fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Etrafta söylendiği gibi kolay değildir. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı şekilde incelenerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi uygun olur.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde ünlü olduk. Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun zamandır onlarca fabrika bozumu ihaleleri aldık.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!