İçeriğe geç

Keşap hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Keşap meydanının çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Keşap şehir meydanı dolaylarında hizmetimizi sürdürüyoruz. Keşap merkezinin her caddesinde kullanılmış ev eşyası ve hurda malzemeler için malzemenin bedelini peşin ödemekteyiz. Giresun Keşap merkez hurdacı firması olarak her türde hurda alımı yapmaktayız.

Giresun hurdacıları içindeki firmamız hizmetinizdedir. Anlık Giresun Keşap hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz. Hali hazırda Keşap hurdacı firmaları arasındayız. Fakat Keşap merkezinde de hizmetler veriyoruz. Bol miktarda hurda eşya alımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. Giresun hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Giresun Keşap meydanda devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle Keşap araç gönderiyoruz.

Giresun Keşap Hurdacısı

Keşap merkezindeki mahallelerde hurda alım hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek sizlerin yararına çalışıyoruz. Keşap hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Keşap merkezinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Giresun ilinin değişen ilçesi Keşap sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Keşap ilçe merkezinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Keşap hurdacı firması olarak Giresun genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin alımı için yakında bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Sizlerde her nevi alüminyum hurdası satışı yapmak amacı ile şirketimizi cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Keşap Hurdacı Telefon Numarası

Keşap yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer almaktadır. Boş yere zaman geçirmeden arayın en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda satmak amacı ile numaralarımızı aramanız yeterlidir. Giresun Keşap hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Keşap Hurda Krom Alanlar

Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Keşap krom hurdası ton fiyatını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler linkine tıklayabilirsiniz.

430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Keşap Demir Hurdası Alan Yerler

Bildiğiniz gibi her cins demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok bulunan metaller arasındadır. Sitemizdeki Giresun Keşap extra demir hurda ton fiyatlarını isteyene her gün ulaştırıyoruz.

Keşap etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı gönderimize bir göz bakarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatı paylaşımına bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Demtaş Metal Keşap ilçesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Keşap Hurda Çinko Alanlar

Keşap çevresinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Keşap çinko levha kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar yazısını ziyaret edebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Keşap Hurda Sarı Alan Hurdacı

Bu sebep ile Keşap sarı hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Keşap hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Buradaki Keşap sarı pirinç hurdası kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Daha kesin sitemizde önceden yazılan hurda pirinç sarı alan yerler metini okuyun. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

Keşap hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Keşap ilçesinde sarı hurdası almaktayız. İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır.

Keşap Kurşun Hurda Alım Satımı

Giresun Keşap hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Keşap kurşun hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası, Cami kurşunu alırız. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkar. Hurda kurşun alımı yazısına göz atın. Kurşun metalinin kullanılan eski bir maden olduğu düşünülmektedir.

Sac Hurda Alan En Yakın Firma

Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası vardır. Keşap etrafında sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Keşap Hurda Kablo Alımı

Keşap ilçesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar bizi arayabilir. Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Hurda kablo alanlar hakkında paylaşılmış metne bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Keşap fare yemez kablo fiyatları güncellenmiştir.

Keşap hurdacı firma olarak her türlü antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası alımı amacı ile arayabilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Keşap hurdacı firma arayanlara hizmet iyi fiyatlar gönderiyoruz. .

Çünkü Demtaş Metal firmamızla sadece hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo borsasından fazla fiyatlar veriyoruz. Keşap hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. Giresun Keşap etrafında hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası,%50 bakırlı hurda kablolar alımında anında nakit ödeme yapıyoruz.

Keşap Hurda Bakır Alım Satımı

antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Keşap hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alanlar içeriğimizde geniş bilgi var. Bu sayfadaki Keşap soyma bakır hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Giresun Keşap hurda bakır alan yerler içindeyiz. Keşap hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Keşap bölgesinde bakır hurdası almaktayız.

Keşap Hurda Alüminyum Alım Satımı

Sayfamızdaki Giresun Keşap hurda alüminyum ton fiyatını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz. Sizin desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için aramanızı beklemekteyiz.

Keşap ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum tel ticareti yapan hurdacıyız. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz.

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Giresun Keşap hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Her nevi alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Keşap Hurda Alanlar

Hurda kurşun alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Keşap ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda malzeme alım hizmeti veriyor.

Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve hurda sarı alırken yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Keşap hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkmaktayız. Keşap adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenizin kıymetleri düşüyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedef edindik.

Keşap Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Keşap bölgesinde en çok alınan hurda eşyalar arasındadır. Kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Keşap etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir.

Keşap Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Keşap Belediyesi’nce belirlenen yere boşaltılır. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri titizlik ile yapılmaktadır. Keşap hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Giresun Keşap genelinde %99 şablon nikel hurdalar , %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Keşap hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken elden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir.

Keşap Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım sırasında önem verilen iş güvenliği önlemleri Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurdayı piyasa fiyatına alıyoruz. Keşap kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken apartmanların yenilenerek inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Üst tarafta fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Keşap Hurdacılar Sitesi

Keşap OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Keşap hurdacılar sitesi 7. blok içerisindeki dükkânımızın vasıtası ile atık hurda malzeme alım yapıyoruz. Hemşerilerimize yaşanılır bir şehir bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

Cam Hurda Alan Hurdacı

Genelde şeffaf ve renkli kola şişesi, sökülmüş araba camı vb. hurda cam bulunmaktadır. Keşap yakınlarında hurda cam alan firmalar arasındayız. Genelde şeffaf ve renkli kola şişesi, sökülmüş araba camı vb. hurda cam bulunmaktadır.

Keşap Araç Hurdası Alan Yerler

Pek tabi size hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Ama araba hurdası trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, hurda vagon, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Keşap yakınlarında hurda otomobil alımı yapıyoruz.

İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alımı

Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. 2. El tabak kurutma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle iletişim kurabilir. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi ocak, endüstriyel aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, salata ve meze reyonları ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz için siz kıymetli müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Kısa süre kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü dolap alıyoruz.

Hurda Kumaş Alımı

Tonajlı kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası satmak amacı ile telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Parti malı penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alım satımı yapıyoruz. Kumaş hurdası alımı yapılır. Bu sayfadaki Keşap kumaş hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Keşap kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Giresun Keşap etrafında hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz yere gelmekteyiz.

Anlık Keşap Hurda Fiyatları

Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Keşap hurdacısı olarak hurdacılık yaparken kullanılan kilo fiyatları hurda borsasında saat başı değişiklik gösteriyor. Hurda fiyatları konulu içeriği okuyabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretinde borsasından fazla fiyatlar ödüyoruz.

Keşap 2.el Raf Fiyatları

Genellikle kapatılan aktarlardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, reyonlar, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satıyoruz. Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Giresun Keşap ikinci el raf kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Hurda raf alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda raf Keşap satışı yapmak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Karton Hurda Alan Firmalar

İlçenin her yerinde defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra titizlikle satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz. Keşap kağıt hurdası aldığımız alanlar arasındadır. Bu sitede bulunan Keşap hurda kağıt, karton ton fiyatlarını abonelerimize saat başı gönderilmektedir

Keşap kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki firmamız yardımıyla toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli fiyatları isteyebilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete alım satımı yapıyoruz.

Keşap Hurda Plastik Alanlar

Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Giresun ve Keşap bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen alım satım işleri için gönderdiğiniz konuma geliyoruz.

Keşap plastik hurdası alan firmalar içinden ön planda olan Keşap hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Giresun Keşap plastik fiyat listesini isteyene güncel olarak göndermekteyiz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır.

Keşap İkinci El Ev Eşyası

Çok az kullanılan ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları temin edilir. Uygun fiyatlara yeni gibi, ikinci el koltuklar satıyoruz. Temiz kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki salon takımlarınızı yerinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinesi alımı yapan firmalar başlıklı makaleyi ziyaret ediniz

7/24 Açık Keşap Hurdacı Firma

1996’dan bu günlere hurda alım satımında size hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Keşap hurdacı firması firmamız vasıtası ile zaman farketmeksizin geri dönüşümde çalışıyoruz. Sektörün sağladığı deneyimlerler geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Keşap Akü Hurda Alımı

Motosikletlerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılıyor. Yoğun kullanımla kullanılmayacak hale düşen akülere akü hurdası denilmektedir.

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Akü hurda fiyatı yazısına göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız. Dolayısı ile depomuz gibi kendisine ait geri dönüşüm kazanları olan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

En Yakın Keşap Hurdacı Firma

En yakın Keşap hurdacı firması ismi ile her çeşit hurda malzeme alım satımında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Keşap ilçesinde hurda malzeme alırız. Keşap hurdacıları arasında bünyesindeki personelimiz ile yerinden her türlü hurda alım hizmetimiz var. Böylelikle hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Keşap ilçesinin tamamında hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız.

Keşap 2.el jeneratör Alımı

Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alım satımı yapıyoruz. Her voltajda yıpranmamış 2.el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içinde en doğru hurdacı firmasıyız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış öğrenci yurdu ve benzeri binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinci, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç mikseri 2.el demir iskele, hurda plywood mevcuttur. Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalan fabrikalardan aldığımız

Keşap Fabrika Bozumu

Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Keşap fabrika sökümü deneyime sahibiz. Sektörde çok sayıda fabrika bozum ihalesini başarıyla tamamladık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir. Güvenilir bir şekilde fabrika ve tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında başarılı konumdayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!