İçeriğe geç

Kale Hurdacı Telefon Numarası

DEMTAŞ Metal firmamızla Denizli yakasına yakın yerlerde hizmetimize devam ediyoruz. Kale hurdacı firmalar arasında öncü konumdayız. Denizli Kale hurdacı olarak her çeşit hurda malzemeyi almaktayız. Güncel Denizli Kale hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Denizli Kale bölgesinde olduğu gibi hurda alımı için uzman ekip göndermekteyiz. Denizli geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Denizli Kale hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Kale merkezinde geri dönüşüm tesisleri arasındayız.

Yüksek miktarlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası satanlara piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Denizli hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Hali hazırda Denizli Kale hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte Kale merkezinde de hizmet vermekteyiz. Denizli Kale merkezinin tamamında 2.el ofis mobilyası ve hurda malzeme alım satımında nakit ödeme yapıyoruz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Denizli Kale Hurdacıları

Kale hurdacı firması olarak Denizli ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakın çevredeki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Kale merkezde faaliyet veriyoruz. Atık madenleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizlerde her türlü hurda satışı amacı ile hizmet numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Kale hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Denizli Kale merkezinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Denizli ilinin değişen ilçesi Kale öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Kale ilçe merkezinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Kale Hurdacı Numarası

Kale yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer almaktadır. Boş yere zaman harcamadan telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi istemek için operatörlerimizi arayabilirsiniz. Denizli Kale hurdacı telefonu bu sayfanın içinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir.

Kale Hurda Alım Satımı

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Hurda bakır almak üzere adresinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Denizli Kale ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı DEMTAŞ Metal her tür hurda malzeme alıyor.

Yüksek tonajlı çinko hurda, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,inşaat demiri ve sarı alımı yaparken yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Kale hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Kale kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin değerinin düşmesine sebep olmaktadır. Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi prensip edindik.

Krom Hurdası Alanlar

316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Denizli Kale hurda krom tank ton fiyatı güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Oldukça sert bir metal olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Kale Çinko Hurdası Alım Satımı

Kale ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kale çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını dileyene her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası fiyatları konusunda bilgi edinmek için bölümünün linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyatları için arayın.

Kale Sarı Hurdası Alımı

DEMTAŞ Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımı yapıyor. Kale hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Kale ilçenin tümünde sarı hurdası almaktayız.

Bu yazdıda paylaşılan Denizli Kale hurda sarı pirinç fiyat listesini kayıt olanlara güncel olarak göndermekteyiz. Sarı hurdası alanlar içerikli metini inceleyebilirsiniz. Bu nedenle Kale sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Aslında hurda sarı isminde hurda cinsi bulunmamaktadır.

Bu işi yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Kale Bakır Hurda Alan Hurdacı

Kale bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Kale hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacılar alanında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz.

Buradaki Denizli Kale bakır hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Denizli Kale bakır hurda alan yerler arasındayız. Kale içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurdacı firmamız Kale genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere her türlü demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalesini dolaşmak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Güncel hurda demir kilo fiyatı için Kale hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamıza bir göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Demir hurdası, Kale ilçe genelinde çokça bulunabilen metaller içindedir. Bu yazdıda paylaşılan Kale demir hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Kale ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

Kale Kablo Hurda Alım Satımı

Kale bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Çünkü DEMTAŞ Metal firmamızla yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılar için önem taşır.

Bulunduğu yerden enya kablo hurdaları, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Kale bakır kablo kilo fiyatını abonelerimize saat başı yollanmaktadır. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kale ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içinde piyasanın üstünde ton fiyatını biz veriyoruz.

İlaveten çok damarlı kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaktadır. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kale hurdacı firmayız.

Bunların yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo için anlık fiyat listesini gönderiyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında piyasasından oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz.

Hurda kablo alan yerler konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Denizli Kale hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Kale Kurşun Hurda Alanlar

Denizli, Kale kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Kale hurda Cami kurşunu fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatları yazısına göz atmak istersiniz.

Kale Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz. Denizli Kale bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru, alımı nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Depo tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Kale Hurda Alüminyum Alım Satımı

Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu satışı için arayabilirsiniz. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Denizli Kale hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Müşterilerimizin sayesinde her gün tecrübeli hale geliyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Denizli Kale alüminyum ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alanlar içerikli metne bir göz gezdirebilirsiniz Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Kale ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı için hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaktayız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz.

Güncel Anlık Kale Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasasından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Doğru hurda fiyat listesine ulaşabilmek için bizi arayın. Kale hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları Kale hurda pazarında her dakika değişmektedir.

Kale Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan Kale hurdacıyız için nakit ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Her türlü yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz.

Kale Hurda Karton Alan Firmalar

Bölgede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle satıcıya çok daha fazla kazanma olanağı iletiyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alıyoruz. Kale hurda kağıt alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sitemizdeki Denizli Kale hurda karton kağıt kg fiyatını dileyene ücretsiz yollanmaktadır Denizli Kale hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz.

Kale Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdaları zehirlidir. Bu neden ile nikel hurdası alınıp satıldığında çok hassasiyet ile davranılmalıdır. Denizli ile Kale hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel hurda alıyoruz.

Kale Hurdacılar Sitesi

Kale OSB hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Kale hurdacılar sitesindeki iş yerimiz aracılığı ile hizmetler veriyoruz. Yalnızca bu malzemelerin alımını yapıyor değiliz. Gençlere iyi bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Kale Bina Yıkımı

Üstte anlattığımız fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kale kentsel dönüşüm içinde yeniden inşa edilecek dairelerin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken istenen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi her cinsten hurdanızı satın almaktayız.

2. El Restaurant Aletleri Alımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurulama makinesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici, sanayi tipi kuzine vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacıyla sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Çok kısa süre kullanılan pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız.

Kale Kumaş Alım Satımı

Kale çevresinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, top kumaş hurdası, spot kumaş, mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye hurdası, dokuma kumaş alıp satıyoruz. Denizli Kale çevresinde jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alımı için adresinize gelecek araçlarımız var. Kilosuyla ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, hurda örme, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş alımı için bu sayfadaki numarayı hemen arayınız. Sitemizdeki Denizli Kale hurda kumaş fiyat listesini talep edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Denizli Kale kiloyla tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

En Yakın Kale Hurdacı

Kale hurdacı firması olarak adresten hurda malzeme satım hizmetleri vermekteyiz. En yakın Kale hurdacı hizmetleri ile her tür hurda eşya alırken adresinize geliyoruz. DEMTAŞ Metal hurda alım firması olarak Kale ilçesinde hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. Bu hizmetimiz ile atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Kale ilçesinin yakınlarında servisler vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kale İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan market binalarından ayrılan yeni ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere alıyoruz. Dolayısı ile ne yazık ki iflas eden esnaflardan satın almış olduğumuz Büyük projelerde alçı karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Kale Hurda Klima Alım Satımı

İkinci el klima Kale bölgesinde en çok satılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kale bölgesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Kale Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Kale Belediyesi’nce belirlenen yerlere nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınma işleri güvenlikle yapılmaktadır.

Kale Fabrika Bozumu

Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak fabrika binasının detaylı şekilde dolaşılarak uygun ekipman ve projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Yıkım işi yapanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Kale Denizli fabrika sökümü profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalesi gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı olduk.

Hurda Akü Alanlar

Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolayan depolardır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunabiliyor.

Akü hurdası içinde bulunan kurşunlu akü suyu sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurda fiyatları hakkında bilgi almak için konusunun olduğu linke tıklayın. Dolayısı ile şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor.

Kale İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfadaki Denizli Kale ikinci el raf ton fiyatını whatsapp grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Raf hurda ton fiyatı makalemize mutlaka bir göz atın. Kale raf hurdası almak nedeniyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde batan aktarlar tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, market rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız.

7/24 Açık Kale Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Kale hurdacı olan şirketimiz ile haftanın yedi günü hurda alıyoruz. Yaklaşık sekiz seneden bu yana hurda hurda alım satımı yapan firmayız. Sektörde uzun zamandır Kale hurdacı olarak hizmet vermenin kazandırdığı tecrübelerle araç gereç sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Kale Hurda Plastik Alanlar

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Denizli ile Kale ilçesinin tümünden abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Kale plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Bu sitede bulunan Kale plastik hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Güncel fiyatlarla mavi kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı için bildirdiğiniz adrese geliyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Kale Hurda Araç Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Kale çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Tabiki de size araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda otomobil, çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, römork, motor hurdası için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kale 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi konumunuzdan alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya fiyatı başlıklı içeriğimize ulaşın 2.el ofis mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası için iletişim numaralarımızı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Sıfır gibi 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı sormak nedeni ile cep telefonumuzla bağlantıya geçebilirsiniz. Kale ilçesinde kullanılmış, 2.el koltuklar alabilirsiniz.

Kale Hurda Cam Alımı

Özellikle renkli meşrubat şişesi, sökülmüş araç camı türde hurda camlar çok miktarda bulunmaktadır. Kale etrafında cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Özellikle renkli meşrubat şişesi, sökülmüş araç camı türde hurda camlar çok miktarda bulunmaktadır.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!