İçeriğe geç

Fikirtepe Hurdacı Firması

Fikirtepe mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Fikirtepe mahallesinde hurdacı firması olarak her türden hurda malzemeyi değerinde almaktayız Hali hazırda Kadıköy firmasıyız. Fakat Kadıköy Fikirtepe mahallesinde de hizmet veriyoruz.

İstanbul Kadıköy Fikirtepe mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Fikirtepe mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

Güncel İstanbul Kadıköy Fikirtepe hurda fiyat listesiyle alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacısı içindeki firmamız Demtaş Metal takdirlerinizi kazanmaya devam ediyor. Anadolu yakası Kadıköy bölgesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alım satımı için araç göndermekteyiz Kadıköy Fikirtepe mahallesinde 2.el eşya ve hurda malzemeler almaktayız Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal adıyla İstanbul Kadıköy mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Tonajlı hurda eşya ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Fikirtepe Hurdacısı

Kadıköy hurdacı firması olarak Anadolu yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Fikirtepe bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizlerde her nevi kağıt hurdası satmak amacıyla telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Kadıköy mahallesinde ve Fikirtepe mahallesinde her türlü hurda malzeme alan firmalar içinde en güncel fiyatları vermekteyiz. Fikirtepe hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Fikirtepe bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizde! İstanbul ilinin eşine rastlanamayan mahallesi Fikirtepe daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Kadıköy Fikirtepe mahalle merkezinde değil, her yerde hizmet veriyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin madenden yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi zordur. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olmaktadır. Hurda maden geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji miktarı karbon emisyonunun çevreye zarar vermesini önlemektedir.

Doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfus ile beraber insanlığın doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaya devam ediyor. Atık madenin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere aktarmaktayız.

Fikirtepe Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Kadıköy Fikirtepe her tür hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Boşa süre harcamadan telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak üzere çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Fikirtepe Hurda Kablo Alım Satımı

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Fikirtepe mahallesi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Fikirtepe bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Fikirtepe hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satarak daha çok para kazanmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Çünkü sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. İçinde bulunan telin türüne göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Fikirtepe bakır kablo fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Piyasada hızlıca satılan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşin ödüyoruz.

Sitemizdeki hurda kablo alan yerler konuyu okuyun. Bunların yanısıra enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında en güzel fiyat teklifini vermekteyiz. Yerinden hurda tek damar kablosu almaktayız.

İstanbul Kadıköy Fikirtepe mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kullanılış yerlerine göre yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Bir de çok damarlı kablo hurdaları için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Fikirtepe Mahallesinde Krom Hurda Alanlar

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Krom hurdası alımı paylaşımımızı incelemelisiniz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı linkine tıklayabilirsiniz. Oldukça sert bir metal yapısıyla zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Fikirtepe Hurda Kurşun Alım Satımı

Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan kurşun metali mavimsi rengiyle öne çıkar. Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun alımı yapıyoruz. Kurşun metalinin en eski madenler içinde olduğu biliniyor. Fikirtepe kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız mahallelerden biridir. Sitemizde yayınlanan İstanbul Kadıköy Fikirtepe çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını bip grubumuzda paylaşıyoruz.

Fikirtepe Çinko Hurdası Alanlar

Bu sayfadaki Fikirtepe çatı söküm çinkosu fiyat listesini arzu edenlere her gün ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alımı yazımızı dolaşmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı için arayın. Fikirtepe mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar çinko hurda hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız.

Fikirtepe Mahallesinde Sarı Hurdası Alım Satımı

Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır.

Dolayısıyla Fikirtepe sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Fikirtepe genelinde sarı hurdası alıyoruz. İstanbul Kadıköy Fikirtepe hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor.

Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Fikirtepe Mahallesi hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor. Sayfamızdaki sarı hurdası alanlar konuya göz atabilirsiniz.

Fikirtepe Hurda Sac Alımı

Elimizde deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Fikirtepe bölgesinin her yerinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı istemek amacı ile. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Fikirtepe Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlatmak isteriz her türde demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla bulunan madenler içindedir. Burada paylaşılmış olan Fikirtepe toplama demir hurdası kilo fiyatı güncellendi. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için Fikirtepe hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Fikirtepe mahalle genelinde hurda demir alımı yapıyor. Fikirtepe çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Fikirtepe Hurda Alımı

Yüksek tonajlı hurda alüminyum ve sarı, bakır, inşaat demiri, kablo hurda, çinko, hurda kurşun satanlara özel Fikirtepe hurda listesinden daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Fikirtepe hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Fikirtepe adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenin değerini düşürüyor. Fikirtepe mahallesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her tür kablo hurdası alıyor. Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak antimon, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Kadıköy ilçesindeki fabrikalardan makine artığı hurdası alımı yapmaktayız. Kırpıntı malzemelerinizi biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Şantiyelere ve fabrikalara konteyner veriyoruz.

Fikirtepe Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Fikirtepe bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Fikirtepe Mahallesi hurdacı numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Kadıköy Bakır alan hurdacılar yazımızda detaylı bilgi var. antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz.

Sitemizdeki İstanbul Kadıköy Fikirtepe bakır kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. İstanbul Kadıköy Fikirtepe hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Fikirtepe genelinde hurda bakır almaktayız.

Fikirtepe Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Kadıköy Fikirtepe alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. . Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası alan hurdacı firmasıyız. Fikirtepe mahallesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alırken tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız.

Fikirtepe Fabrika Sökümü

Hurdacıların söylediği biçimde kolay bir iş sayılmaz. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Kadıköy Fikirtepe fabrika söküm işleri yapıyoruz. Fabrika sökülürken önce sökülecek üretim yerinin titizlikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması daha doğru bir çalışma olur.

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Bu sayede fabrika yıkım işleri gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık.

Fikirtepe Mahallesi Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe etrafında cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıda olan su geçirmeyen inorganik amorf sert bir malzemedir. Özellikle şeffaf ve renkli oto camları, şişesi vb. cam hurda bulunabiliyor.

Fikirtepe Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz extra duyarlılık sayesinde satıcılara çok daha yüksek kâr elde etme şansı yöneltiyoruz. Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Kadıköy Fikirtepe hurda kağıt, karton kilo fiyatı günceldir

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe kağıt hurda alan yerler arasındaki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. Piyasanın üstünde ton fiyatlarıyla hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alımı yapan firmalar içindeyiz.

En Yakın Fikirtepe Mahallesinde Hurdacı

Fikirtepe en yakın hurdacı ismiyle her türden hurda alırken adresinize geliyoruz. Fikirtepe hurdacı firma istihdamındaki ekiplerimizle kapıdan hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal olarak Fikirtepe etrafında hurda alırız. Böylelikle size en yakın hurda alan yerler Fikirtepe bölgesinde servis veriyoruz.

Fikirtepe Hurda Araba Alan Yerler

Fikirtepe mahallesinde hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazen Fikirtepe bölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Ama hurda otomobil trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan parçalanmış hurda otomobil, yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası satmak için arayabilirsiniz.

Fikirtepe Mahallesi Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız için en iyi fiyatı vermekteyiz. Her türlü az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın yerlerdeniz.

Fikirtepe Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla hurda nikel alınırken elden geldiğince dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurdası zehirli olabilir. Fikirtepe mahallesinde hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde hurda turbo nikel, %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, anot nikel alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Fikirtepe Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne hurda alımında hizmete devam ediyoruz. 7/24 Fikirtepe mahallesinde hurdacı firması olan şirketimiz ile haftasonları bile sektöre çalışıyoruz. Sektörün kazandırdığı tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Fikirtepe Mahallesi Klima Hurda Alım Satımı

Fikirtepe çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda klima Fikirtepe bölgesinde en fazla alınan hurdalar arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alanlar içerisindeyiz.

Fikirtepe Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Kadıköy Belediyesi tarafından daha önce belirlenen arazilere nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

Fikirtepe Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Siz dostlarımıza yaşanılır bir İstanbul Kadıköy ve her haliyle iyi Fikirtepe oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Fikirtepe hurdacılar sitesi içindeki dükkânımızın vasıtasıyla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz.

Fikirtepe Hurda Akü Alımı

Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurda kilo fiyatı makalesini okusanız harika olacaktır. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Akü hurdası alımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Bu yüzden iş yerimiz gibi kendi bünyesinde geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alanlar arasındadır. Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor.

Fikirtepe Hurda Plastik Alım Satımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. İstanbul ile Fikirtepe bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Fikirtepe hurda plastik alan yerler içerisinde bulunan Fikirtepe hurda deposuyuz. Sitemizdeki Fikirtepe plastik fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz Avantajlı fiyata pet şişe, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Güncel Fikirtepe Hurda Fiyatları

Fikirtepe mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında günlük değişiyor. Yeni alüminyum hurdası fiyatları hakkında yazılmış yazıyı ziyaret edin Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında borsasından daha fazla ton fiyatları veriyoruz. Anlık hurda kilo fiyatına ulaşabilmek için bizi arayın.

Fikirtepe İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda alan yerler bölümümüzü okuyunuz. Sitemizdeki İstanbul Kadıköy Fikirtepe 2.el raf fiyatları günceldir. Raf hurdası fiyatı bölümümüzü gezmelisiniz. Fikirtepe raf hurdası almak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen butiklerden temin ettiğimiz çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, hurda market rafı içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satıyoruz.

Fikirtepe İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç pompası 2.el iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Fikirtepe yakınlarında yıkılan ardiye binalarından çıkarılan yeni ayarında 2.el kapı, mutfak dolabı, pencereler alım satımı yapıyoruz. Birde kapatılan iş yerlerinden satın aldığımız

Fikirtepe Mahallesinde Parça Kumaş Alım Satımı

İstanbul Kadıköy Fikirtepe mahallesi etrafında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımında yerinize gelecek ekipleri oluşturduk. İstanbul Kadıköy Fikirtepe etrafında hurda kumaş almaktayız. Spot hurda penye, parça nevresim hurdası, hurda parça kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıp satıyoruz.

Kilosuyla ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası satmak amacıyla bizi hemen aramalısınız. Fikirtepe kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içinde en yüksek fiyatı öneriyoruz. Buradaki Fikirtepemahallesi hurda kumaş kg fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz.

Fikirtepe 2. El Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel set üstü ocak, paslanmaz salata ve meze dolapları, evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipi mutfak aletlerini incelemek için sizleri depomuza davet ediyoruz. Kısa süreliğine kullanılmış olan buz makineleri, tezgah altı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, bulaşık makinaları alıp satmaktayız. 2.el bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir. Profesyonel lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

Fikirtepe Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

Yeniden farkı olmayan 2. El derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla firmamıza ait çağrı merkezi telefonlarla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, personel masası temin edilir. Çok az kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinizden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı konulu sitemizi ziyaret ediniz Fikirtepe çevresinde yeni, ikinci el oturma grupları satın alabilirsiniz.

Fikirtepe Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki fabrika söküm işinde yaptığımız gibi binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, sökülen çelik kapılar, pimapen hurdaları vb. her türden hurdayı satın alıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Kadıköy Fikirtepe mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış binaların yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!