İçeriğe geç

İvrindi hurdacısı olarak her cins hurda eşyayı adresinizden almaktayız. İvrindi meydanının çevresinde hurdacısıyız. Anlık Balıkesir İvrindi hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. İvrindi merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz.

Şu an İvrindi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Fakat Balıkesir İvrindi merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm ismiyle İvrindi hurda çeşitleri alıyoruz. Balıkesir İvrindi merkezinde ikinci el eşyalar ve hurda için hurdanızın ederini peşin ödemekteyiz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm ismiyle İvrindi hurda çeşitleri alıyoruz. İvrindi etrafında olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla araç gönderiyoruz.

Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun alımında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Balıkesir hurdacısı olarak İvrindi meydanında hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. İvrindi hurdacı şirketleri içinde lideriz.

İvrindi Hurdacıları

İvrindi hurdacısı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İvrindi etrafında eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her çeşit çinko hurdası satmak nedeniyle numaramızı arayabilirsiniz. Balıkesir şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi İvrindi daimi hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sırf Balıkesir İvrindi etrafında değil, her şehirde hizmet veriyoruz. İvrindi merkez mahallelerinde hurdacılık faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek hepimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. İvrindi hurdacı olarak Balıkesir ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın taşınması için uygun hurda nakil elemanlarımızı yönlendiriyoruz.

İvrindi Hurdacı Telefon Numarası

Balıkesir İvrindi yerinden hurda malzeme alımı her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Balıkesir İvrindi hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

Hurda Çinko Alımı

İvrindi ilçesinin tümünde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki İvrindi hurda çinko levha fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Çinko hurda alım satımı gönderisini ziyaret ederseniz harika olur. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için arayın.

İvrindi Hurda Bakır Alımı

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Bakır hurdası alanlar alanında daha geniş bilgi bulabilirsiniz. İvrindi hurda bakır fiyatları için telefonumuzu arayın. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. İvrindi genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan İvrindi hurdacı telefonunu hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Sitemizdeki İvrindi soyma bakır hurdası kilo fiyatı güncellendi. Balıkesir İvrindi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

İvrindi Hurda Alüminyum Alımı

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme yapıyoruz. İş yerimize güvenenlerin yardımıyla daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Balıkesir İvrindi hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. İvrindi bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda alımında hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Sitemizdeki Balıkesir İvrindi alüminyum hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunanalüminyum hurda alanlar metni ziyaret edin.

Hurda Demir Alımı

İvrindi ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Demir, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan metaller içerisinde yer alır. Bu sayfadaki İvrindi extra demir hurda kg fiyatı güncellendi. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. İvrindi etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı talep etmek sebebiyle gecikmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı paylaşımını gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar.

İvrindi Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Hurda atık almak için yerinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. İvrindi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin kıymeti düşebilir.

İvrindi hurdacı firma olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm her nevi ikinci el eşya alımı yapıyor. Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı ilke edindik. Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, toplama demir, çinko hurda, alüminyum hurdası, bakır, kablo hurda ve sarı hurda alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. İvrindi hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

İvrindi Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası alıyoruz. İvrindi ve çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru, satmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Şu anda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac vardır. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Krom Hurda Alım Satımı

Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki İvrindi krom tank hurdası kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar makalemize bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz.

İvrindi Kablo Hurda Alım Satımı

İvrindi bölgesinde kolayca ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki İvrindi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Balıkesir İvrindi ilçesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Sayfamızda bir kaç gün önceden yazılan kablo hurda alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablo satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kablo hurdası içerdiği bakır teller nedeniyle hurdacılık yapanlar için kıymetlidir.

İçindeki iletkenin madenine göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Balıkesir İvrindi bakır kablo ton fiyatı güncellenmiştir. Balıkesir İvrindi hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde deneyime sahibiz. İvrindi hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alım satımı esnasında anlık fiyat teklifini gönderiyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

İvrindi Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

İvrindi ilçesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple İvrindi sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretinde liderlik etmektedir. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir.

Aslında sarı hurda diye hurda cinsi yoktur. Buradaki İvrindi hurda sarı pirinç ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar içerikli metine bir göz atabilirsiniz. Balıkesir İvrindi hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır.

Kurşun Hurda Alanlar

Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu biliniyor. Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu alımı yapıyoruz. İvrindi Balıkesir hurda kurşun alımı için depoladığınız yere geldiğimiz bölgelerdendir. Sitemizde yayınlanan İvrindi çatı minare kurşunu fiyatlarını talep edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Yeryüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda fiyatları paylaşımını okuyabilirsiniz.

Hurda Akü Alanlar

Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denir. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akü hurda alanlar sayfamıza bir göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Dolayısıyla Demtaş Metal Geri Dönüşüm vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Motosikletlerde enerji ihtiyacında kullanılmaktadır. Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

İvrindi Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı

Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için en yüksek fiyatı biz veriyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

7/24 Hizmet Veren İvrindi Hurdacı Firması

7/24 açık İvrindi hurdacı firması olarak zamana takılmadan konumuza geliyoruz. Tam tamına dokuz seneden bu yana hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Sektörün verdiği deneyimler ile teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İvrindi Hurdacı Sitesi

Sizin gibi kıymetli dostlara temiz bir Balıkesir İvrindi oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. İvrindi hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımızla geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz. İvrindi organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz.

Hurda Araç Alan Yerler

İvrindi hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda İvrindi yakınlarında araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Fakat araç hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman harcatmayacak pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri, yük vagonu, ağır hasarlı araç hurdası, motor hurdası ve benzeri hurda araçların fiyat bilgisini öğrenmek için arayabilirsiniz.

En Yakın İvrindi Hurdacı Telefonu

İvrindi hurdacıları içinde içinde çalışan çalışanlarımızla yerinden hurda malzeme almaya başladık. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı İvrindi ilçesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamızla İvrindi etrafında her nevi hurda malzeme satımı yapmaktayız. En yakın İvrindi hurdacı adı ile hurda eşya tartmak nedeniyle istediğiniz yere gelmekteyiz.

İvrindi Kırık Cam Hurda Alım Satımı

İvrindi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Genelde şeffaf meyve suyu şişesi, kırılmış oto camları vb. hurda cam çeşitleri yüksek miktarda alınıyor.

İvrindi Kullanılmış Endüstriyel Malzemeleri Alan Firma

Sanayi tipi 2.el restoran mutfağı aletleri almaktayız. Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak kurutma tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşyerimize bulunan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü meykap, krom paslanmaz dinlendirici, evye, dilendirici küveti, krom davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vs lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini yakından inceleyebilmek için siz değerli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

İvrindi Kumaş Alımı

Kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Toptan penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, top kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı için kapınızda ödeme yapılır. Balıkesir İvrindi ilçesinin tümünde hurda jesica, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımları için yolladığınız yere geliriz. Tonajlı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayınız. Sayfamızda bulunan İvrindi kumaş hurdası ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. İvrindi kiloyla kumaş hurda alanlar içindeyiz.

İkinci El Eşya

Titizlik ile kullanılan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat uygulanmaktadır. Geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alan hurdacılar başlıklı içeriği okuyunuz Piyasadan uygun fiyatlara yeni ve ikinci el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. Temiz kullanılmış patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu alınır satılır. Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle burdaki telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

İvrindi 2.El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el demir iskele, hurda plywood satılıktır. İvrindi çevresinde yıkılan ardiye vs binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Ayrıca kapanan satıcılardan satın almış olduğumuz

Hurda Klima Alımı

Hurda klima İvrindi ilçesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içerisindedir. İvrindi etrafında hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

İvrindi Moloz Dökümü

İvrindi hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi titiz bir şekilde yapılır. Yıkım molozu İvrindi Belediyesi’nce planlanan arazilere taşınıyor.

Kağıt Hurdası Alanlar

İvrindi karton hurdası alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki İvrindi hurda kağıt, karton ton fiyatını arzu edene bedelsiz yolluyoruz İvrindi Balıkesir kağıt hurda alan firmalar içerisindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm hizmetleri ile toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. İlçede kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere piyasa değerinden fazla oranda kazanma avantajı yöneltiyoruz. Daha fazla liste fiyatlarıyla kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, hurda gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

İvrindi Nikel Hurdası Alan Yerler

Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında mümkün olduğunca özenli hareket etmeliyiz. İvrindi nikel hurda alıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

2.el Raf Satanlar

Özellikle iflas eden aktarlar tarafından satışa sunulan hurda çelik raf, market rafı hurdaları, orta reyonlar, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Burada paylaşılan Balıkesir İvrindi hurda çelik raf fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar yazısına bakmak istersiniz. İvrindi raf hurdası almak için bize ulaşabilirsiniz.

İvrindi Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen tüm tedbirler Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak dairelerin yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi her cinste hurdayı satın almaktayız. Üstteki konuda anlattığımız fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işi ücretsiz yapıyoruz.

İvrindi Plastik Hurdası Alımı

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Balıkesir şehri İvrindi ilçesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren satışı yapmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

İvrindi hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran İvrindi hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İvrindi hurda plastik fiyat listesini günlük yollamaktayız. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri vardır.

İvrindi Fabrika ve Makine Sökümü

Balıkesir İvrindi fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Daha önce onlarca fabrika sökümü ihalelerini tamamladık. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay bir işlem değildir. Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı olduk. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak fabrika binasının etraflıca gezilmesi gerekir. Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümlerini gerçekleştiriyoruz.

İvrindi Güncel Hurda Fiyatları

Doğru kilo fiyatına erişmek için iletişim kurabilirsiniz. İvrindi hurdacı firma olarak hurda alım satımında kullanılan fiyat listesi hızlıca güncellenmektedir. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasasından fazla kilo fiyatları ödüyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!