İçeriğe geç

İbradı Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Antalya İbradı merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Hali hazırda İbradı hurdacı firmaları arasındayız. Ancak İbradı merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Antalya İbradı hurdacı firması olarak İbradı merkezinin çevresinde hizmet ediyoruz. İbradı çevresinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle bulunduğunuz yere geliyoruz. İbradı hurdacı depoları içerisinde lider şirketiyiz. İbradı hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız. Antalya İbradı merkezinde hurda malzemeler ve 2.el eşyalar alımında peşin ödemeler yapmaktayız. Demtaş Metal şirketimiz ile Antalya İbradı merkezinde hurda alımı için yerinize geliyoruz. Her çeşit hurda alımında öncüyüz. Günlük İbradı hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaktayız. Antalya geri dönüşüm firmaları içindeki Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Antalya hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

İbradı Hurdacıları

İbradı hurdacı firması olarak Antalya ilinin tümünde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın transferi için çevrenizdeki araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. İbradı merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda plastikleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Sizlerde her nevi kurşun hurdası satışı yapmak nedeniyle telefonlarımızı aramalısınız. İbradı hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Antalya İbradı ilçesinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Antalya ilinin nadide ilçesi İbradı öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İbradı etrafında değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

İbradı Hurdacı Numarası

İbradı hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Antalya İbradı yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatları öğrenmek sebebiyle hizmet numaramızı aramalısınız.

Hurda Krom Alımı

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki İbradı hurda krom tank ton fiyatını isteyene bedelsiz gönderiyoruz. Yapısından dolayı çok sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Hurda Demir Alım Satımı

Sizinde bildiği gibi her türde demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alımı yapılır. Hurda demir, yeryüzünde en çok satılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki İbradı demir hurda fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Güncel anlık demir hurda fiyatları istemek amacı ile İbradı hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı hurda demir hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı hurda demir konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayın. İbradı etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. İbradı genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Hurda Çinko Alımı

Sitemizde yayımlanan Antalya İbradı hurda çinko fiyatlarını telegram grup üyelerine saat başı göndermekteyiz. Çinko hurdası alım satımı makalesini incelemek öğrenmenizi sağlar. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Antalya, İbradı etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

İbradı Sarı Hurdası Alım Satımı

Sitemizde bulunan Antalya İbradı pirinç sarı fiyatlarını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı konulu makaleye bir göz atın. Pirinç hurdaya halk dilinde renginden ötürü sarı hurda deniliyor.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı hurda türleri vardır. İbradı hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alımı yapıyor. İtiraf etmek gerekirse sarı hurda olarak geçen hurda türü yoktur. Haliyle İbradı sarı hurdası alım satımı yapmaktayız.

İbradı ilçesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Antalya İbradı hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabilir.

İbradı Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

İbradı hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki İbradı kurşun hurda ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan madendir. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun alan yerler paylaşımımıza bir göz atmak istemelisiniz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alırız.

İbradı Sac Hurda Alanlar

Depomuzda her çeşit 2.el trapez sac bulunuyor. Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız. İbradı Antalya etrafında sac levha, sac hurda varil, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru, firmamızı tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Ardiye çatısı kaplamak için kullanılabilir.

İbradı Kablo Hurdası Alım Satımı

İbradı ilçesinde hurda kablo alan firmayız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki İbradı hurdacı firmayız. . Çünkü firmamız sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Antalya İbradı hurda kablo fiyatlarını whatsapp grubumuza üye olanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Etrafta çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli metni okuyun. Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Antalya İbradı hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımına liderlik yapıyoruz. Lakin tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyat listesini veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi arayın.

Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılıyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. İbradı hurdacı firma olarak genellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

İbradı Bakır Hurda Alan Firma

antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel için peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan İbradı hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz. İbradı bölgesinde hurda bakır alıyoruz. İbradı hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Burada yayınlanan İbradı hurda bakır fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Antalya İbradı hurda bakır alan yerler arasındayız.

İbradı Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek İbradı hurdacılık firmasıyız. Her türde alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan firmayız. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. İbradı ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alırken tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Buradaki İbradı alüminyum fiyat listesi güncellenmiştir. Daha doğru sitemizdeki alüminyum hurda alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Antalya İbradı hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her türlü hurda alüminyum alıyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle her gün profesyonelleşiyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz.

İbradı Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurdası, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. İbradı adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdalarınızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece metalin değerini düşürüyor. Antalya İbradı ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her çeşit atık hurdası alım satımı yapıyor. Tonajlı kablo hurdası ve hurda bakır, hurda alüminyum, sarı hurdası, çinko hurdası, ekstra demir, hurda kurşun alımına özel İbradı piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. İbradı hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda kurşun almak amacıyla bulunduğu yere geliyoruz. Hurda Kumaş alanlar arasındayız.

Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. İbradı ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima İbradı bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

İbradı Moloz Nakliyesi

Yıkımda sözleşmemize göre bina molozlarının taşıma işleri güvenle tarafımızca yapılıyor. İbradı hurdacı tarafından alınan her çeşit hurda malzemelerin depomuza taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu İbradı Belediyesi tarafından daha önce belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor.

İbradı Nikel Hurdası Alımı

Hurda nikel zehirlidir. Bu ilçede anot hurda nikel, nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablo nikel hurdası alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar alınıp satıldığında gayet hassasiyetle çalışılmalıdır. Antalya ile İbradı nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

İbradı Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurdaları almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. İbradı kentsel dönüşüm içerisinde yenilenecek dükkanların istenildiği biçimde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Yıkım yapılırken istenilen iş güvenliği önlemleri

İbradı Hurdacılar Sitesi

İbradı hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimiz yardımı ile geri dönüşüm yapıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. İbradı OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alırken ayrım yapmadan her çeşit metali alıyoruz. Çevreci dostlara olması gerektiği gibi yaşanılır bir Antalya İbradı yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz.

İbradı Cam Hurda Alanlar

Genelde şeffaf meşrubat şişesi, oto camları şeklinde cam hurda çeşitleri bulunabilmekte. İbradı genelinde cam hurdası alan firmalar arasındayız. Genelde şeffaf meşrubat şişesi, oto camları şeklinde cam hurda çeşitleri bulunabilmekte.

Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda İbradı yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Ama araba hurdası trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, vergiden düşürülmüş araç hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri, motor hurdası .

İkinci El Cafe Ekipmanı Alanlar

Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alınır. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi ocaklar, paslanmaz dinlendirici, krom davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz için siz değerli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. Profesyonel restaurant malzemeleri alıyoruz. 2. El krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İbradı Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Sitemizdeki Antalya İbradı hurda kumaş fiyat listesi güncelliğini koruyor. Kiloyla ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile firmamızı vakit geçirmeden aramalısınız. İbradı bölgesinde şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alımlarında adresinize gelecek ekipleri oluşturduk. Antalya İbradı kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Antalya İbradı etrafında hurda kumaş kırpıntı alımı yapmaktayız. Kiloyla hurda kumaş baskı artığı, parça nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımında nakit parayla ödeme yapılır.

Anlık Güncel İbradı Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yeni hurda fiyatları içerikli konuya göz atabilirsiniz İbradı hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı İbradı hurda pazarında saatlik olarak güncelleniyor. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında ton fiyatından daha fazla kilo fiyatları veriyoruz.

2.el Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Buradaki İbradı ikindi el raf hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara günlük yolluyoruz. Hurda raf alan yerler yazımızı incelemek iyi gelecektir. Raf hurdası İbradı satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden pastanelerden temin ettiğimiz mağaza rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafı hurdası içlerinden seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el raf satan hurdacı firmalar içindeyiz.

İbradı Hurda Karton Alanlar

İbradı kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal verdiği hizmetlerle iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki İbradı hurda kağıt ve karton fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz Ederinden fazla kağıt fiyatı ile kağıt bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alanlar arasındayız. İlçede renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanç elde etme avantajı iletiyoruz.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. En ideal fiyata mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı yapmaktayız.

İbradı plastik hurda alan yerler içinden öne geçmeyi başaran İbradı hurdacısıyız. Bu sayfadaki İbradı plastik hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Antalya il İbradı bölgesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

İbradı İkinci El Eşya

Ekonomik fiyatlarla yeni, ikinci el koltuklar satıyoruz. Temiz büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası alma işlerinde değerini yüksek fiyatla ödüyoruz. Çok az kullanılmış olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi adresinize gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alanlar konusunda detaylı bilgi içeren gönderimizi okuyunuz Her çeşit ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile cep telefonumuz ile iletişim kurabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren İbradı Hurdacı

7/24 İbradı hurdacı olarak zaman kavramı olmadan sektörde hizmet ediyoruz. Geçen senelerin kazandırdığı güvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 1996’dan beri geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

Akü Hurda Alan Hurdacı

Akü diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu bulunur. Zamanla ömrünü tamamlamış duruma düşen bataryalara akü hurdası denir.

Hurda akü ton fiyatı gönderisine bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi şirket içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alan firmalar içindedir. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden değerlidir.

En Yakın İbradı Hurdacı Telefon Numarası

İbradı en yakın hurdacı firması servisi ile her nevi hurda malzeme alım satımında yolladığınız konuma araç yolluyoruz. İbradı hurdacı firma olan firmamız ile yerinizden hurda satım hizmetleri vermeye başladık. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak İbradı bölgesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma İbradı etrafında servisler ediyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Bozulmuş jeneratör, trafo alıyoruz. Her türde çalışır durumda 2. el jeneratör satıyoruz.

İbradı 2.El İnşaat Malzemesi

Birde işi bırakan iş yerlerinden satın aldığımız İbradı etrafında yıkılmış ev binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencereler satıyoruz. İnşaat alanlarında boya tabancası, inşaat vinci, alçı sıva makinesi, harç pompası az kullanılmış demir iskele, hurda plywood mevcuttur.

İbradı Fabrika Bozumu

İbradı fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Profesyonelce fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında başarılı bir konumdayız. Yıllardır binlerce fabrika bozum ihalesini aldık. Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz. Fabrika sökerken yıkılacak üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekiyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!