İçeriğe geç

Umurçu Hurdacı Hurda Alımı

Hayrabolu Umurçu hurdacı firmalar içerisindeyiz. Günlük Tekirdağ Hayrabolu Umurçu hurda fiyatlandırma ile alım yapmaktayız. Hayrabolu Umurçu mahallesi hurdacı şirketleri arasında lider konumdayız. Hayrabolu hurdacı firması olarak Umurçu mahallesi etrafında hizmet veriyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

Tekirdağ hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Şu anda Hayrabolu firmaları içindeyiz. Lakin Hayrabolu Umurçu mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hayrabolu etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı için konumunuza gelmekteyiz Demtaş Metal firmamız ile Hayrabolu Umurçu bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz.

Bol miktarda hurda satımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Tekirdağ hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Tekirdağ Umurçu mahallesinin çevresinde ikinci el eşyalar ve hurda eşyalar değerinde Umurçu mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz

Hayrabolu Umurçu Hurdacı Firma

Umurçu bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek bütün vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Umurçu hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Tekirdağ Hayrabolu Umurçu bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Hayrabolu merkezinde ve Umurçu mahallesi çevresinde hurda alan hurdacılar arasındayız. Tekirdağ merkezinin eşine rastlanamayan mahallesi Umurçu 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Umurçu etrafında değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ Hayrabolu hurdacısı olarak ilçe mahallelerinde her nevi hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Tekirdağ merkez hurdacı olarak sürekli büyüyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak sebebiyle firmamızı çaldırabilirsiniz.

Hayrabolu Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Hurdaların geri dönüşümünde harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime ve çevreye zarar vermesini önlüyor.

Hayrabolu Geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Birkaç tanesi yeterli gözüksede artan nüfusla birlikte insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artıyor. Hurdaları geri dönüşümü ihtiyacımız olan madenlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece madenleri geleceğe aktarıyoruz.

Tekirdağ Hayrabolu Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Cevherlerin ocaklardan çıkartılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi meşakatlidir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok az az olacaktır.

Umurçu Hurdacı Telefon Numarası

Tekirdağ Hayrabolu Umurçu hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler arasındadır. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz. Tekirdağ Hayrabolu Umurçu hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak amacı ile bizleri aramanız gereklidir.

Umurçu Mahallesi Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Haliyle Umurçu sarı pirinç hurda alımı yapan firmayız. Umurçu Mahallesinde hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Detaylı bilgi için pirinç sarı hurdası alanlar makaleye bir göz atın. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğu için hurda sarı deniliyor.

Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Demtaş Metal şirketi bu çeşitlerin yanında hurda sarı bronz araiş alım satımında öncüdür. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Umurçu mahallesinde sarı hurda almaktayız.

Umurçu Hurda Bakır Alım Satımı

Buradaki Umurçu yanık bakır hurdası ton fiyatlarını isteyene günlük yolluyoruz. Tekirdağ Hayrabolu Umurçu hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Umurçu içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Umurçu Mahallesi bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır hurdası alan Umurçu hurdacı iş yerimizi acilen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurdası alanlar sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz.

Umurçu Kablo Hurdası Alanlar

Umurçu mahallesinde hurda kablo almaktayız. Umurçu hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Umurçu Mahallesinde hurdacı firmayız. .

Kapıdan hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Piyasada bolca edinilen 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Bir de hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında ederinin üzerinde veriyoruz.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satanlar şimdi arayın. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alan yerler için önemlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kesin bilgi almak için bloğumuzda önceden yazılmış hurda kablo alanlar metine bir göz atabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızda bulunan Umurçu fare yemez kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor. Tekirdağ Hayrabolu Umurçu Mahallesinde genelinde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alıyoruz.

Umurçu Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz.

Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli tecrübe elde ediyoruz. Umurçu bölgesinde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı için tartımı teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Hayrabolu Umurçu Mahallesi hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlığıyla yazılmış metni inceleyebilirsiniz.

Umurçu Hurda Alımı

Tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurda, bakır, ekstra demir, kablo, hurda çinko, kurşun alırken fiyat listesi sunmaktayız. Umurçu hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız. Umurçu yerinden hurda alımı yaptığımız mahalleler içindedir. Zararınızı önlemek için hurdalarınızı hemen satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin değeri düşmektedir. Umurçu geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda kağıt almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar arasındayız. Zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

İmalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alımı yapmaktayız. Küçük hurda malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Şantiyelere ve fabrikalara hurda konteynerı veriyoruz.

Umurçu Mahallesinde Krom Hurda Alanlar

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin.

Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alım satımı bağlantısına tıklayınız. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşturulur. Krom hurda fiyatları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Umurçu Hurda Sac Alanlar

Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Umurçu mahallesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, fiyatları talep etmek amacı ile. Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

Umurçu Mahallesinde Hurda Çinko Alan Firmalar

Buradaki Tekirdağ Hayrabolu Umurçu çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatları paylaşımımızı geziniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Umurçu bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı yazımıza mutlaka göz atabilirsiniz.

Umurçu Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Güncel demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar gönderimizi ziyaret ederseniz mükemmel bir şey yapacaksınız. Hurdacı firmamız Umurçu mahalle genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Hatırlatmak isteriz her cins demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alımı yapıyoruz. Umurçu çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hayrabolu Demir hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile içeriğinin linkine tıklayınız. Hurda demir, yeryüzünde en fazla çıkarılan metaller arasında bulunmaktadır. Bu sayfadaki Umurçu ekstra demir hurdası fiyatları günceldir.

Umurçu Kurşun Hurdası Alım Satımı

Umurçu Mahallesinde kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz mahallelerdendir. Bu sayfadaki Tekirdağ Hayrabolu Umurçu kurşun hurda fiyat listesi günceldir. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski bir maden olduğu bilinmektedir. Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Yer yüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali mavimsi rengiyle biliniyor. Tekirdağ Kurşun hurdası alanlar paylaşımını okumak iyi gelecektir..

En Yakın Umurçu Hurdacı

Umurçu hurdacı şirketi arasındaki çalışanlarımız ile konumdan hurda almaya başladık. Bu biçimde size en yakın hurdacı firma Umurçu çevresinde servisler veriyoruz. Umurçu en yakın hurdacı olarak her cins hurda metal tartımı yapmak için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Umurçu mahallesinde hurda alırız.

Umurçu Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri Umurçu mahallesi kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış iş yerlerinin gerektiği şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı değerinde almaktayız.

7/24 Hurda Alan Umurçu Hurdacı Firması

7/24 Umurçu hurdacı firması olarak yirmi dört saat sektörde çalışıyoruz. 1998’den bu günlere hurdacılıkla hizmete devam ediyoruz. Yılların bahşettiği profesyonellikler aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Umurçu Mahallesi Plastik Hurda Alanlar

Güncel fiyatlarla mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Umurçu hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden öne çıkan Umurçu hurdacı firmasıyız. Sayfamızda yayınlanan Tekirdağ Hayrabolu Umurçu plastik hurdası fiyatları güncelliğini koruyor Tekirdağ ile Umurçu bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri vardır.

Umurçu 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından bir site yapımında kullanılmış olan yük asansörleri, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Umurçu bölgesinde yıkılmış lokanta binalarından ayırılan sıfır gibi 2. el pencereler, mutfak dolabı, kapı satıyoruz. Bununla birlikte malesef iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız

Umurçu Hurda Fiyatları

Güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında oldukça yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Daha güncel sayfamızdaki hurda fiyatları metine bir göz atın Umurçu hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken kullanılan kilo fiyatları çabucak güncellenmektedir.

Umurçu Hurda Raf Alımı

Özellikle raflarını yenileyen pastaneler tarafından hurdaya ayrılan hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, orta reyonlar, demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el raf satan yerler arasındayız. Hurda depo rafı alım satımı öncülük ettiğimiz işlerdendir. Raf hurdası alan yerler sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Sayfamızda yayımlanan Tekirdağ Hayrabolu Umurçu ikindi el raf hurdası ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Raf hurda alan hurdacılar konusunda bilgi almak amacıyla konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Umurçu 2. el raf hurdası satın almak nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Umurçu Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurda zehirli olabilir. Tekirdağ Hayrabolu ve Umurçu mahallesi hurda nikel alıyoruz. Tekirdağ Hayrabolu Umurçu mahallesinde %95 , %99 şablon nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınırken çok hassas davranılmalıdır.

Umurçu Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Tekirdağ Hayrabolu ilçesinde Hayrabolu Umurçu fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı bir şekilde incelenerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması uygun olacaktır.

Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık. Uzun zamandır yüzlerce fabrika sökümü ihalelerini aldık. Güvenilir bir biçimde fabrika söküyoruz. İnsanların dile getirdiği gibi kolay sayılmaz.

Umurçu Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Daha fazla yaşanır bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türdeki hurdanızı alıyor değiliz. Umurçu hurdacılar sitesi içerisindeki depomuz iş birliği ile atıl hurda eşya ticareti yapıyoruz.

Umurçu Mahallesi Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Umurçu çevresinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de size hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda vagon, parçalanmış hurda otomobil, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Umurçu Mahallesi Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvı madde tutan inorganik yumuşak olmayan maddelerin adıdır. Hayrabolu Umurçu mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Genelde rengarenk cam şişe, çıkma otomobil camı şeklinde cam hurdası yüksek miktarda eritiliyor.

Umurçu Karton Hurda Alanlar

İlçenin tamamında değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra özenle size daha çok kazanç etme şansı veriyoruz. Umurçu hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız Demtaş Metal sayesinde toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satışı yapabilirsiniz. Kağıt hurda almaktayız. Bu sayfadaki Umurçu Mahallesi hurda kağıt, karton kilo fiyatını abonelerimize saat başı yollanmaktadır Değerinden yüksek liste fiyatları ile peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, gazete hurdası alımı yapanlar arasındayız.

Umurçu Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Kullanılamayan jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz. Sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör alıyoruz.

Umurçu Klima Hurdası Alanlar

Umurçu mahallesi bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Klima hurdası Umurçu mahallesinde en çok alımı yapılan hurdalar içindedir. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Umurçu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınan her nevi hurda eşyanızın tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Hayrabolu Belediyesi tarafından önceden planlanan alanlara boşaltılır.

Umurçu Hurda Akü Alan En Yakın Firma

Akü diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Araçlarda enerji deposu bulunuyor. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Tekirdağ Hurda akü kilo fiyatı gönderimizi geziniz. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran suları nedeniyle hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler konusunun olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu sebep ile Demtaş Metal benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir.

Umurçu 2.el Ev Eşyası

Titizlik ile kullanılmış olan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları yerinden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi verilmektedir. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya alanlar konulu gönderimizi incelemelisiniz Temiz kullanılmış patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu alınır. Yeniden farkı bulunmayan 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart almak sebebi ile telefon numaramızıarayabilirsiniz. Umurçu yeni ve 2. el yatak odası takımları satabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!