İçeriğe geç

Hacıllı Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Aslında Hayrabolu firmasıyız. Ancak Hayrabolu Hacıllı mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı mahallesi çevresinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle adresinize gelmekteyiz Hayrabolu Hacıllı hurdacı firma olarak Hacıllı mahallesi bölgesinde hizmet ediyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Hayrabolu Hacıllı mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz. Hacıllı mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı mahallesinin tümünde hurda ve ikinci el eşyalar alım satımı yapmaktayız

Güncel Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı hurda fiyatlandırmayla alım satım yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Tekirdağ hurdacı olarak Hacıllı bölgesinde hizmet ediyoruz. Hacıllı hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz Hayrabolu hurda metal ve plastik geri dönüşüm işletmesiyiz. Tekirdağ hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor.

Hayrabolu Hacıllı Hurdacısı

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Cevherlerin madenden kazılıp işlenmesi oldukça maliyetlidir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın dönüştürülmesi 90/100 daha az olacaktır.

Tekirdağ Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin ana sebebidir. Geri dönüşümde kullanılan düşük enerji emisyonun doğaya ve iklime zararının önüne geçiyor.

Doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de artıyor. Atık madenin geri dönüşümü doğal kaynakları korumamıza katkı sağlar. Böylelikle madenleri geleceğe aktarabiliriz.

Hacıllı bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Hayrabolu mahallesinin her yerinde ve Hacıllı mahallesi yakınlarında hurda eşya alan firmalar içindeyiz. Sizde her tür hurda satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Tekirdağ Hayrabolu hurdacısı olarak ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Tekirdağ merkez hurdacı olarak gün geçtikçe büyüyoruz. Hacıllı hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı merkezinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Tekirdağ şehir merkezine bağlı sempatik mahallesi Hacıllı gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı mahalle merkezinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

Hacıllı Hurdacı Numarası

Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı hurdacı numarası sitemizin içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda fiyat listesi öğrenmek amacıyla telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz.

Hacıllı Sarı Pirinç Hurdası Alan Firmalar

Demtaş Metal bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alım satımı yapıyor. Bu yüzden Hacıllı sarı hurdası alımı yapmaktayız. Bu işi yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Piyasada kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Aslında sarı hurdası adında hurda türü yoktur. Hacıllı mahallenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız. Daha geniş sitemizde bulunan hurda sarı alan yerler yazıya göz gezdirebilirsiniz. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Hacıllı Bakır Hurdası Alım Satımı

Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Hacıllı bakır hurdası fiyatlarını arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı hurda bakır alan yerler arasındayız.

Hayrabolu Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Hacıllı mahallesi hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hacıllı içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Hacıllı Mahallesi bakır hurda fiyatları için arayın.

Hacıllı Kablo Hurdası Alanlar

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Genelde yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken hurda kablo piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz.

Hacıllı Mahallesinde mahallesinin her yerinden %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Tekirdağ Kablo alan hurdacılar içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz.

Her yerden antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Hacıllı bakır kablo fiyat listesini arzu edene bedelsiz göndermekteyiz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmak isteyenler şimdi bizi arayabilir.

Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hacıllı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Fakat tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablolar alım satımı yaparken piyasasının üstünde fiyatları gönderiyoruz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz.

Hacıllı Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Sizlerin sayesinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz. . Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda almak için aramanızı istiyoruz. Hayrabolu Hacıllı alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Hacıllı mahallesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımında tartımı güvenilir şekilde yapıyoruz.

Hacıllı Hurda Alan Hurdacı

Tonajlı demir hurda, bakır hurdası, kurşun hurdası, hurda kablo, hurda çinko, hurda sarı ve hurda alüminyum alımlarında Hacıllı pazarından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Hacıllı hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Hacıllı yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece metallerin piyasa değerini düşürüyor. Hacıllı geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit hurda kablo alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda atık alımı için evinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Büyük fabrikalardan imalat artığı hurdası alım satımı için kapınıza geliyoruz. Küçük hurda malzemeleri biriktirmenize yardımcı oluyoruz. İmalathanelere ve üretim tesislerine parça hurda konteyneri koyuyoruz.

Hacıllı Hurda Krom Alımı

Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Hurda krom alımı bölümünü okumak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüze göz atın.

Hacıllı Sac Hurda Alan Firmalar

Şu anda yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Hacıllı mahallesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, ticareti sebebi ile arayabilirsiniz. Bağ gumelesi çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Hacıllı Hurda Çinko Alım Satımı

Buradaki Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı mahallesi hurda çinko ton fiyatını arzu edene her gün göndermekteyiz. Çinko hurda alan hurdacı paylaşımımıza mutlaka bir göz atın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Hayrabolu Hacıllı mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar bağlantısına tıklayın.

Hacıllı Mahallesi Demir Hurdası Alanlar

Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Hurda demir fiyatı paylaşımına kesinlikle bir göz atmalısınız. Demir, Hacıllı mahallesinde çokça alınıp satılan metaller içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Hacıllı ekstra demir hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Güncel demir hurda fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Hacıllı bölgesinin tümünde demir hurdası alımı yapmaktadır. Hacıllı ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz.

Hacıllı Mahallesinde Kurşun Hurda Alanlar

Metal kurşun eski madendir. Hacıllı hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Buradaki Hacıllı hurda kurşun fiyatları günceldir. Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası için yüksek fiyat uyguluyoruz. Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir.

En Yakın Hacıllı Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal hurda alım firması olarak Hacıllı bölgesinde her nevi hurda eşya alıyoruz. En yakın Hacıllı mahallesi hurdacı firma ismi ile her türden hurda metal alım satımında yerinize gelmekteyiz. Hacıllı hurdacı şirketi firmamız ile adresinizden her türde hurda almaya devam ediyoruz. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurda alanlar Hacıllı mahallesinin etrafında hizmetler veriyoruz.

Hacıllı Mahallesi Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılacak ev ve işyerlerinin gerektiği bir biçimde yapılması amacıyla yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen benzeri her türlü hurda eşyayı piyasa fiyatına alıyoruz. Üstte anlattığımız fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri

7/24 Hizmet Veren Hacıllı Hurdacı Firma

Nerdeyse iki bin dört yılından bu zamana hurdacılık ile hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Yılların bahşettiği profesyonellikler sayesinde teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Hacıllı hurdacı firması olan şirketimizle gece gündüz sektöre hizmet etmekteyiz.

Hacıllı Plastik Hurdası Alımı

Tekirdağ şehri Hacıllı mahallesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren alımı yapıyoruz. Hacıllı hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde lider konumda olan Hacıllı hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Hacıllı hurda plastik ton fiyatı güncellendi Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyata hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen almaktayız.

Hacıllı Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca iflas etmek zorunda kalmış depolardan almış olduğumuz İnşatlarda alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi, boya makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda satılıktır. Yıkılmış ardiye binalarından alınan yeni gibi ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

Hacıllı Hurda Fiyatları

En doğru kilo fiyatlarına erişmek nedeni ile bize ulaşın. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurda alım satımında borsa fiyatından yüksek ton fiyatları öneriyoruz. Hacıllı hurdacı firmalar içinde hurdacılık işlerinde uygulanılan fiyat listeleri günlük değişiyor.

Hacıllı 2.el Raf Fiyatları

Buradaki Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı çıkma raf kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda alan yerler yazısını ziyaret ederseniz mükemmel olur. Hurda raf Hacıllı alımı nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Hayrabolu Raf hurda fiyatı yazımızı okumalısınız. Genelde kapatılan marketler tarafından satılan çelik raflar, reyonlar, demir raf hurdaları, market rafları, hurda mağaza rafları arasından seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

Hacıllı Hurda Nikel Alan Hurdacı

Nikel hurdası zehirli olabilir. Bu bölgede %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Tekirdağ Hayrabolu ile Hacıllı nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel toplanırken gayet özenli davranılmalıdır.

Hacıllı Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapanların anlattığı biçimde kolay olmamıştır. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalelerini güvenilir bir biçimde tamamladık. Hacıllı mahallesinde fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede Tekirdağ Hayrabolu hurda fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir konumdayız. Sökümden önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin ayarlanması çok daha doğrudur.

Hacıllı Hurdacı Sitesi

Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Hacıllı mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımız vasıtasıyla atık hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya başladık. Daha çok yaşanır bir Hacıllı yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Hacıllı Mahallesinde Hurda Araba Alan Hurdacılar

Hacıllı hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Hacıllı bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çekme belgeli araba hurdası, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

Hacıllı Kağıt Hurdası Alım Satımı

Avantajlı liste fiyatıyla peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı mahallesinde kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki firmamız Demtaş Metal ile ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı edinebilirsiniz.

İlçenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılık sayesinde size daha fazla oranda kazanım elde etme şansı veriyoruz. Hacıllı kağıt hurda aldığımız yerler içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Tekirdağ Hayrabolu Hacıllı hurda kağıt ve karton kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız

Hacıllı Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alanlar içindeyiz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz.

Hacıllı Mahallesi Klima Hurdası Alanlar

2.el Klima Hacıllı mahallesinde çok satılan hurdalar içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hacıllı etrafında 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan yerler arasındayız.

Hacıllı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan her çeşit hurda eşyanın işyerimizi taşınması ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozunun taşınması itinayla personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Hayrabolu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen arazilere boşaltılıyor.

Hacıllı Akü Hurdası Alanlar

Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir. Akü hurda alımı sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Hurda akü fiyatları linkine tıklayın. Bu yüzden bizim vb. kendine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak nedeniyle kullanılabiliyor.

Hacıllı İkinci El Eşya

Kısa bir süre kullanılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı peşin ücret ile satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alanlar konusunda detaylı bilgi yazılan gönderiye erişebilirsiniz İkinci el sekreter masası, büro mobilyaları, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı için irtibat telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Makul fiyatlara çok temiz kullanılan, 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz. Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart satın almak için firmamıza ait numaralar ile etkileşimde bulunarak ihtiyacınız olan eşyanın elimizde mevcut olup olmadığını sorabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!