İçeriğe geç

Haliliye Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

DEMTAŞ metal adıyla Haliliye bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Şanlıurfa Haliliye hurdacı firması olarak Haliliye merkezinin tamamında hurda alımı yapmaktayız. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Şanlıurfa Haliliye merkezi yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm şirketiyiz. Şanlıurfa Haliliye hurdacı firmalar içinde lider firmayız.

Şanlıurfa hurdacıları içindeki firmamız DEMTAŞ metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Güncel Şanlıurfa Haliliye hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda Haliliye piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Şanlıurfa hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurdacı olarak hurda malzemeler alıyoruz.

Şu an Şanlıurfa Haliliye hurdacı firmasıyız. Lakin Haliliye merkezinde de hizmet veriyoruz. Haliliye merkezinin tamamında hurda malzemeler ve kullanılmış ev eşyaları alıyoruz. Şanlıurfa Haliliye etrafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız adrese kadar geliyoruz.

Şanlıurfa Haliliye Hurdacıları

Haliliye meydanında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı tuşlamalısınız. Haliliye hurdacı olarak Şanlıurfa ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemelerinizin alım satımı için hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Haliliye hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Haliliye etrafında benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa ilinin büyüyen ilçesi Haliliye gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Haliliye ilçesinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Haliliye Hurdacı Telefon Numarası

Şanlıurfa Haliliye hurdacı numarası iletişim sayfasının altında bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Şanlıurfa Haliliye hurda alımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz alanlar arasındadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satmak için operatörlerimizi arayabilirsiniz.

Haliliye Hurda Alım Satımı

Haliliye hurdacı firması olan DEMTAŞ metal her türlü hurda paslanmaz alım satımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır, kurşun,çinko hurda, demir hurdası aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Haliliye hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Haliliye yerinden hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurdanızı gecikmeden nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Bu yüzden hurda metalin piyasa kıymetini düşürmektedir.

Haliliye Krom Hurdası Alımı

Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Bu yazıda bulunan Haliliye krom hurdası fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan hurdacı sayfamızı okuyabilirsiniz.

201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır.

Hurda Çinko Alım Satımı

Haliliye ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Haliliye hurda çinko levha kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alanlar sayfasının linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

Haliliye Sarı Hurda Alım Satımı

Haliliye ilçesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda cinsi varolmamıştır. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri kıymetlidir. Buradaki Haliliye sarı pirinç fiyat listesi güncellendi. Sarı pirinç hurda alanlar konulu makaleye göz atın. Haliyle Haliliye sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız.

Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. DEMTAŞ metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda bronz alımı yapıyor. Haliliye hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor.

Haliliye Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan Haliliye hurdacı telefonunu hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki Haliliye hurda bakır kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Şanlıurfa Haliliye hurda bakır alan yerler içindeyiz. Haliliye bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda alıyoruz. Haliliye içerisinde bakır hurda almaktayız.

Haliliye Demir Hurdası Alımı

Güncel anlık demir hurda fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı gönderisini okuyunuz. Haliliye çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Demir, yer yüzünde en fazla satılan metaller içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Haliliye hurda demir ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurdacı firmamız Haliliye şehrinin tamamında hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Unutmayın ki her cins demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan için peşin ödeme yapmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazımızı iyi olacaktır.

Haliliye Hurda Kablo Alım Satımı

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Kullanılış biçimlerine göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Şanlıurfa Haliliye ttr kablo hurdası ton fiyatı güncelliğini koruyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından oldukça yüksek teklifler veriyoruz.

Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablo alımı yaparken en güzel fiyat listesini gönderiyoruz. İlaveten alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo iletken olarak elektronik aletlerde kullanılıyor. Şanlıurfa Haliliye ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Haliliye hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında tecrübeye sahibiz.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Haliliye hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablo içerdiği bakır sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder. Şanlıurfa Haliliye hurdacısı olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı için buradayız.

Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

Sitemizdeki kablo hurda alanlar içeriğe göz atın. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Şanlıurfa Haliliye bölgesinde hızlıca ticareti yapılan 40% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Kurşun Hurdası Alanlar

Şanlıurfa Haliliye hurda kurşun alımı için en yüksek fiyat listesini verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Haliliye çatı minare kurşunu kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Doğada cevher olarak bulunan metal kurşun gümüş-mavi renkli haliyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alımı hurda kurşun hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu biliniyor. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda alırız.

Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Hali hazırda her türde ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Haliliye ve çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeni ile.

Haliliye Alüminyum Hurdası Alımı

Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum jant için peşin ödeme veriyoruz. Hurda satanların sayesinde her geçen gün gelişiyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek satışı yapmak için arayın. Şanlıurfa Haliliye alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Haliliye ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımları istediğiniz yerde yapıyoruz. Sayfamızdaki Haliliye alüminyum hurda ton fiyatlarını dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır.

Anlık Haliliye Hurda Fiyatları

Anlık kilo fiyatına erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımında ton fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Haliliye hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri her saat değişkenlik gösteriyor. Hurda demir fiyatları içerikli metine bir göz gezdirebilirsiniz

Haliliye Hurda Jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi işletmeyiz. Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Karton Hurda Alanlar

Haliliye hurda kağıt alan firmalar içindeki iş yerimiz sunduğu hizmetler sayesinde kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgenin her yerinde beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle müşterilerimize daha fazla kazanma olanağı veriyoruz. Haliliye hurda karton aldığımız bölgeler arasındadır. Sayfamızdaki Haliliye hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara ücretsiz yolluyoruz Daha fazla fiyatlarla kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alıyoruz.

Hurda Nikel Alımı

Bu bölgede anot nikel, nikel turbo hurda, %95 – 99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları muhteviyatında arsenik olduğundan zehirli madenler içindedir. Bu yüzden nikel hurdası alınırken elden geldiğince özen ile hareket edilmelidir. Şanlıurfa ve Haliliye nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Haliliye Hurdacılar Sitesi

Olması gerektiği gibi temiz bir Haliliye yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Haliliye hurdacılar sitesi 1. bloktaki hurda iş yerimiz yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Haliliye yeni sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Haliliye Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış evlerin en baştan yapılması sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Aynen fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde çıkma parkeler, sökülmüş hurda çelik kapı, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurdanızı satın almaktayız. Bina yıkımında bilinen tedbir önlemleri

Kullanılmış Mutfak Malzemesi Alım Satımı

İkinci el sanayi tipi lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı üç kapaklı dolap satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz kullanılan tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü mekap vb. cafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Haliliye ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Şanlıurfa Haliliye bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelecek araçlarımız var. Toptan hurda çamaşır kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda için yüksek fiyattan ödeme yapılır.

Kilosuyla pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik satışı yapmak amacıyla firmamızı hemen aramalısınız. Şanlıurfa Haliliye kiloyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Şanlıurfa Haliliye kumaş hurdası ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır.

En Yakın Haliliye Hurdacı Telefon Numarası

DEMTAŞ metal olarak Haliliye ilçesinde hurda malzeme alırız. Haliliye hurdacı sitesi bünyesinde çalışan personelimiz ile yerinizden hurda alımı yapıyoruz. Haliliye en yakın hurdacı deposu servisiyle her türden hurda malzeme alıp satarken deponuza geliyoruz. Bu haliyle size en yakın hurdacı firma Haliliye ilçesinde hizmetler veriyoruz.

Haliliye 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile işi bırakmak zorunda kalmış satıcılardan almış olduğumuz Yıkılmış market binalarından sökülen sıfır ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur.

Haliliye Klima Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Haliliye etrafında hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Haliliye bölgesinde çok satılan elektronik hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan yerler arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Haliliye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Haliliye Belediyesi’nce planlanan alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımda anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların taşınma işleri titizlikle yapılmaktadır. DEMTAŞ metal tarafından alınacak tüm hurda malzemenin depomuza nakliyesi ücretsiz yapılır.

Haliliye Fabrika Bozumu

Sökümden önce yıkılması teklif edilen taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekmektedir. Sektörde onlarca fabrika yıkım ihaleleri aldık.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında ünlü olduk. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Haliliye Şanlıurfa fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenilir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Haliliye Hurda Akü Alımı

Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu suyu sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale gelen aküye akü hurdası denilmektedir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolayan cihazdır. Arabalarda elektrik kaynağı bulunabiliyor. Akü hurda alanlar paylaşımını geziniz. Bu sebep ile firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içindedir.

İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Haliliye 2.el market rafı ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlar yazımızı gezmek iyi gelir. Haliliye 2. el hurda raf satışı yapmak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla restorasyon yapan pastaneler tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raflar, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Haliliye Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan dörtden bu günlere geri dönüşüm işlerinde hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Bu sürenin bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Haliliye hurdacı firması olarak gece gündüz yerinize geliyoruz.

Haliliye Plastik Hurda Alım Satımı

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir. En güncel fiyatla kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe alım satımı yapıyoruz. Şanlıurfa şehri Haliliye bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin fiyatları istemek amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Haliliye plastik hurda alım satımı yapanlar arasında lider konumda olan Haliliye hurdacısıyız. Bu sitede yayınlanan Şanlıurfa Haliliye hurda naylon kg fiyatını isteyenlere ücretsiz gönderilmektedir.

Hurda Araba Alanlar

Pek tabi sizlere hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Haliliye hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Haliliye yakınlarında araba hurdası alımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı hurda araç, römork, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor . Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak sebebiyle burdaki telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz yere gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alanlar konulu içeriğimize ulaşın 2. El ofis büro mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası alımlarında bedelini yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Haliliye Şanlıurfa çevresinin her yerinde yeni gibi ve 2.el koltuklar satabilirsiniz.

Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip su geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan bir malzemedir. Özellikle renkli ve şeffaf otomobil camları, içecek şişesi vs. hurda cam cinsleri tonlarca yeniden işleniyor. Haliliye çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!