İçeriğe geç

Gökçeada Hurdacı Telefonu

Çanakkale Gökçeada hurdacı firma olarak Gökçeada ilçesinin her tür hurda eşya alım hizmeti veriyoruz. Çanakkale Gökçeada hurdacı firmaları içerisinde lider işletmesiyiz. Çanakkale Gökçeada merkezinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımı için malzemelerin tutarını peşin ödüyoruz. Gökçeada hurdacısı olarak hurdalarınızı yerinden almaktayız.

Gökçeada bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz. DEMTAŞ Metal adıyla Gökçeada çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Miktarı yüksek hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum satımında yüksek fiyat sunuyoruz. Çanakkale hurdacı firmalar içerisindeyiz. Günlük Çanakkale Gökçeada hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Çanakkale geri dönüşüm firması olan firmamız DEMTAŞ Metal hizmetlerine devam ediyor. Çanakkale Gökçeada şehir merkezinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Hali hazırda Gökçeada hurdacı firmasıyız. Lakin Gökçeada merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Çanakkale Gökçeada Hurdacıları

Gökçeada hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Gökçeada ilçesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her nevi hurda demir satışı sebebiyle çağrı merkezimizi telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. Çanakkale ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Gökçeada öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Çanakkale Gökçeada bölgesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Gökçeada hurdacısı olarak Çanakkale bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Gökçeada merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atık malzemeleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın yararına çalışıyoruz.

Gökçeada Hurdacı Telefonu

Gökçeada yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları istemek amacıyla bizi arayabilirsiniz. Hemen telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Gökçeada hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Gökçeada Krom Hurda Alımı

Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sitemizde yayınlanan Gökçeada krom hurdası kg fiyatını isteyene bedelsiz gönderiyoruz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatı gönderimizi okumalısınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Gökçeada Hurda Alımı

Gökçeada yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı hemen satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda su ile temas ettiğinde korozyona uğruyor. Bu sebeple metalin piyasa değerini düşürmektedir. Hurda krom almak için bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Zamak hurdası, makina artığı, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurdası ve alüminyum, kablo hurda, bakır, kurşun,çinko, demir hurdası alımlarında değerinden daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Gökçeada hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Gökçeada hurdacı firma olan DEMTAŞ Metal her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor.

Gökçeada Alüminyum Hurda Alım Satımı

Sizlerin yardımıyla daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan hurdacıyız. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Sitemizde paylaşılan Gökçeada alüminyum ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük göndermekteyiz. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metini inceleyebilirsiniz

Çanakkale Gökçeada alüminyum hurda alanlar içinde öncüyüz. Gökçeada ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımı güvenilir bir biçimde yapıyoruz.

Gökçeada Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Gerçeği demek gerekirse sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Buradaki Gökçeada hurda sarı fiyatlarını dileyene her gün gönderilmektedir. Daha kesin bilgiye sahip olmak amacıyla sarı pirinç hurdası alanlar yazıyı inceleyin.

Bu sebep ile Gökçeada sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. DEMTAŞ Metal şirketimiz bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alımında liderdir. Çanakkale Gökçeada hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Gökçeada ilçenin tümünde sarı hurdası almaktayız.

Gökçeada Kablo Hurda Alımı

Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımında en güncel fiyatı veriyoruz. Gökçeada hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Gökçeada kablo hurdası alan firmayız. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satacak olanlar bize ulaşın. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Daha güncel bilgiye sahip olmak için hurda kablo konuya bir göz atabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada hurdacı firması olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Gökçeada hurdacı arayanlar için buradayız.

Satıcılarda kolayca satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor.

Kapıdan hurda tek damar kablolar alıyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı yüzünden hurdacı firmalar için önem arz eder. İçindeki iletkenin madenine göre ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde yayınlanan Çanakkale Gökçeada elektrik kablosu kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

Hurda Çinko Alanlar

Çanakkale, Gökçeada etrafında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Gökçeada çatı söküm çinkosu kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Hurda çinko fiyatı bölümümüzü incelerseniz mükemmel bir şey yapacaksınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için telefonlarımızla irtibat kurun.

Gökçeada Bakır Hurda Alan En Yakın Firmalar

Gökçeada bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz.

Buradaki Gökçeada soyma bakır hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çanakkale Gökçeada hurda bakır alan yerler içindeyiz. Gökçeada hurda bakır fiyatları için arayın.

Hurda bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır hurdası alan Gökçeada hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Gökçeada ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı makalemize göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Gökçeada 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz.

Sizinde bildiği gibi her nevi demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri için nakit para ödeme yapıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalemize bir göz atabilirsiniz. Hurdacı firmamız Gökçeada ilçesinin her yerinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Gökçeada Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun en eski madendir. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan kurşun metali mavimsi renkli şekliyle bilinir. Hurda kurşun ton fiyatı bölümümüzü okursanız harika bir iş yaparsınız. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk satışı yapmak nedeniyle tüm sayfalardaki telefon numarasını tuşlayarak iletişim kurabilirsiniz. Gökçeada hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Sitemizdeki Çanakkale Gökçeada çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Hurda Sac Alanlar

Şu anda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alımı yapıyoruz. Çanakkale Gökçeada etrafında sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

Gökçeada Jeneratör Hurda Alımı

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

En Yakın Gökçeada Hurdacı Firma

DEMTAŞ Metal şirketimizle Gökçeada genelinde hurda malzeme alırız. Gökçeada hurdacı firmamızla arzuladığınız mekandan hurda malzeme satım hizmetleri vermeye başladık. Bu yöntemle hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Gökçeada ilçesinde servisler veriyoruz. En yakın Gökçeada hurdacı firma hizmetiyle hurda eşya alırken bulunduğunuz yere geliyoruz.

Gökçeada Karton Hurdası Alan Hurdacı Firma

Gökçeada kağıt hurda alanlar içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Gökçeada karton hurda alım satımı yaptığımız ilçeler arasında yer alır. Buradaki Gökçeada hurda kağıt kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz derinden çok fiyata kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alımı yapan firmalar içindeyiz. İlçede okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra özenle satıcılara çok daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Gökçeada 2.el Hurda Raf

Çoğunlukla batan kasaplar tarafından satılan çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el raf satan firmalar arasındayız. Buradaki Gökçeada çıkma raf fiyatları güncellendi. Hurda raf alan hurdacılar bölümüne bir göz atabilirsiniz. Raf hurdası Gökçeada alımı sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Gökçeada Kırık Cam Hurda Alımı

Gökçeada genelinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf kırık oto camları, gazoz ve soda şişesi türde cam hurda türleri bulunabilmektedir. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi su tutabilen amorf sert malzemenin adıdır.

Hurda Plastik Alanlar

Çanakkale ile Gökçeada bölgesinin tümünden jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. En iyi fiyatlarla pet şişe hurdası, market poşeti, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz.

Gökçeada plastik hurdası alanlar içinde bulunan Gökçeada hurdacısıyız. Buradaki Gökçeada hurda plastik ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Güncel Gökçeada Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatlarından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Gökçeada hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı saatlik olarak değişiyor. En doğru ton fiyatlarına erişmek amacı ile bize ulaşmanız gerekmektedir.

Gökçeada Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Tabiki de size araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Gökçeada hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşten fırsat oldukça Gökçeada çevresinde araba hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış araç hurdası, yük vagonu, çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Gökçeada Hurdacı Firma

7/24 Gökçeada hurdacı olarak zamana takılmadan iş yerimizdeyiz. Tam 2011’den bugüne hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşma vasıtası ile makine parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Gökçeada Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alımı

2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi tipi 2. El restoran ekipmanları alıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, meze dolapları, sanayi tipi kuzine vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar alınır.

Gökçeada Kumaş Hurdası Alım Satımı

Çanakkale Gökçeada etrafında hurda parça kumaş alım satımı yapıyoruz. Spot penye hurdası, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş alımlarında anında ödeme yapılır. Çanakkale Gökçeada çevresinde jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımları için arzu ettiğiniz konuma gelmekteyiz. Tonajlı parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Çanakkale Gökçeada hurda kumaş kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Çanakkale Gökçeada kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Gökçeada Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika sökümünde olduğu gibi ortaya çıkacak hurda karşılığı binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Gökçeada kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılacak ev ve işyerlerinin en baştan inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülen kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurdanızı piyasa fiyatına alıyoruz.

Akü Hurda Alımı

Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları nedeni ile bulunuyor. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvı sebebiyle oldukça değerlidir. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Hurda akü alan yerler bölümümüze bir göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Dolayısı ile depomuz gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor.

Gökçeada Fabrika Sökümü

Başlamadan önce yıkımı istenen tesisin etraflıca gezilmesi gerekiyor. Profesyonel biçimde fabrikaların yıkım işini yapıyoruz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozum ihalesini yerine getirdik. Gökçeada fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz.

Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider bir yerdeyiz. Yıkım yapanların bahsettiği gibi kolay sayılmaz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika vb. binalardan alınan sıfır ayarında 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz. Bunun ile birlikte batmış iş yerlerinden almış olduğumuz

Gökçeada Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirlidir. Gökçeada hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Çanakkale Gökçeada çevresinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 , %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satılırken gayet dikkatli çalışılmalıdır.

Gökçeada İkinci El Eşya

Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alımı konusunda bilgi veren yazımıza ulaşınız Gökçeada bölgesinde sıfır, ikinci el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, sekreter masası, öğrenci koltukları bulunur. Sıfır gibi 2. el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile telefon numaralarımı arayabilirsiniz.

Gökçeada Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Gökçeada ilçesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz. Gökçeada ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir.

Gökçeada Moloz Dökümü

Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmaya göre bina molozlarının nakliye işleri titiz bir biçimde yapılır. Yıkım molozları Gökçeada Belediyesi tarafından bildirilen araziye nakil ediliyor. DEMTAŞ Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın firmamıza ait depoya yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

Gökçeada Hurdacılar Sitesi

Gökçeada OSB hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu türlü hurda eşyaları almıyoruz. Gökçeada hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimizle atık hurda alımı ve satımı işine başladık. Daha çok güzel bir Çanakkale Gökçeada için yorulmadan çalışıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!