İçeriğe geç

Gemlik Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Gemlik hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Bursa Gemlik hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Demtaş Metal ismiyle Bursa Gemlik hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Gemlik hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

Gemlik etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda alımı için araç gönderiyoruz Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bursa hurdacısı olarak Gemlik bölgesinde hizmet veriyoruz. Aslında Bursa Gemlik firmasıyız. Lakin Bursa Gemlik merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Gemlik merkezinin her sokağında hurda eşyalar ve az kullanılmış ev eşyası alımı yapmaktayız

Gemlik hurdacı firma olarak hurda alımı yaparız. Bursa hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir. Gemlik bölgesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz.

Bursa Gemlik Hurdacı Firma

Gemlik hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bursa Gemlik etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her türlü hurda krom satmak amacı ile numaramızı çaldırabilirsiniz. Bursa ilinin naif ilçesi Gemlik 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca Gemlik ilçe merkezinde değil, tüm illerde hizmet veriyoruz. Gemlik hurdacı firması olarak Bursa ilinin her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için en yakınınızdaki hurda nakliye personellerimizi gönderiyoruz. Gemlik merkez ve mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın faydalanması için çalışıyoruz.

Gemlik Hurdacı Numarası

Gemlik yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetleri sunduğumuz alanlar içerisindedir. Gemlik hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu sebeple hurda satmak amacıyla hizmet numaramızı aramalısınız. Hemen arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz.

Hurda Sac Alan Hurdacılar

Bursa Gemlik etrafında hurda sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, fiyatı istemek için. Ardiye tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alıyoruz.

Gemlik Bakır Hurdası Alım Satımı

Bakır alan Gemlik hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Gemlik bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Gemlik hurda bakır kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yollanmaktadır. Bursa Gemlik bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır boru hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Gemlik bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Gemlik Kurşun Hurdası Alanlar

Gemlik kurşun hurdası alım satımı için adresinize geldiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Gemlik çatı minare kurşunu fiyat listesini bip grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski bir maden olduğu biliniyor. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun kilo fiyatı makalemizi okumak iyi gelecektir.

Gemlik Hurda Alanlar

Bursa Gemlik geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda alüminyum almak için bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler arasındayız.

Hurda zamak, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Gemlik adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurdaları geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurda alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Gemlik hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizdeki Gemlik çinko hurdası fiyat listesini grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar makalemizi gezmek öğrenmenizi sağlar. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Gemlik ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Krom Hurda Alım Satımı

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Bursa Gemlik krom hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar sayfamızı okusanız harika bir iş yaparsınız. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

Gemlik Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Demtaş Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında lider konumdadır. Gemlik ilçesinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Bu sebep ile Gemlik hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Gemlik hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Sitemizdeki Bursa Gemlik sarı pirinç ton fiyatını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar içerikli metine bir göz gezdirebilirsiniz. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü yoktur.

Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğu için hurda sarı denilmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır.

Gemlik Hurda Alüminyum Alımı

Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapıyoruz.

Bu sayfadaki Bursa Gemlik hurda alüminyum ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler konulu metne göz atabilirsiniz Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz. Müşterilerimizin sayesinde her gün tecrübeli hale geliyoruz. Gemlik ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alırken tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz.

Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Bursa Gemlik alüminyum hurda alanlar arasında öncüyüz.

Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası, yer kabuğunda çokça kullanılan metaller arasında bulunmaktadır. Buradaki Gemlik hurda demir kg fiyatını günlük yollamaktayız. Gemlik ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Gemlik ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Anlık hurda demir fiyat listesi öğrenmek amacıyla şimdi arayın. Demir hurda alan yerler paylaşımımızı incelemek demir hurdası konusunda bilgiye erişmenizi sağlar. Sizinde bildiği gibi her nevi demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alırız.

Gemlik Hurda Kablo Alım Satımı

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bursa Gemlik hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Sitemizde bulunan kablo hurda alanlar konuyu okuyabilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Gemlik hurda kablo ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak göndermekteyiz. Ancak hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Gemlik hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Gemlik hurdacı arayanlar için buradayız. .

Her yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo piyasası daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alan yerler için önemlidir.

Etrafta hızlıca edinilen %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile makinelerde kullanılıyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Bursa Gemlik hurdacı firma olarak genellikle iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz.

Gemlik Plastik Hurda Alımı

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Bursa il Gemlik bölgesinin tümünden hurda jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

En güncel fiyatla pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Gemlik plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde lider konumda olan Gemlik hurdacısıyız. Buradaki Bursa Gemlik plastik hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız

Gemlik Karton Hurda Alımı

İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alırken uyguladığımız fazladan titizlik sayesinde size daha yüksek miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Yüksek fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda gazete, kağıt bardak alıyoruz. Gemlik hurda kağıt alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sitemizdeki Bursa Gemlik hurda kağıt, karton ton fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük gönderiyoruz Gemlik kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı ton fiyatı edinebilirsiniz.

Gemlik Akü Hurdası Alanlar

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları amacıyla sıkça kullanılır. Akü hurda ton fiyatı bölümümüzü ziyaret ederseniz mükemmel olur. Dolayısıyla Bursa Gemlik hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz.

Gemlik Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılacak dairelerin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası benzeri her türlü hurda eşyayı değerinde almaktayız.

Gemlik Fabrika Sökümü

Sökümden önce sökülmesi teklif edilen binanın detaylı bir şekilde gezilmesi gerekiyor. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Yıllardır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bursa Gemlik fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz.

2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte işi bırakan şirketlerden satın almış olduğumuz Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan depo vs binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi ikinci el pimapenler, mutfak dolabı, kapı satıyoruz.

Gemlik İkinci El Cafe Malzemeleri Alımı

Kullanılmış tabak kurutma tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. İyi kullanılan bulaşık makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü ocak vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Gemlik Parça Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Bu sayfadaki Gemlik hurda kumaş kilo fiyatı güncellenmiştir. Spota düşmüş ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik, hurda örme, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası alımı için firmamızı hemen arayınız. Bursa Gemlik çevresinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Gemlik kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Kilosuyla penye hurdası, nevresim kumaş parçası, kumaş topu, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satmaktayız.

Hurda Cam Alım Satımı

Genelde şeffaf ve renkli kırılmış oto camları, gazoz şekillerinde cam hurdası tonajlı geri dönüştürülüyor. Cam tam veya yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki suları geçirmeyen inorganik katı bir maddedir. Gemlik ilçesi çevresinde cam hurda alanlar içerisindeyiz.

Gemlik Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında gayet hassasiyetle hareket etmeliyiz. Bu bölgede %95 – %99 şablon nikel hurdası, anot hurda nikel, turbo nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Bursa Gemlik hurda nikel alıyoruz.

Gemlik Hurdacı Sitesi

Çocuklara her hali ile temiz bir Bursa Gemlik yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Gemlik sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Gemlik hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımız aracığıyla atık hurda alımı ve satımı servisleri veriyoruz.

Gemlik İkinci El Raf Hurdası

Sitemizdeki Bursa Gemlik raf hurdası kilo fiyatı güncellendi. Raf hurdası alanlar içeriğinin linkine tıklayın. Gemlik 2. el hurda raf almak sebebi ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen yerler tarafından satılan market rafları, ürün reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alımı yapmaktayız.

Gemlik Hurda Klima Alan Hurdacılar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Gemlik bölgesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Gemlik ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Gemlik Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozun nakliye işleri titizlik ile yapılmaktadır. Gemlik hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın şirketimize ait depoya yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Gemlik Belediyesi’nce bildirilen alana boşaltılıyor.

En Yakın Gemlik Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Gemlik hurdacı firma servisi ile hurda eşya alım satımında bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Gemlik etrafında hurda alımı yapmaktayız. Bu hizmetler ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Gemlik çevresinde servis ediyoruz. Gemlik hurdacıları arasında arasındaki personelimizle konumdan her tür hurda atık almaya devam ediyoruz.

7/24 Açık Gemlik Hurdacı

7/24 Gemlik hurdacı olan firmamızla haftanın yedi günü sektöre çalışıyoruz. Tam tamına sekiz senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği profesyonellikle araç gereç sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Jeneratör Hurdası Alanlar

Her türde iyi durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi işletmeyiz. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için nakit para ödemeler yapıyoruz.

2.el Ev Eşyası

Az kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı adresinize gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alanlar konulu gönderimizi okuyunuz Yeniden farkı bulunmayan 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası satın almak maksadıyla bizlere ait numaralarla irtibata geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Gemlik Bursa içerisinde kullanılmış, ikinci el masa, sandalye satabilirsiniz. Az kullanılmış patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu temin edilir.

Gemlik Güncel Hurda Fiyatları

Gemlik hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı Gemlik hurda pazarında hızlıca güncelleniyor. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Güncel ton fiyatına erişmek için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Araç Hurdası Alan Hurdacılar

Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Gemlik hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı araba hurdası, römork, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası alım satımı için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bazen Gemlik etrafında hurda araç alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!