İçeriğe geç

Finike Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal ismiyle Antalya çevresinde hizmet veriyoruz. Antalya Finike hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Antalya Finike hurdacı olarak her çeşit hurda eşyanızı alıyoruz. Anlık Finike hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz.

  Finike bölgesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Antalya geri dönüşüm firmaları arasındaki Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Antalya Finike merkezindeki Finike hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Antalya Finike yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

  Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Antalya hurdacı firmalar içerisindeyiz. Şu anda Finike hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Finike merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Antalya Finike merkezinin her tarafında hurda malzemeler ve kullanılmış eşya alım satımı için peşin ödeme yapmaktayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Antalya Finike Hurdacıları

  Finike merkezindeki mahallelerde hurda alım hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda metal ve plastikleri işlemden geçirerek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her çeşit hurda kurşun satmak sebebiyle firmamızı tuşlamalısınız. Finike hurdacı olarak Antalya genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Finike hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Antalya Finike merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Antalya şehir merkezine bağlı hızla gelişen ilçesi Finike öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Finike çevresinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Finike Hurdacı Telefonu

  Antalya Finike hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Finike adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Bu yüzden hurda satmak amacı ile bizi aramanız gereklidir.

  Finike Hurda Alım Satımı

  Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Finike hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Finike kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin değerini düşürmektedir. Antalya Finike geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her tür çelik hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda çinko almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

  Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko, hurda sarı ve demir hurdası alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Finike hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle öne geçiyoruz.

  Krom Hurdası Alımı

  Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Finike hurda krom tank ton fiyatı güncelliğini koruyor. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alanlar bölümümüze göz bakınırsanız pişmanlık hissetmezsiniz.

  Oldukça sert bir maden olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

  Finike Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Sayfamızdaki Finike hurda nikel ton fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alanlar çinko hurda hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyatları için arayabilirsiniz. Antalya, Finike etrafında hurda çinko alıyoruz.

  Finike Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Finike hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde bir hurda yoktur. Finike genelinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz.

  Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Bu yüzden Finike sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

  Sayfamızdaki Finike hurda sarı kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Daha geniş bilgiye sahip olmak amacıyla hurda sarı alan yerler metini inceleyin. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş ticareti yapıyor.

  Finike Bakır Hurdası Alım Satımı

  Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. Finike bakır hurda kilo fiyatı için telefonumuzu arayınız. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Finike genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızda yer alan Antalya Finike bakır ton fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Antalya Finike hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Finike hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Anlık demir hurdası fiyatları talep etmek sebebiyle firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Bu yazdıda bulunan Finike extra demir hurda ton fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak yollamaktayız. Finike çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Finike bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı gönderisine göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her türde pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alıyoruz.

  Finike Kablo Hurdası Alım Satımı

  Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alımı esnasında ederinin üzerinde veriyoruz. Çünkü Demtaş Metal olarak yalnızca hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Finike hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Piyasada kolayca bulunan 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Antalya Finike hurdacı firma olarak genellikle iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo alımı yapmaktayız. Konumdan antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Finike ttr kablo hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz. İlaveten hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor.

  Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Antalya Finike ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmayız.

  Kablo hurdaları içindeki bakır tel yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Antalya Finike bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, hurda fare yemez satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablo alan yerler başlıklı makaleye bir göz atın.

  Finike Hurda Kurşun Alanlar

  Metal kurşun eski madendir. Finike Antalya kurşun hurda almak için iyi fiyatı verdiğimiz bölgelerden biridir. Buradaki Finike hurda kurşun ton fiyatlarını arzu edene saat başı gönderilmektedir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alanlar bölümümüze mutlaka göz atın. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

  Sac Hurda Alanlar

  Finike Antalya bölgesinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, fiyatları talep etmek amacı ile. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac hurda vardır.

  Finike Alüminyum Hurda Alanlar

  Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak alan hurdacı firmasıyız.

  Sitemizdeki Finike hurda alüminyum fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Hurda alüminyum alan yerler konulu içeriğe göz gezdirebilirsiniz Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Finike ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alırken tartımları müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz.

  Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Antalya Finike hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz.

  Finike Anlık Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında borsa fiyatından fazla fiyat teklifi uyguluyoruz. Güncel hurda fiyat listesine erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Finike hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri günlük değişkenlik gösteriyor. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış metne göz atın

  Finike Hurda Jeneratör Alan En Yakın Yerler

  İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan Finike hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız.

  Finike Hurda Kağıt Alanlar

  Bölgede defter, kitap, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız extra duyarlılık ile satıcılara daha fazla miktarda kazanma olanağı iletiyoruz. Kağıt, karton hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Finike hurda karton ve kağıt kg fiyatını isteyene ücretsiz ulaştırıyoruz

  Finike Antalya kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki şirketimiz ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz. Ederinden fazla liste fiyatıyla kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Finike Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurdaları zehirli olabilir. Antalya Finike nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken mümkün olduğunca hassas çalışmalıyız. Antalya Finike ilçesinde anot nikel hurda, turbo nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon alımı yapıyoruz.

  Finike Hurdacı Sitesi

  Finike hurdacılar sitesindeki firmamızla hurdacılık hizmeti ediyoruz. Finike OSB hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi güzel bir Finike yaratmak için çok çalışıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

  Finike Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında istenen tüm güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılacak evlerin yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri her cins hurdaları satın almaktayız.

  Finike 2.el Cafe Ekipmanı Alımı

  Kullanılmış bakır tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, krom paslanmaz evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz salata reyonları vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemek için sizleri işyerimize davet etmekteyiz. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapıyoruz.

  Finike Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Parti malı kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme satmak için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Finike kiloyla kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Sayfamızdaki Finike kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Finike etrafında gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var.

  Spot penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası için yerinizde ödeme yapmaktayız. Kumaş fire hurdası alıyoruz.

  En Yakın Finike Hurdacı Firma

  Finike en yakın hurdacı deposu ismi ile her türden hurda metal ticareti nedeni ile adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Finike ilçesinde her türde hurda malzeme alıyoruz. Finike hurdacısı içinde çalışan personelimiz ile adresinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alanlar Finike etrafında hizmet veriyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörü, alçı makinesi, harç mikseri 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Birde işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Finike etrafında yıkılan öğrenci yurdu binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pencere, demir kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Finike ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. İkinci el kombi alan firmalar arasındayız. İkinci el klima Finike çevresinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

  Finike Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Molozlar Finike Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden planlanan yere nakledilir. Fabrika yıkımında sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titiz bir şekilde yapılmaktadır.

  Finike Fabrika ve Makine Sökümü

  Finike fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenilir şekilde fabrika yıkımları yapıyoruz.

  Böylece fabrika sökümü yapan firmalar arasında lider yerdeyiz. İlk önce sökülmesi arzu edilen taşınmazın detaylı biçimde dolaşılarak uygun ekipmanın hazırlanması doğru olur. Sektöre girdiğimizden beri onlarca fabrika sökümü ihalesini aldık. Fabrika sökümü yapanların dediği gibi kolay bir işlem değildir.

  Akü Hurda Alımı

  Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü içindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarında bulunuyor. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alan hurdacı firmalar bölümümüzü geziniz. Dolayısı ile firmamız vb. kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır.

  2.el Raf Hurdası

  Hurda depo rafı işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Buradaki Finike raf hurdası kg fiyatını isteyene bedelsiz yolluyoruz. Raf hurda alan yerler bölümünün linkine tıklayınız. Finike ikinci el hurda raf satmak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen kasaplardan satın aldığımız reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafları, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satıyoruz.

  7/24 Açık Finike Hurdacı

  7/24 açık Finike hurdacı dükkânımız aracılığıyla cumartesi-pazar bile sektöre çalışmaktayız. Neredeyse dört yıldan bu yana hurda alımı yapan işletmeye sahibiz. Geçen senelerin kazandırdığı güvenle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Finike Hurda Plastik Alım Satımı

  Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. En avantajlı fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe almaktayız.

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Antalya il Finike bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, hurda polistren kristal satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Finike plastik hurdası alan yerler arasında bulunan firmayız. Sayfamızdaki Antalya Finike hurda plastik kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı gönderiyoruz.

  Hurda Araba Alan Yerler

  Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Finike bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Fakat hurda araç trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak kazalı araba hurdası, hurda vagon, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri vb zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

  Finike Beyaz Eşya Hurdası

  Finike bölgesinde sıfır gibi ve 2. el kanepeler satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyalarınızı yolladığınız konuma gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alan hurdacı konulu paylaşımını ziyaret edin Yeni gibi 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla işletmemizle iletişim kurabilirsiniz. 2. El ofis büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları alımlarında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz.

  Cam Hurdası Alımı

  Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan katı malzemelerdir. Son zamanlarda rengarenk süt şişesi, oto camları biçiminde hurda camlar çok fazla yeniden işleniyor. Finike etrafında cam hurdası alanlar içerisindeyiz.