İçeriğe geç

Fethiye Hurdacı Firması

Fethiye hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Muğla hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Fethiye merkezinin tamamında hurda ve ikinci el eşya alım satımında hurdanın ederini yüksek fiyattan ödüyoruz. Muğla Fethiye hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Şu an Fethiye hurdacı firmaları içerisindeyiz. Fakat Fethiye merkezinde de hizmet vermekteyiz.

Her türlü hurda alımında öncüyüz. Fethiye hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Demtaş Metal adıyla Fethiye bölgesinde hurda alıyoruz. Anlık Fethiye hurda fiyat listesi ile alım yapmaya devam ediyoruz.

Toptan alımlarda Muğla Fethiye merkezindeki piyasadan yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Muğla hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Fethiye merkezinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Muğla Fethiye ilçesinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz.

Fethiye Hurdacı Firmalar

Fethiye hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Fethiye çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda krom satışı yapmak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Muğla merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Fethiye öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Fethiye çevresinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Fethiye merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek insanlığın faydalanması için çalışıyoruz. Fethiye hurdacı olarak Muğla ilinin her yerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için yakınınızdaki hurda nakil elemanlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz.

Fethiye Hurdacı Numarası

Muğla Fethiye hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Muğla Fethiye adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebiyle hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Fethiye Kablo Hurda Alımı

Genel olarak yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Fethiye hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet etmekteyiz. .

Etrafta hızlıca bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. Muğla Fethiye hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Konumdan antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Fethiye fare yemez kablo kg fiyatı daima güncelleniyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılıyor.

Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Fethiye ilçesinde kablo hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Fethiye bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımına öncülük yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar elinde olanlar hemen arayın. Hurda kablo alan hurdacı içerikli makaleyi okuyabilirsiniz.

Krom Hurdası Alanlar

Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Fethiye krom kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar yazısına bakınmak istemelisiniz.

310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır.

Fethiye Hurda Alüminyum Alanlar

Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda alan hurdacı firmasıyız. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla her gün profesyonelleşiyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu almaktayız. Muğla Fethiye alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Fethiye ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil alımı yaparken tartımları müşteriyle birlikte yapıyoruz. Bu sayfadaki Fethiye alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere saat başı gönderiyoruz. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı konuya bir göz gezdirebilirsiniz

Fethiye Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için gecikmeden arayın. Hurda demir alımı paylaşımını incelemelisiniz. Firmamız Fethiye bölgesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Fethiye çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalesini dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Demir, yeryüzünde en fazla bulunan metaller arasındadır. Sitemizde yer almakta olan Muğla Fethiye inşaat demiri ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Fethiye Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Fethiye ilçesinin her yerinde sarı hurda alıyoruz. Bu sebeple Fethiye sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurdası alım satımında anlık fiyat listesini vermektedir. Fethiye hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor.

Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. Doğruyu demek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. Herkesin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Bu yazıda yer alan Fethiye sarı pirinç hurdası kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda sarı pirinç içerikli yazıyı ziyaret edin. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denilmektedir.

Fethiye Hurda Bakır Alımı

Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfadaki Fethiye hurda bakır kilo fiyatını isteyene bedelsiz ulaştırılmaktadır. Muğla Fethiye bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Fethiye bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Fethiye hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan Fethiye hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Çatı söküm kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alan yerler paylaşımına kesinlikle göz atabilirsiniz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Muğla ili Fethiye kurşun hurda almak için kapınıza geldiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Muğla Fethiye kurşun hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

Fethiye Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Fethiye adresten hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurda malzemeleri çok zaman harcamadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın değerini düşürüyor.

Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Hurda bakır almak üzere evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız.

Fethiye geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her türlü hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası ve bakır hurdası, alüminyum hurdası, hurda sarı, çinko hurda, ekstra demir, kurşun hurda alırken fiyatlar sunmaktayız. Fethiye hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Fethiye ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Fethiye çinko hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurdası alımı hurda çinko konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Hurda Sac Alan Hurdacı

Sac hurdası alıyoruz. Fethiye çevresinin her yerinden hurda levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, alımı için arayabilirsiniz. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac var.

Fethiye Fabrika Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekiyor. Fethiye Muğla fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Yıkımla ilgilenenlerin dile getirdiği şekilde kolay bir iş sayılmaz.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika yıkım ihalelerini gerçekleştirdik.

Hurda Araba Alanlar

Fethiye hurda alımında hizmet ediyoruz. Bazen Fethiye bölgesinde araba hurdası alıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Tabiki de sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, vagon hurdası, hasarlı araba hurdası, hurda motor alıyoruz.

Fethiye İkinci El Eşya

Titiz kullandığınız ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki mobilyalarınızı peşin ücretle satın alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alımı yapanlar konusunda bilgi paylaşılmış makalesini gezebilirsiniz Yeni gibi 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Fethiye ilçesinin her yerinde kullanılmış ve 2. el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası için telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Fethiye İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapatılan depolardan satın almış olduğumuz Şantiyelerde alçı makinesi, yük asansörü, harç pompası, boya tabancası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış fabrika binalarından temin edilmiş kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pimapenler alımı yapıyoruz.

Fethiye Akü Hurdası Alım Satımı

Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren sıvı nedeni ile oldukça değerlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında kullanılıyor. Akü hurda alanlar sayfamıza bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Muğla Fethiye hurdacısı ve benzeri firma içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapıyor. Uzun müddet sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası diyoruz.

Fethiye Hurdacı Sitesi

Çocuklarımıza her haliyle yaşanır bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sırf bu eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Fethiye yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Fethiye hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzun iş birliği ile hurdacılık yapıyoruz.

Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Fethiye etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima Fethiye çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

2. El Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Temiz kullanılmış restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, tezgah alımı yapmaktayız. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü ocak, krom yemek dilendiricileri, davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatını incelemek amacı ile alıcıları depomuza davet ediyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar firmamızı arayabilirsiniz.

Kumaş Hurdası Alım Satımı

Fethiye ilçesinin her yerinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımı için adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Fethiye bölgesinde kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alım satımı yapıyoruz.

Toptan hurda ceketlik, hurda gabardin, eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı hemen arayın. Fethiye kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızda bulunan Fethiye hurda kumaş ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Fethiye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Fethiye Belediyesi’nce daha önce bildirilen alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun taşınma işi itinayla yapılmaktadır.

En Yakın Fethiye Hurdacı Telefonu

En yakın Fethiye hurdacı firma adıyla hurda ticareti yapmak amaçlı adresinize geliyoruz. Demtaş Metal firmamızla Fethiye ilçesinin tümünde her türde hurda alıyoruz. Fethiye hurdacı sitesi içinde çalışan çalışanlarımızla adresten her çeşit hurda atık alım satım hizmetimiz var. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alanlar Fethiye ilçesinde servisler ediyoruz.

Fethiye Hurda Karton Alanlar

Fethiye kağıt hurdası aldığımız yerler arasında yer alıyor. Bu sayfadaki Fethiye karton hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Fethiye hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetleri ile kağıt kırpıntı, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı ton fiyatı talep edebilirsiniz. Ederinden fazla fiyatlarla kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçenin her yerinde hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile size daha çok kazanç etme avantajı yöneltiyoruz.

Fethiye Bina Yıkımı

Yıkımlarda istenilen tüm önlemler Yıkımdan sonra sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş kapılar, pimapen hurdası vs. her türlü hurdanızı satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Fethiye kentsel dönüşüm yüzünden kısmen yıkılmış evlerin yenilenerek inşa edilmesi nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Fethiye ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Genelde rengarenk soda şişesi, kırılmış otomobil camları şekillerinde cam hurdaları tonlarca geri dönüştürülüyor. Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan yapıya sahibi sıvıları tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir.

Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdası zehirlidir. Fethiye nikel hurdaları alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdası alınırken elimizden geldiğince dikkatli çalışılmalıdır. Özellikle nikel turbo, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda , %99 nikel şablon alıyoruz.

Fethiye Plastik Hurdası Alan Firmalar

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik almaktayız.

Fethiye plastik hurdası alan firmalar içerisinde olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Fethiye plastik ton fiyatlarını dileyenlere bedelsiz yollanmaktadır. Muğla ve Fethiye bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

7/24 Hurda Alan Fethiye Hurdacı

Sektörde uzun yıllar geçirmenin kazandırdığı özgüvenle güncellenen teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık altı senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız. 7/24 Fethiye hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat açığız.

Güncel Fethiye Hurda Fiyatları

En güncel fiyata ulaşabilmek amacıyla bizi arayın. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımında diğer hurdacı firmalardan daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Fethiye hurdacı hurda alım satımı yaparken uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında her dakika değişiyor.

Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Genellikle kapanan iş yerlerinden satın aldığımız market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçilen sıfır gibi ikinci el market rafları satan hurdacılar arasındayız. Buradaki Muğla Fethiye ikinci el market rafı kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan yerler yazısını şahane olur. Fethiye raf hurdası almak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Fethiye Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör satıyoruz. Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan işletmeyiz alımında peşin para ödeme yapmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!