İçeriğe geç

Aydın Efeler hurdacı depoları arasında öncüyüz. Efeler bölgesinde hurdacıları arasındayız. Aydın Efeler hurdacı firması olarak hurda eşyaları almaktayız.

Demtaş Metal olarak Aydın Efeler ilçe merkezine yakın mekanlarda hizmet veriyoruz. Şu an Efeler hurdacı firmasıyız. Ancak Efeler merkezinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Efeler merkezi etrafında 2.el eşyalar ve hurda alım satımı yapmaktayız.

Efeler hurdacı firması olarak Efeler ilçesinin hurda alıyoruz. Güncel Efeler hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaktayız. Efeler genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

Her nevi hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Aydın hurdacı olarak Efeler meydanında hizmet ediyoruz. Aydın hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmet vermeye devam etmektedir.

Aydın Efeler Hurdacı Firmalar

Efeler hurdacısı olarak Aydın genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanız için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Efeler bölgesinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek sizlerin yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her türlü bakır hurdası satmak sebebi ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Efeler hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Aydın Efeler bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Aydın merkezinin nadide ilçesi Efeler gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Efeler çevresinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Efeler Hurdacı Telefon Numarası

Aydın Efeler adresten her tür hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu neden ile hurda atık fiyatları talep etmek sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Efeler hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa süre harcamadan numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak nakit para elde edebilirsiniz.

Efeler Hurda Alım Satımı

Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik. Yüksek tonajlı sarı ve inşaat demiri, bakır hurdası, kurşun hurdası, kablo, çinko hurda, hurda alüminyum aldığımızda fiyatlar sunuyoruz. Efeler hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız. Efeler kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi çok zaman geçirmeden elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece metalin değeri düşüyor. Efeler ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her türlü hurda çelik alım satım hizmeti veriyor.

Efeler Krom Hurda Alım Satımı

Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar gönderimizi dolaşmalısınız. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Burada bulunan Aydın Efeler krom tank hurdası fiyatlarını isteyene saat başı gönderiyoruz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Çinko Hurdası Alımı

Aydın, Efeler etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Aydın Efeler çinko hurdası ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurdası fiyatları sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Efeler Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır. Sayfamızdaki Efeler sarı pirinç hurdası kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar konulu metine göz atabilirsiniz. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Bu neden ile Efeler sarı pirinç hurdası ticareti alan hurdacıyız. Efeler hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Efeler ilçesinin tamamında sarı hurdası almaktayız.

Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Hurda satanların öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız hurda sarı diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur.

Efeler Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan yerler bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Efeler içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz. Efeler bakır hurdası fiyatları için arayın. Sayfamızda bulunan Efeler bakır hurdası ton fiyatını abonelerimize günlük göndermekteyiz. Aydın Efeler hurda bakır alan yerler içindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır alan Efeler hurdacı numarasını ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Efeler Hurda Demir Alan Firma

Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde bol miktarda satılan metaller içerisinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Aydın Efeler demir kg fiyatını günlük göndermekteyiz.

Efeler çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz.

Anlık güncel hurda demir fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı yazımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurdacı firmamız Efeler ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Efeler Hurda Kablo Alanlar

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Efeler hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet ediyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden yüksek fiyatlar sunuyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablo satanlar iletişim kurabilirsiniz.

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca bulunan %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder. Aydın Efeler ilçesinin tamamında hurda kablo almaktayız.

Efeler genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Daha kesin sitemizdeki hurda kablo alanlar içeriği inceleyin. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Efeler hurda bakır kablo kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz.

Fakat tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alımı yaparken en güzel fiyat listesini sunuyoruz. Efeler hurdacısı Demtaş Metal her türlü hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar alımı yapmaktayız. Çünkü yalnızca hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Bundan başka hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz.

Kurşun Hurdası Alan Firma

Efeler hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Efeler hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkar. Kurşun hurdası alımı sayfamızı inceleyiniz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası sökümü yapıyoruz.

Efeler Sac Hurdası Alım Satımı

Efeler çevresinin tümünde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, alımı sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapan şirketler içerisindeyiz. Elimizde sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

Efeler Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Efeler ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımında hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda almaktayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası almak için aramanızı beklemekteyiz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sayfamızdaki Efeler alüminyum hurda kg fiyatını her gün yollamaktayız. Hurda alüminyum alanlar içerikli konuya bir göz atın Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Aydın Efeler hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alan firmayız.

Efeler Hurda Fiyatları

Efeler hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar günlük değişiklik gösteriyor. Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurda ticaretinde öteki Efeler firmalarından daha fazla ton fiyatları ödüyoruz. En doğru hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Sayfamızdaki hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz

Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan yerler içinde en doğru firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan Efeler hurdacıyız alım satımında peşin para ödeme yapmaktayız.

Efeler Karton Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda karton alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yayımlanan Efeler karton hurda fiyatları biraz önce güncellenmiştir Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatı ile kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alan yerler arasındayız. İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra özen ile müşterilerimize ederinden daha fazla oranda kazanç elde etme şansı sunuyoruz. Efeler kağıt hurdası alan yerler içerisindeki Demtaş Metal ile ticaret yaparak ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatları öğrenebilirsiniz.

Efeler Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Dolayısı ile nikel hurdası taşınırken elimizden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz. Bu bölgede nikel turbo, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda – %99 nikel şablon alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Efeler hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

Efeler Hurdacı Sitesi

Efeler yeni sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurda eşyaların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Bizden sonrakilere her hali ile iyi bir Efeler bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Efeler hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimizle hurdacılık işleri yapıyoruz.

Efeler Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her cinste hurda eşyayı almaktayız. Kentsel dönüşüm sebebi ile yeniden inşa edilecek binaların en baştan inşa edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

2.el Mutfak Malzemeleri Alımı

Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi set üstü meykap, sanayi tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz salata dolapları ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatını görmek için sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Sanayi tipi restoran ekipmanları almaktayız. İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah altı dolap, pizza dolabı alıyoruz. 2. El çelik tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir.

Efeler Hurda Kumaş Alan Yerler

Spot hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak için bizi hemen arayın. Kilosuyla tekstil artığı parça kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alım satımında peşin para ödeme yapmaktayız. Kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Sayfamızdaki Efeler hurda kumaş kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Efeler kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Efeler çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alım satımında çağırdığınız yere gelmekteyiz.

En Yakın Efeler Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal olarak Efeler çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Efeler hurdacı olarak yerinizden hurda almaya başladık. Böylelikle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Efeler etrafında hizmet sunmaktan kıvanç duyarız. Efeler en yakın hurdacı hizmetiyle hurda metal alıp satmak için adresinize geliyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla batan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan yurt vs. binalardan alınan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz. İnşatlarda alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Efeler Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Efeler çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Bozuk hurda kombi alan yerler içerisindeyiz. İkinci el klima Efeler ilçesinde en çok alım satımı yapılan hurdalar arasında yer almaktadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Efeler Moloz Dökümü

Efeler hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşıma işleri güvenle yapılır. Molozlar Efeler Belediyesi tarafından planlanan alana nakil ediliyor.

Efeler Fabrika Sökümü

Hurdacı firmaların söylediği gibi kolay bir iş değildir. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan binanın detaylı biçimde dolaşılarak gerekli araçların hazırlanması doğru olur. Efeler fabrika sökümü işi yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında öncü olduk. Uzun zamandır sayısız fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik.

Efeler Hurda Akü Alım Satımı

Uzun süre sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü deniliyor. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sıkça kullanılıyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Akü hurdası fiyatı bölümüne kesinlikle göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Efeler hurdacı gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir. Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile hurdacılar için oldukça değerlidir.

Efeler 2.el Raf Satanlar

Hurda raf demiri alım satımı tecrübeli olduğumuz alanlardandır. Sitemizdeki Efeler hurda çelik raf kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Hurda raf Efeler alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Genelde batan butiklerden aldığımız orta reyonlar, çelik raf hurdaları, market rafları, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz.

7/24 Hurda Alan Efeler Hurdacı Firma

Tam dokuz yıldır hurdacılık faaliyetleri sunuyoruz. 7/24 hurda alan Efeler hurdacı firması olarak 7/24 iş yerimizdeyiz. Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı deneyimlerler araç parkurumuzu arttırarak yolumuza devam ediyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Aydın ve Efeler ilçesinin her yerinden abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı için adresinize geliriz.

Efeler plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde öncü firmayız. Sitemizdeki Efeler plastik hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır.

Efeler Hurda Araç Alan Firma

Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Efeler etrafında hurda araba alım hizmetleri veriyoruz. Elbette size otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan ağır hasarlı hurda araba, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, hurda vagon, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Hurdası

Ekonomik fiyatlarla yeni ve 2. el oturma grubu satıyoruz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2.el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip yemek odası takımlarını istediğiniz yerden alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda beyaz eşya alan hurdacılar konulu makalesini ziyaret ediniz Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, sekreter masası, sekreter koltukları mevcuttur. İyi durumda 2. El derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek sebebiyle telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Bu dönemde renkli soda şişesi, sökülmüş araba camı şeklinde hurda cam oldukça fazla bulunuyor. Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi tutan inorganik sert bir malzemedir. Efeler ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!