İçeriğe geç

Dikmen Hurdacı Hurda Fiyatları

Dikmen merkezi bölgesinde hurda ve 2.el eşya alım satımında eşyanızın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Hali hazırda Sinop Dikmen hurdacı firmaları arasındayız. Ancak Dikmen merkezinde de hizmetler veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Dikmen merkeze yakın yerlerde hurda çeşitleri alıyoruz. Sinop Dikmen etrafında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan firmayız. Günlük Sinop Dikmen hurda fiyatları ile alım yapmaktayız. Sinop Dikmen hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresten alıyoruz. Sinop Dikmen hurdacı firmaları içinde lider konumdayız. Dikmen çevresinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile gönderdiğiniz konuma uzman ekip gönderiyoruz.

Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Sinop hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Sinop hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Sinop Dikmen hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız.

Sinop Dikmen Hurdacısı

Dikmen hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Sinop Dikmen içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Sizde her nevi hurda satmak amacıyla mobil hatlarımızı aramalısınız. Sinop ilinin hızla büyüyen ilçesi Dikmen daimi hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sadece Dikmen bölgesinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz. Dikmen merkezindeki mahallelerde hurda alımı hizmetleri sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini koruyoruz. Dikmen hurdacı firması olarak Sinop genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki atık malzeme için uygun araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz.

Dikmen Hurdacı Telefon Numarası

Sinop Dikmen hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Sinop Dikmen hurdacılık hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu yüzden hurda fiyat listesi öğrenmek amacı ile mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Boşa süre harcamadan arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz.

Sac Hurdası Alan Hurdacı

Depolarımızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Dikmen Sinop bölgesinde hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sac hurdası alanlar arasındayız. Veranda tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Dikmen Bakır Hurda Alan Firmalar

Dikmen bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayın. Bakır alan hurdacı alanında daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır. Sayfamızdaki Dikmen bakır fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Sinop Dikmen bakır hurda alan yerler içindeyiz. Dikmen içinde hurda bakır alıyoruz. Bakır alan Dikmen hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Kurşun Hurda Alanlar

Sinop Dikmen kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Dikmen kurşun hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurdası fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun metalinin eski madenler içinde olduğu biliniyor.

Dikmen Hurda Alımı

Dikmen ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Dikmen adresten hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurda malzemenin değerini düşürüyor. Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar arasındayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Dikmen hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı hurda alımlarında yüksek fiyatlar sunmaktayız. Dikmen hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Dikmen Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki Dikmen çinko levha fiyat listesini abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Çinko hurdası ton fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyatları için arayabilirsiniz. Dikmen, Sinop ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Dikmen Hurda Krom Alım Satımı

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası ton fiyatı makalesine bir göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Yapısı itibariyle çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Sinop Dikmen krom hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Dikmen Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Gerçekte hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır. Bu sayfadaki Dikmen sarı pirinç fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sarı hurda alanlar başlığıyla paylaşılmış makaleyi ziyaret edin.

Demtaş Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Dikmen ilçesinin her yerinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri para eden hurdalar içinde sayılabilmektedir.

Bu sebeple Dikmen sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Dikmen hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda deniliyor.

Dikmen Alüminyum Hurda Alımı

Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Dikmen ilçesinin tümünde alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu satışı için iletişim kurabilirsiniz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alabilmek için aramanızı diliyoruz. Bu sitede yayınlanan Sinop Dikmen alüminyum fiyatlarını dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Daha detaylı alüminyum hurda alanlar metne bir göz atabilirsiniz. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. İş yerimize güvenenlerin desteğiyle sürekli tecrübe elde ediyoruz. Sinop Dikmen hurda alüminyum alanlar içindeyiz.

Demir Hurdası Alım Satımı

Hurdacı firmamız Dikmen ilçesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Demir, dünya genelinde çokça kullanılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Dikmen ekstra demir hurdası kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Unutmayın ki her nevi pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapıyoruz.

Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar demir hurdası konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayın. Dikmen ve çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Dikmen Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

Kullanım yerleri itibariyle hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Ancak tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı yaparken değerinin üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılıyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları alımı amacıyla arayabilirsiniz. Sinop Dikmen ilçesinin her yerinden TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında tecrübeliyiz. Satıcılarda hızlıca toplanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Dikmen hurda kablo kilo fiyatı günceldir. Çünkü sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsasından yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sinop Dikmen kablo hurdası alıyoruz.

Karışık kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Dikmen hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Sinop Dikmen hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebi ile hurdacılık yapanlar için önemlidir.

Adresten hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Sayfamızda daha önceden yazılmış kablo alan hurdacılar konuyu okuyabilirsiniz.

Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Dikmen plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Sinop Dikmen hurda plastik fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sinop şehri Dikmen ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin fiyatları edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kağıt Hurdası Alımı

Bölgenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz extra hassasiyetle sizlere piyasa değerinden fazla kazanma şansı iletiyoruz. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Karton, kağıt hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Sinop Dikmen hurda kağıt ve karton kilo fiyatı güncelliğini koruyor Dikmen kağıt hurdası alan yerler içindeki iş yerimiz sayesinde kırpıntı kağıt, koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

Dikmen Hurda Akü Alanlar

Akümülatör başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Taşıtlarda elektrik deposu kullanılabiliyor.

Akü hurdası ton fiyatı makalesini inceleyiniz. Bu sebep ile hurdacı firmamız gibi firma içerisinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler içindedir. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz.

Dikmen Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapılırken lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Dikmen kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenmesi gereken iş yerlerinin istenildiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapılar, çıkma parkeler benzeri her türlü hurda malzemeyi alıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz.

Dikmen Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkımla uğraşanların anlattığı biçimde kolay sayılmaz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan binanın etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Sinop Dikmen fabrika söküm işi yapıyoruz.

Uzun süredir on binlerce fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Güvenilir bir şekilde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde nam saldık.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış elbiseci binalarından ayrılan hala kullanılabilir 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç makinesi, alçı sıva mikseri, boya tabancası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Birde kapanan nalburlardan aldığımız

Dikmen 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, evye, küvet, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vs endüstriyel mutfak aletini görebilmeniz için siz kıymetli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el mutfak aletleri alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgah, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Hurda Kumaş Alım Satımı

Sayfamızdaki Dikmen kumaş hurdası fiyat listesi güncellendi. Parti malı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satmak amacıyla telefon numaramızı zaman geçirmeden arayınız. Dikmen etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında adresinize geliyoruz. Sinop Dikmen kilosu ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

Sinop Dikmen çevresinde parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Tonajlı poplin kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş alımlarında nakit para ödeme yapıyoruz.

Dikmen Kırık Cam Hurda Alanlar

Dikmen yakınlarında cam hurdası alan hurdacılar arasında yer alıyoruz. Cam yarısaydam yada saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik sert bir malzemedir. Genellikle şeffaf ve renkli soda şişesi, araç camı şekillerinde hurda camlar çok miktarda geri dönüştürülüyor.

Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerir. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken gayet hassasiyetle çalışmalıyız. Sinop Dikmen ilçesinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 şablon nikel – %95 şablon nikel alıyoruz. Sinop ve Dikmen nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Dikmen Hurdacılar Sitesi

Dikmen hurdacılar sitesindeki iş yerimizle geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Dikmen sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Gençlere daha yaşanılır bir Dikmen bırakmak için çok çalışıyoruz.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki Sinop Dikmen 2.el raf kg fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma yazımızı harika olur. Dikmen ikinci el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen şarküterilerden aldığımız hurda mağaza rafları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

Dikmen Klima Hurdası Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Dikmen bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan yerler içindeyiz. Dikmen çevresinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Dikmen Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Dikmen Belediyesi tarafından imzalanan kararla planlanan arazilere naklediliyor. Yıkımdan sonra antlaşmaya göre molozun taşınması güvenle firmamızca yapılıyor. Dikmen hurdacı tarafından satın alınan her türlü hurdaların firmamıza ait depolama alanına taşınması ücretsiz yapılır.

En Yakın Dikmen Hurdacı Telefon Numarası

Dikmen en yakın hurdacı deposu olarak her cinsten hurda malzeme alıp satmak sebebiyle adresinize geliyoruz. Dikmen hurdacısı içinde çalışan personelimiz ile yerinden hurda alımına devam ediyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Dikmen etrafında hurda almaktayız. Bu hizmetimiz ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Dikmen ilçesinin her sokağında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

7/24 Hizmet Veren Dikmen Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan üç yıllarından bugüne dek hurdacılığa hizmete devam ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı deneyim aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Dikmen hurdacı olan şirketimiz ile günün her saatinde işimizin başındayız.

Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firmalar

2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

Dikmen İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanılan 2. El LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek sebebiyle işletmemizle iletişim kurabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki mobilyalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için buzdolabı hurdası alımı yapan firma başlıklı sayfamızı inceleyiniz Dikmen çevresinin tamamında titiz şekilde kullanılmış, 2. el mobilyalar alabilirsiniz. 2. El ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu mevcuttur.

Dikmen Anlık Hurda Fiyatları

Dikmen hurdacı firma olarak hurdacılık yaparken kullanılan fiyat listesi piyasada günlük güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle bizi arayın. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alım satımında pazar fiyatlarından daha fazla fiyatlar öneriyoruz. Daha geniş yeni kablo hurdası fiyatları yazıyı inceleyin

Otomobil Hurdası Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Dikmen bölgesinde hurda araba alıyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek isteriz. Ama araba hurdası vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı hurda araç, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, yük vagonu, hurda motor alımı yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!