İçeriğe geç

Kocaeli Derince bölgesinin çevresinde hurdacı firmasıyız. Normalde Derince hurdacı firmasıyız. Fakat Derince merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Derince hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Derince meydanda olduğu gibi hurda almak amacıyla Derince uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Derince hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Derince hurdacısı olarak her nevi hurda malzemeyi alıyoruz. Kocaeli Derince merkezi etrafında hurda ve ikinci el ev eşyaları alım satımı için malzemelerin ederini peşin ödemekteyiz. DEMTAŞ metal şirketimizle Derince çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Anlık Derince hurda fiyatlandırmayla hurda alımı hizmeti veriyoruz. Kocaeli geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız DEMTAŞ metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat teklif ediyoruz. Kocaeli hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Derince Hurdacı Firma

Derince merkez mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atık plastik ve metalleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Derince hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Derince içerisinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Kocaeli merkezinin tatlı ilçesi Derince sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Derince ilçesinde değil, bütün ilçelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Derince hurdacı firması olarak Kocaeli ilçelerinde her türlü hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzeme için size en yakın yerde bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür alüminyum hurdası satışı yapmak amacı ile numaralarımızı aramalısınız.

Derince Hurdacı Telefonu

Kocaeli Derince hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Kocaeli Derince yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Boşa zaman geçirmeden numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları nakite çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Derince Hurda Sac Alımı

Sac hurda alıyoruz. Hali hazırda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Derince ve çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Derince Hurda Bakır Alımı

Bakır alan hurdacı alanında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır.

Derince bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Derince bakır hurdası fiyat listesi sürekli güncellenmektedir. Kocaeli Derince hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Derince hurda bakır kilo fiyatı için bizi arayabilirsiniz. Bakır alan Derince hurdacı telefon numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Derince Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Minare kurşunu, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alım satımı yapıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda fiyatı makalemizi incelemelisiniz. Derince hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Kocaeli Derince hurda kurşun kilo fiyatını günlük gönderiyoruz.

Derince Hurda Alan Firmalar

Hurda bakır alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda antimon zamak, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Derince hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı amaç edindik. Derince ilçesinde hurdacılık yapan DEMTAŞ metal her tür sarı hurdası alım hizmeti veriyor.

Yüksek tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun,hurda çinko, hurda sarı ve inşaat demiri alımlarında fiyat listeleri sunmaktayız. Derince hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Derince kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı hemen nakite çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanın piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik.

Çinko Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Sayfamızda yer alan Derince nikel hurdası fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alım satımı linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Derince, Kocaeli etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Derince Krom Hurdası Alanlar

316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar sayfamızı okuyabilirsiniz. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Derince krom fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı yolluyoruz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor.

Derince Sarı Hurda Alımı

Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda çeşidi varolmamıştır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğu için hurda sarı denmektedir. Derince hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

Sayfamızdaki Derince hurda sarı pirinç kg fiyatı güncellendi. Sarı pirinç hurda alanlar konulu konuyu inceleyebilirsiniz. DEMTAŞ metal firmamız tüm bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş almaktadır. Derince ilçesinin her yerinde sarı hurdası alıyoruz. Bu sebep ile Derince sarı hurdası alan firmalar içindeyiz.

Derince Alüminyum Hurda Alanlar

Kocaeli Derince hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası yapıyoruz.

Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek alan firmayız. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Derince bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alırken hurda tartımını güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sitemizde bulunan Derince alüminyum ton fiyatlarını abonelerimize saat başı yollanmaktadır. Daha geniş sitemizde bir süre önce yazılmış alüminyum alan hurdacı yazıyı ziyaret edin. Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Derince Demir Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Derince ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı paylaşımımıza mutlaka göz atın. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

Bildiğiniz gibi her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Derince hurda demir ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Derince bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır.

Derince Kablo Hurda Alanlar

Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Yerinden tek damar hurda kablo almaktayız. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Derince ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Derince elektrik kablosu kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak yollanmaktadır. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz.

Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor. Ayrıca alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Derince hurdacı firması olarak her nevi antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Kablo hurdası içindeki bakır yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır.

Etrafta hızlıca bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Hurda kablo alanlar başlıklı içeriği ziyaret edin. Derince bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Ek olarak enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında en doğru fiyat listesini öneriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Derince hurdacı arayanlar için buradayız.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Derince plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Derince hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Derince hurda naylon fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Kocaeli ve Derince bölgesinin tamamından abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatla mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Derince Hurda Karton Alımı

Derince kağıt hurdası alan yerler arasındaki işletmemiz hizmetleri ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz. Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Kocaeli Derince kağıt hurdası ton fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz İlçenin tamamında renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alım satımlarında uyguladığımız ekstra hassasiyet ile satıcıya çok daha yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, karton bardak alanlar arasındayız.

Akü Hurda Alanlar

Arabalarda enerji ihtiyacı amacıyla kullanılabiliyor. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Akü içinde bulunan kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için değerlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alım satımı yazısına mutlaka bir göz atın. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar.

Derince Bina Yıkımı

Yıkımlarda lüzum görülen tedbir önlemleri Derince kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenecek ev ve işyerlerinin en baştan imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını sağlıyoruz. Üst konuda bahsettiğimiz fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. tüm hurda eşyayı ücreti karşılığında alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Derince Fabrika Bozumu

Güvenli bir biçimde fabrika söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider bir yerdeyiz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Derince fabrika sökümü işi yapıyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak fabrika binasının detaylı biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması çok daha doğrudur.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ardiye vb. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. İnşatlarda boya tabancası, alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç pompası 2.el demir iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış depolardan satın aldığımız

Derince İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Temiz kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgahlar alınır. Endüstriyel lokanta aletleri alıyoruz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı vs cafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için sizleri depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Derince Hurda Kumaş Firesi Alımı

Tonajlı spot kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı hemen arayınız. Spota düşmüş dokuma kumaş, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alımlarında nakit para ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Bu yazıda paylaşılmış olan Derince hurda kumaş ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Derince kiloyla tartıp kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Kocaeli Derince etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında adresinize geliyoruz.

Derince Cam Hurdası Alımı

Genelde şeffaf kola meşrubat şişesi, sökülmüş araba camı biçiminde hurda cam oldukça fazla yeniden işleniyor. Derince çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Genelde şeffaf kola meşrubat şişesi, sökülmüş araba camı biçiminde hurda cam oldukça fazla yeniden işleniyor.

Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında elden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. İlçe genelinde turbo nikel, anot hurda nikel, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Derince nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Derince Hurdacı Sitesi

Olduğundan yaşanır bir Derince oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Derince sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Derince hurdacılar sitesi C blok içerisindeki dükkanımızın yardımıyla hizmet veriyoruz.

Derince İkinci El Raf Hurdası

Sitemizdeki Derince hurda raf fiyatları güncellenmiştir. Raf hurdası fiyatları bölümümüze bakınmak isteyebilirsiniz. Derince 2. el hurda raf satışı yapmak nedeniyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Özellikle kapanan kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, çelik raf hurdası, market rafları, teşhir reyonları, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el market rafı satan firmalar içerisindeyiz.

Klima Hurda Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Derince bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İkinci el klima Derince bölgesinde en fazla alınan hurda eşyalar arasındadır.

Derince Moloz Dökümü

Derince hurdacı DEMTAŞ metal tarafından satın alınacak her nevi hurdanın şirketimize ait depolama alanına taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Derince Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen yerlere naklediliyor. Fabrika yıkımında anlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması güvenle yapılmaktadır.

En Yakın Derince Hurdacı Telefonu

Derince en yakın hurdacı firması olarak hurda eşya alım satımında adresinize gelmekteyiz. DEMTAŞ metal hurdacı sitesi olarak Derince genelinde her cins hurda malzeme alırız. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Derince etrafında servisler veriyoruz. Derince hurdacısı istihdamındaki ekiplerimiz ile kapıdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Derince Hurdacı Firma

7/24 Derince hurdacı firması olan firmamız ile haftasonları dahil işimizin başındayız. Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İki bin sekiz senesinden buyana geri dönüşüm sektöründe hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

Derince 2.el Ev Eşyası

Az kullanılmış bilgisayar masası, büro ofis mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı mevcuttur. Piyasasından fiyata yeni gibi ve 2.el koltuk satıyoruz. Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak için cep telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Kısa süreliğine 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki kanepelerinizi konumunuza gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası alımı yapanlar başlıklı yazıya erişebilirsiniz

Anlık Derince Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretlerinde borsadan yüksek fiyatlara alımlar uyguluyoruz. Hurda fiyatları başlıklı konuya göz atın Derince hurdacı firma olarak hurda alım satımında uygulanılan fiyatlar her an değişkenlik göstermektedir. Kesin ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Hurda Araç Alanlar

Elbette size hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Derince hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Derince bölgesinde otomobil hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı hurda otomobil, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!