İçeriğe geç

Çukurova Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Adana Çukurova hurdacı firması olarak hurda eşya alıyoruz Çukurova yakınlarında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Güncel Adana Çukurova hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaktayız. Adana Çukurova merkez hurdacı firma olarak Çukurova merkezinin etrafında hurdacılık yapıyoruz.

Hali hazırda Çukurova firmasıyız. Ancak Çukurova merkezinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle Adana bölgesinde hizmet veriyoruz. Çukurova merkezinin her yerinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları alımlarında peşin ödeme yapıyoruz Demtaş Metal şirketimizle Adana bölgesinde hizmet veriyoruz. Adana Çukurova meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile Çukurova ilçesindeki her yere geliriz

Toptan bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Adana hurdacısı firmalar içindeyiz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Adana Çukurova hurdacı şirketleri arasında öncü şirketiyiz.

Çukurova Hurdacı Firmalar

Çukurova hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Çukurova merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sizde her çeşit karton hurdası satışı nedeniyle şirketimizi arayabilirsiniz. Adana şehir merkezine bağlı naif ilçesi Çukurova öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Adana Çukurova ilçesinde değil, tüm ilçelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Çukurova merkez ve mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri eriterek sizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Çukurova hurdacısı olarak Adana genelinde hurda eşya alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın taşınması için yakında hazır bulunan hurda nakil çalışanlarımızı göndermekteyiz.

Çukurova Hurdacı Telefonu

Çukurova hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Adana Çukurova hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Şimdi arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi sormak üzere firmamızı arayabilirsiniz.

Sac Hurdası Alımı

Hurda sac alım satımı yapan işyerleri içindeyiz. Çukurova ilçesinin tamamında sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle arayabilirsiniz. Müştemilat tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elimizde her kalitede ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur.

Çukurova Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Çukurova hurdacı şirketimizi hemen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Çukurova bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Çukurova hurda bakır fiyat listesi için arayın. Sayfamızdaki Çukurova bakır hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Adana Çukurova hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alıyoruz.

Hurda Kurşun Alımı

Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda fiyatı bölümünü okumalısınız. Kurşunun hala kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Adana Çukurova kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Çukurova çatı minare kurşunu fiyat listesini üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Minare kurşunu
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız.

Çukurova Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve demir, bakır hurda, kurşun hurdası, kablo hurda, hurda çinko, hurda alüminyum alırken yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Çukurova hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Çukurova geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Çukurova yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zararı önlemek için hurdanızı gecikmeden nakite çevirin. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenin değerini düşürmektedir. Hurda zamak antimon, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda kablo almak için kapınıza geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Çinko Hurda Alanlar

Çukurova çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Çukurova hurda nikel fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Hurda çinko alanlar sayfamıza kesinlikle bir göz atın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alanlar makalesine bir göz atmak istersiniz. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Çukurova hurda krom tank fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Çukurova Hurda Sarı Alım Satımı

Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Çukurova bölgesinde hurda sarı almaktayız. Bu nedenle Çukurova hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Adana Çukurova hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor.

Buradaki Çukurova sarı pirinç hurdası fiyat listesini dileyene ücretsiz yollamaktayız. Anlık bilgi için hurda sarı alan hurdacı metni ziyaret edin. Aslında hurda sarı adında hurda türü yoktur.

Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Bu işi yapanların öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır.

Çukurova Alüminyum Hurda Alanlar

Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Adana Çukurova hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Sitemizdeki Adana Çukurova hurda alüminyum ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Çukurova ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken hurda tartımını dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme yapıyoruz.

Demir Hurda Alanlar

Anlık demir hurdası ton fiyatı öğrenmek amacıyla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler konusunda bilgi almak için konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. Çukurova çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir hurdası, dünyada en çok alınıp satılan metaller içindedir. Buradaki Çukurova demir hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere her gün ulaştırmaktayız.

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı gönderimizi incelerseniz iyi bir şey yaparsınız. Demtaş Metal Çukurova genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Çukurova Kablo Hurdası Alımı

Adana Çukurova bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımında uzmanız. Çukurova hurdacısı Demtaş Metal her türlü hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Adana Çukurova ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Çukurova fare yemez kablo fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Müşterilerde kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı metni ziyaret edin. Bulunduğu yerden hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız.

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasasından fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Fakat tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Çukurova hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. .

Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Hurda kablo içerdiği bakır madeni yüzünden hurdacı firmalar için çok kıymetlidir.

Çukurova Hurda Plastik Alımı

Çukurova plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde lider konumdaki Çukurova hurdacı firmasıyız. Bu yazdıda paylaşılan Adana Çukurova hurda plastik kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderilmektedir Adana ile Çukurova bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı yapıyoruz.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Avantajlı fiyatla hurda pet şişe, market poşeti, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çukurova Kağıt Hurda Alım Satımı

Çukurova karton hurdası aldığımız ilçeler içindedir. Sitemizdeki Çukurova hurda karton kağıt ton fiyatı dün güncellendi Çukurova Adana kağıt hurda alanlar arasındaki Demtaş Metal hizmetleriyle karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı fiyatları isteyebilirsiniz. Bölgede hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde müşterilerimize daha fazla kazanç elde etme şansı iletiyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, hurda gazete alanlar arasındayız.

Akü Hurdası Alım Satımı

Bir zaman sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurda alım satımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile firmamız ve benzeri fabrika içinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan enerji kaynağıdır. Arabalarda elektrik ihtiyaçları nedeniyle bulunur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebiyle oldukça değerlidir.

Çukurova Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden yeniden inşa edilecek binaların yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz.

Yıkım hurdası bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vb. her türde hurda malzemeleri almaktayız. Yıkımda bilinen güvenlik önlemleri

Çukurova Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İlk önce sökülecek binanın titizlikle gezilerek gerekli araçların hazırlanması gerekmektedir. Profesyonel bir biçimde tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay sayılmaz. Çukurova Adana fabrika sökümü işi gerekli araç gereçlere sahip olmanın tecrübesine sahibiz. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkım ihalesi tamamladık. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık.

2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile malesef iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış fabrika vs. binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir 2. el kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. Büyük projelerde yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Çukurova 2.el Restaurant Malzemeleri Alanlar

Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz. Kullanılmış krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi set üstü meykap, krom yemek dilendiricileri, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vb. lokanta tipi mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Temiz durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız.

Çukurova Kumaş Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Adana Çukurova etrafında kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Defolu parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alımında anında ödeme yapmaktayız. Adana Çukurova bölgesinde viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı alım satımında istediğiniz konuma gelmekteyiz. Toptan pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Sayfamızdaki Çukurova kumaş hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Çukurova kiloayla tartıp kumaş hurda alanlar içerisinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz.

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Çağımızda şeffaf kola meşrubat şişesi, araç camı vb. cam hurdaları tonajlı satılıp alınıyor. Çukurova genelinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf kola meşrubat şişesi, araç camı vb. cam hurdaları tonajlı satılıp alınıyor.

Çukurova Hurda Nikel Alımı

İlçe genelinde anot nikel hurdası, turbo nikel hurda, %95 , %99 şablon nikel hurdası alıyoruz. Çukurova nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınırken çok hassasiyetle davranılmalıdır. Nikel hurdaları içinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirlidir.

Çukurova Hurdacılar Sitesi

Çukurova hurdacılar sitesi B blok içerisinde bulunan dükkânımızla hurda alım yapmaya devam ediyoruz. Çukurova OSB hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan her cins hurdayı alıyoruz. Sırf bu çeşit hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Olduğundan yaşanılır bir Adana ve daha iyi Çukurova yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz.

2.el Hurda Raf

Genellikle kapanan mağazalar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı, reyonlar, çelik raflar, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Çukurova ikinci el raf ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası alanlar konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Çukurova 2.el hurda raf alımı için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Çukurova Hurda Klima Alımı

2.el Klima Çukurova ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Çukurova ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz.

Çukurova Moloz ve Hurda Nakliyesi

Çukurova hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her nevi hurdanın bizlere ait alana taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itina ile firmamızca yapılıyor. Yıkım molozları Çukurova Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen moloz dökme arazilerine dökülür.

En Yakın Çukurova Hurdacı Telefon Numarası

Çukurova hurdacısı firmamızla yerinizden her çeşit hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Çukurova genelinde her tür hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. Çukurova en yakın hurdacı servisi ile hurda metal tartmak amaçlı ayağınıza geliyoruz. Böylelikle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Çukurova ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

7/24 Hizmet Veren Çukurova Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Çukurova hurdacı firması firmamız sayesinde zamana takılmadan işimizin başındayız. Neredeyse 17 yıldan beri hurda alımı hizmetleri yürütüyoruz. Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

2. El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru firmayız. Sanayi tipi yeniden farksız 2. el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında en iyi fiyatla ödeme yapmaktayız.

2.El Eşya

Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı sormak sebebiyle numaralarımızla iletişim kurabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı kapınıza gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi verilmektedir. Daha geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alan yerler konulu içeriği okuyabilirsiniz 2.el etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masası satacaklara değerini nakit para ödüyoruz. Adana Çukurova bölgesinde temiz kullanıldığı belli olan, 2. el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz.

Çukurova Anlık Hurda Fiyatları

Çukurova hurdacı firma hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyatlar çabucak değişkenlik gösteriyor. Sayfamızdakianlık hurda fiyatları makaleye bir göz atın Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alımında piyasadan fazla fiyata hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Anlık fiyatlara erişmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Otomobil Alanlar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ara sıra Çukurova bölgesinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda araba, hurda yük vagonu, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri
, hurda motor .

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!