İçeriğe geç

Çıldır Hurdacı Hurda Fiyatları

Çıldır hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Çıldır hurdacı firmalar içerisinde lideriz. Çıldır merkezinin her tarafında hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ev eşyası alımı için peşin ödeme yapıyoruz. Ardahan Çıldır hurdacı olarak her cins hurda eşyayı alıyoruz.

Çıldır çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz. Demtaş Metal olarak Ardahan ilçelerinin yakınlarında hizmetimizi sürdürüyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme satımlarında Ardahan Çıldır piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Ardahan hurdacı olarak Çıldır meydanında hizmet ediyoruz. Anlık Ardahan Çıldır hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz.

Ardahan hurdacıları içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Çıldır merkezinin etrafında hurdacı firmasıyız. Şu an Çıldır hurdacı firmaları arasındayız. Elbette ki Çıldır merkezinde de hizmet vermekteyiz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Çıldır Hurdacı Firmalar

Çıldır merkezinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin faydalanması için çalışıyoruz. Sizde her nevi hurda inşaat demiri satışı sebebiyle şirketimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Çıldır hurdacısı olarak Ardahan ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdanın nakliyesi için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Çıldır hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Ardahan Çıldır içerisinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Ardahan merkezinin nadide ilçesi Çıldır daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Çıldır etrafında değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Çıldır Hurdacı Telefonu

Çıldır hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Çıldır hurdacılık hurda malzeme alım hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler içinde yer alır. Bu yüzden hurda satmak için telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Çıldır Hurda Krom Alanlar

Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Çıldır krom kilo fiyatını abonelerimize her gün yolluyoruz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımına bir göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Oldukça sert bir maden olduğu için zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor.

Demir Hurdası Alımı

Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Hurda demir, dünya genelinde en çok satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Çıldır hurda demir kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Unutmayın ki her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Demtaş Metal Çıldır ilçesinin her yerinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bölümüne bakmak istersiniz. Çıldır ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Çıldır Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Sayfamızdaki Çıldır hurda çinko fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatları bölümümüze göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için bize ulaşın. Çıldır bölgesinin tümünde çinko hurdası alıyoruz.

Çıldır Hurda Sarı Pirinç Alan Firma

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Bu yüzden Çıldır hurda sarı ticareti yapıyoruz. Ardahan Çıldır hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti yapıyor. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir.

Ardahan Çıldır hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Çıldır ilçesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Sayfamızdaki Çıldır hurda sarı pirinç kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler gönderimize göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Çıldır hurda kurşun alım satımı için konumunuza geldiğimiz ilçeler içindedir. Sayfamızdaki Çıldır kurşun hurda ton fiyatını her gün gönderiyoruz.

Çıldır Sac Hurda Alan Firma

Şu anda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac var. Sac hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz. Veranda çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Çıldır ilçesinin tümünde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları istemek sebebi ile.

Çıldır Hurda Kablo Alanlar

Hurda kablo içindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır. Ardahan Çıldır ilçesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Çıldır hurdacı arayanlar için buradayız. . Detaylı sitemizde önceden paylaşılmış hurda kablo alan yerler konuya bir göz atın.

Çıldır genelinde TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Fakat hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında değerinin üstünde fiyatları biz veriyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Çıldır hurda kablo ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablolar satacak olanlar bize ulaşın.

Çıldır hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar fiyat listesi almak için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Etrafta sıklıkla toplanlanan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alırken peşin ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken değerinden fazla fiyatlar veriyoruz.

Çıldır Hurda Bakır Alım Satımı

Çıldır içerisinde bakır hurda almaktayız. Sitemizde yayınlanmış olan Çıldır bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz yollamaktayız. Ardahan Çıldır bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alıyoruz. Çıldır bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Çıldır hurdacı firmamızı hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alanlar makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Çıldır Hurda Alüminyum Alanlar

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Çıldır ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı yaparken tartımları sizinle birlikte yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Buradaki Çıldır alüminyum hurdası kilo fiyatını talep edenlere saat başı ulaştırmaktayız. alüminyum hurda alanlar hakkındaki metine göz atabilirsiniz Müşterilerimizin desteğiyle her gün kurumsallaşıyoruz. Ardahan Çıldır hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda alımı yapan hurdacıyız.

Çıldır Hurda Alan Firma

Çıldır kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin değerini düşürmektedir. Hurda bakır alımı için adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Hep birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı prensip edindik.

Ardahan Çıldır hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı pirinç hurdası alımı yaparken Çıldır hurda pazarının üzerinde fiyat listeleri uyguluyoruz. Çıldır hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda Klima Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Çıldır ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima Çıldır çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Çıldır Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozları Çıldır Belediyesi tarafından belirlenen arazilere taşınır. Çıldır hurdacı tarafından satın alınan tüm hurda eşyanızın depomuza nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

Çıldır Nikel Hurda Alan Hurdacı

Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %95 , 99 nikel şablon alıyoruz. Ardahan ve Çıldır nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında oldukça dikkat ile çalışılmalıdır. Nikel hurdaları zehirlidir.

Çıldır Bina Yıkımı

Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm güvenlik önlemleri Çıldır kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılacak binaların en baştan imar edilmesi sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her türde hurdanızı alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Çıldır Hurdacı Sitesi

Çıldır hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizle geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Çıldır sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sadece bu eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Çevreci dostlara güzel bir Çıldır bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Çıldır Cam Hurdası Alımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvıları geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan maddedir. Genellikle renkli kırık araba camı, cam şişe türlerde cam hurda çeşitleri bulunmaktadır. Çıldır genelinde hurda cam alan firmalar arasındayız.

Çıldır Hurda Araba Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Çıldır yakınlarında araba hurdası alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardım etmek isteriz. Fakat araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak kazalı araba hurdası, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler, motor hurdası .

Çıldır İkinci El Cafe Ekipmanları Alımı

Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, endüstriyel set üstü mekap, paslanmaz yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz için almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Kumaş Alanlar

Parti malı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk alımı için telefonlarımızı hemen arayınız. Ardahan Çıldır kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Sitemizdeki Çıldır hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Ardahan Çıldır çevresinde jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında yerinize gelmekteyiz.

Kiloyla parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, kumaş topu, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alımlarında peşin para ile ödeme yapılır. Parça kumaş hurdası almaktayız.

Anlık Güncel Çıldır Hurda Fiyatları

Çıldır hurdacısı olarak hurda alımında kullanılan ton fiyatları hızlıca değişiyor. Tekrar etmekte fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatlarından yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. En doğru fiyatlara erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz.

Çıldır Hurda Raf Alanlar

Buradaki Çıldır ikinci el raf fiyatlarını günlük yollamaktayız. Raf hurdası alan yerler makalesini okusanız harika olur. Hurda raf Çıldır satışı yapmak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz. Özellikle batan aktarlardan temin ettiğimiz teşhir rafları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

Karton Hurdası Alım Satımı

Çıldır hurda karton aldığımız alanlar içindedir. Buradaki Ardahan Çıldır hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını arzu edenlere saat başı gönderiyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda gazete alıyoruz. Çıldır Ardahan hurda kağıt alanlar arasındaki Demtaş Metal sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle müşterilerimize daha fazla miktarda kazanma olanağı iletiyoruz.

Çıldır Plastik Hurda Alım Satımı

İyi fiyata pet şişe, market poşeti, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Çıldır hurda plastik alımı yapanlar içerisinde olan firmayız. Bu yazdıda yayımlanan Ardahan Çıldır hurda naylon ton fiyatları güncellenmiştir. Ardahan şehri Çıldır ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren fiyatları istemek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bizlere ait numaraları tuşlayarak irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Çıldır içinde sıfır, ikinci el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Kullanılmış büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası bulunmaktadır. Titiz kullanıldığı belli olan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı kapınızdan iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat sunuyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alanlar başlıklı içeriğimizi gezebilirsiniz

7/24 Hizmet Veren Çıldır Hurdacı

Tam tamına otuz üç yıldan beri hurdacılık yapıyoruz. Sektörün sağladığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Çıldır hurdacı firmamız vasıtası ile yirmi dört saat atık hurda malzeme alıyoruz.

Akü Hurdası Alan Hurdacı

Bir süre sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denir. Akü hurdası alımı sayfamızı okumak iyi gelecektir. Dolayısıyla Ardahan Çıldır hurdacısı depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Taşıtlarda enerji deposu kullanılır. Akü içerdiği kurşun içeren sıvı nedeni ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

En Yakın Çıldır Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal şirketimizle Çıldır genelinde hurda alıyoruz. Çıldır hurdacı firması olan firmamızla konumuzdan hurda malzeme alım satım hizmeti veriyoruz. Çıldır en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her çeşit hurda eşya alım satımında yerinize gelmekteyiz. Bu nedenle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Çıldır çevresinde servis ediyoruz.

Jeneratör Hurdası Alımı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel yeni gibi 2. el jeneratör satılır.

Çıldır İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla malesef iflas eden fabrikalardan satın aldığımız Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alıyoruz.

Çıldır Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Çıldır Ardahan fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Profesyonel bir biçimde fabrika söküm işleri yapıyoruz. Evvela yıkılacak tesisin etraflıca gezilmesi gerekiyor. Sektörde sayısız fabrika bozum ihalesi güvenilir biçimde yerine getirdik. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında öncü yerdeyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!