İçeriğe geç

Kestanelik Mahallesi Hurdacı Firma

Şu anda Çatalca şirketleri içindeyiz. Elbette ki Çatalca Kestanelik mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Çatalca çevresinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla ekip göndermekteyiz Çatalca hurdacı firması olarak Kestanelik mahallesinin her noktasında hurda alıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa Çatalca Kestanelik mahallesi dolaylarında hizmetimize devam ediyoruz.

Her çeşit hurda alıyoruz. Kestanelik mahallesi hurdacı firmaları arasında öncü geri dönüşüm tesisiyiz. İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesi bölgesinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları almaktayız

Güncel İstanbul Çatalca Kestanelik hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Bol miktarda hurda eşya satımlarında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. Kestanelik mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz Çatalca Kestanelik mahallesi hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacı firması olan Demtaş Metal hizmetinizdedir.

Kestanelik Mahallesi Hurdacısı

Kestanelik hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Çatalca Kestanelik etrafında yep yeni bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda alüminyum satışı nedeniyle hatlarımızı aramalısınız. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Kestanelik daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Kestanelik çevresinde değil, bütün mahallelerde hizmet veriyoruz. Kestanelik mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Kestanelik mahallesinde hurda ve ikinci el ev eşyası alanlar içindeyiz. Çatalca hurdacısı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin yeraltından kazılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi zordur. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdanın geri dönüşümü 90/100 çok az azdır.

Çatalca Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açar. Hurdaların geri dönüşümü yapılırken harcanılan düşük enerji bu emisyonun çevreye ve iklime zarar vermesini önlemektedir.

Doğal kaynakları korur. Doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfusla beraber dünyanın tüketimi de artmaya devam ediyor. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan kaynakları korumamıza yardımcı olur. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek döneme aktarmaktayız.

Kestanelik Hurdacı Telefonu

Kestanelik yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu sebep ile hurda satmak için hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Şimdi numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları nakite çevirebilirsiniz.

Kestanelik Hurda Bakır Alan Firma

Kestanelik genelinde hurda bakır almaktayız. Bakır alan Kestanelik mahallesinde hurdacı telefon numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Burada yer alan İstanbul Çatalca Kestanelik bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. İstanbul Çatalca Kestanelik bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Hurda bakır talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Kestanelik mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayın. İstanbul Hurda bakır alan yerler içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz.

Kestanelik Krom Hurda Alan Hurdacı

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar linkine tıklamalısınız. Gayet sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alım satımı makalesini okuyunuz.

Kestanelik Hurda Sarı Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında bir hurda yoktur. Hurda pirinç sarı alan yerler içerikli makaleyi inceleyin.

Demtaş Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Kestanelik mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor.

Bu sebep ile Kestanelik sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. İstanbul Çatalca Kestanelik hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Pirinç metaline halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir.

Kestanelik Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Çatalca Kestanelik hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz.

Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız.

. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Sizin destekleriyle sürekli tecrübe elde ediyoruz. Kestanelik mahallesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alımı yaparken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz.

Kestanelik Mahallesi Demir Hurda Alanlar

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı paylaşımını okuyunuz. Kestanelik genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Sizinde bildiği gibi her tür demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Kestanelik etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklayınız. Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızda yayınlanan İstanbul Çatalca Kestanelik extra demir hurda fiyatları güncellendi.

Kestanelik Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı Firma

Yüksek tonajlı hurda çinko, hurda kurşun, hurda bakır, kablo hurdası, alüminyum hurdası,ekstra demir ve sarı hurda alımlarında İstanbul Çatalca Kestanelik piyasasından yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kestanelik hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Kestanelik adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurdayı şimdi nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenizin kıymetini düşürmektedir. İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Demtaş Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda kağıt alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Büyük imalathanelerden makine artığı hurdası alıyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirmenize imkan sağlıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner koyuyoruz.

Kestanelik Çinko Hurda Alan Hurdacı

Sitemizdeki İstanbul Çatalca Kestanelik hurda çinko ton fiyatları güncellendi. Çinko hurdası alanlar konusunda bilgi bi şey öğrenmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı için arayın. Çatalca Kestanelik çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı paylaşımını okuyunuz.

Kestanelik Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renkli biçimiyle bilinir. Çatalca Hurda kurşun alan yerler konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla içeriğinin linkine tıklamalısınız.. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası için yüksek fiyat veriyoruz. Kestanelik kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz mahallelerdendir. Sayfamızdaki Kestanelik kurşun hurdası kilo fiyatını her gün yollamaktayız.

Kestanelik Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesinde hurda kablo alan firmayız. Hurda kablo tellerindeki bakır nedeni ile hurdacı firmalar için çok önemlidir. Daha geniş bilgi için sayfamızdaki hurda kablo alan yerler konuyu inceleyebilirsiniz. Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıkça kullanılmaktadır.

Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. İstanbul Çatalca Kestanelik genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Fakat tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alım satımı sırasında anlık fiyat listesini biz veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken hurda kablo piyasası fazla teklifler sunuyoruz. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları çeşitleri vardır.

Çünkü sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kestanelik Mahallesi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kestanelik hurdacı firması olarak her nevi iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz.

İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dışındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Kestanelik kablo ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Satıcılarda kolayca edinilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kestanelik Mahallesi Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Veranda çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Kestanelik ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, ticareti nedeni ile arayınız. Hurda sac alıyoruz.

Kestanelik Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Kestanelik çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kestanelik bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Kestanelik Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozu Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından daha önceden bildirilen arazilere taşınıyor. Kestanelik hurdacı tarafından alınacak her nevi hurda malzemenin firmaya ait alana yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

Kestanelik İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan yurt vb binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı mikseri, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz. Birde kapatılan esnaflardan edindiğimiz

Kestanelik Mahallesi Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alan firmalar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör bulunur.

Kestanelik Nikel Hurda Alımı

Bu sebep ile nikel hurdaları alımı yapılırken gayet özenli çalışmalıyız. Nikel hurda zehirleyebilir. Kestanelik nikel hurdaları alıyoruz. Bu mahallede %99 hurda nikel şablon ile %95 şablo nikel hurdası, anot hurda nikel, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz.

Kestanelik Mahallesinde Hurda Araba Alan Firmalar

Kestanelik hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Kestanelik yakınlarında hurda araba alımı yapıyoruz. Ama hurda araç trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan hurda patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, hasarlı otomobil hurdası, hurda motor alıyoruz.

Kestanelik Plastik Hurda Alan Firma

İstanbul ve Kestanelik bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kestanelik plastik hurdası alanlar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki Kestanelik hurda plastik kg fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz İyi fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası almaktayız.

Kestanelik Akü Hurda Alanlar

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolanan cihazdır. Hurda akü fiyatları makalesini şahane olacaktır. Dolayısı ile Kestanelik Mahallesinde hurdacı ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü deniliyor. Hurda akü fiyatı bölümümüze bakmak isteyebilirsiniz. Arabalarda elektrik enerjisi deposu kullanılır.

7/24 Hurda Alan Kestanelik Hurdacı Firma

bin dokuz yüz doksan altı senesinden bugüne kadar geri dönüşümde hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Kestanelik mahallesi hurdacı firması olarak günün her saatinde sektörde çalışıyoruz. Bu sürenin verdiği kurumsallaşmalarla araç gereç parkurumuzu geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Kestanelik Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal firmamızla Kestanelik mahallesinde hurda malzeme satımı işi yapıyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurdacı Kestanelik etrafında servis veriyoruz. Kestanelik en yakın hurdacı firması adı ile her nevi hurda malzeme almak nedeniyle deponuza gelmekteyiz. Kestanelik hurdacı sitesi firmamız ile konumuzdan hurda almaya başladık.

Kestanelik Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapılır

Kestanelik Mahallesi fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede Çatalca fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü bir yerdeyiz. Sektörde yüzlerce fabrika bozum ihalesi yerine getirdik. Fabrika söküm işi yapanların dediği gibi kolay bir işlem değildir. İşe başlamadan önce sökülecek üretim yerinin titizlikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması gerekiyor.

Kestanelik Mahallesinde Hurda Karton Alım Satımı

Kestanelik Mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar içindeki Demtaş Metal yardımıyla toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz. İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere daha çok miktarda kazanma imkanı veriyoruz.

Daha fazla fiyatlarla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alıyoruz. Kestanelik hurda kağıt aldığımız mahalleler arasındadır. Bu yazıda yer alan İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesi karton hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır

Kestanelik Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yukarıda fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurdayı almaktayız. Bina yıkımında lüzum görülen tüm tedbirler Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek dairelerin uygun bir biçimde yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Kestanelik Mahallesinde İkinci El Raf Hurdası

Genellikle resterasyon yapan kuruyemişçilerden aldığımız çelik raf hurdası, ürün reyonları, market rafı hurdası, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafı satan yerler içindeyiz. Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. İstanbul Raf hurda alan hurdacılar sayfamıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Buradaki Kestanelik Mahallesi ikinci el market rafı fiyatları az önce güncellendi. Raf hurdası alımı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayın. Kestanelik raf hurdası satmak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Kestanelik Hurdacılar Sitesi

Kestanelik hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı dükkanımızla hurda alım yapıyoruz. Çocuklarımıza her haliyle güzel bir İstanbul Çatalca Kestanelik oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu türden eşyaların alımını yapmıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

Kestanelik Mahallesinde Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kilosuyla poplin kumaş kırpıntı, hurda çamaşır kumaşı, kumaş topu, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş alımında peşin ödeme yapılır. Buradaki İstanbul Çatalca Kestanelik hurda kumaş kg fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Kestanelik kiloyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Hurda kumaş alıyoruz.

İstanbul Çatalca Kestanelik etrafında gömleklik kumaş,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında adresinize gelecek ekipleri oluşturduk. Toptan parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş satmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz.

Kestanelik 2.el Cafe Ekipmanları Alımı

İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi kuzine, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İkinci el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Sanayi tipi cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı 2 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır.

Güncel Kestanelik Hurda Fiyatları

Daha güncel sayfamızdaki güncel hurda fiyatları yazıya göz atabilirsiniz Anlık hurda fiyatlarına erişmek amacı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsasından yüksek fiyatlara alımlar yapıyoruz. Kestanelik hurdacı firma hurdacılık esnasında kullanılan fiyat listesi Kestanelik piyasasında günlük değişkenlik gösteriyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!