İçeriğe geç

Çan Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Normalde Çan hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Çan merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Çan hurdacı firmaları arasında lider firmayız. Her türlü hurda alımında deneyime sahibiz.

Çan etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm dökümhanemiz bulunmaktadır. Çanakkale geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız DEMTAŞ Metal hizmetlerine devam ediyor. Güncel Çan hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz.

DEMTAŞ Metal firmamız ile Çan hizmet veriyoruz. Çanakkale Çan hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Çanakkale Çan genelinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle araçlarımızı göndermekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çanakkale hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Çan hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Çan merkezinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası alım satımı yapıyoruz.

Çan Hurdacı Firma

Çan merkezde hizmet gösteriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek vatandaşlarımızın faydasına çalışıyoruz. Çan hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Çanakkale Çan etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Çanakkale ilinin sempatik ilçesi Çan ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Çanakkale Çan için değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çan hurdacı firması olarak Çanakkale bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin transferi için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her tür hurda satmak amacıyla bizi rehberinize kaydedebilirsiniz.

Çan Hurdacı Numarası

Çan hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı istemek nedeni ile cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Çan hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Boşa süre harcamadan arayıp anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi peşin paraya çevirebilirsiniz.

Çan Kablo Hurda Alımı

Çanakkale Çan ilçesinin tamamında %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Yerinden hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. Çan hurdacısı DEMTAŞ Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Çanakkale Çan ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Etrafta sıklıkla edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. İçinde bulunan telin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Çan ttr kablo hurdası ton fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırmaktayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablolar alan Çan hurdacı firmayız. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz.

Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablo alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini veriyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller nedeniyle kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz.

Daha geniş bilgi için hurda kablo alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz. Çünkü DEMTAŞ Metal ismiyle sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur.

Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satanlar şimdi bizi arayabilir. Bunlardan başka alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılıyor.

Çan Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda alanlar sayfamızı dolaşmalısınız. 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfada bulunan Çan krom kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırılmaktadır.

Çan Hurda Alüminyum Alım Satımı

Sayfamızdaki Çanakkale Çan alüminyum hurda fiyat listesi güncellenmiştir. Daha güncel alüminyum hurdası alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör almaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Hurda satanların sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Çan bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası Çan hurdacılık firmaları arasındayız. Çanakkale Çan alüminyum hurdası alanlar içindeyiz.

Çan Demir Hurda Alanlar

Güncel hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hurda demir, dünyada bol miktarda çıkarılan madenler arasında bulunmaktadır. Sayfamızdaki Çanakkale Çan inşaat demiri fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Çan bölgesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Çan ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Çan Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. Çan genelinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda çeşidi yoktur. Çanakkale Çan hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor.

Burada yayınlanan Çanakkale Çan sarı pirinç hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Sarı pirinç alan hurdacı konulu yazıya bir göz atın. DEMTAŞ Metal bu hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurdası alım satımı yapıyor. Bu sebeple Çan hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Herkesin bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Çan Hurda Bakır Alım Satımı

Çan içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz.

Çan bakır hurda fiyatları için telefonumuzu arayın. Buradaki Çan bakır kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Çanakkale Çan bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Hurda bakır yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Bakır alan Çan hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Çan Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kurşun metali eski madendir. Çanakkale Çan kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Çan hurda Cami kurşunu fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alan yerler paylaşımımıza bir göz atarsanız mükemmel olacaktır.

Çan Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Hep birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Çan kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda malzemeleri gecikmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metallerin değerini düşürüyor.

Hurda çelik alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, kablo, hurda bakır, hurda kurşun,hurda çinko, sarı hurdası ve demir alırken yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Çan hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz. Çan geri dönüşüm firması DEMTAŞ Metal her nevi hurda malzeme alımı yapıyor.

Çinko Hurdası Alanlar

Çan, Çanakkale çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Çan hurda nikel ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Hurda çinko alanlar çinko hurdası hakkında bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayın. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın.

Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Çan ilçesinde sac hurda levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Hali hazırda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası bulunuyor.

Çan Fabrika Sökümü

Çan fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Genelde söylendiği gibi kolay değildir. Güvenlice tesislerin söküm işini yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında ünlü olduk. Fabrika sökerken sökülmesi teklif edilen üretim yerinin incelikle dolaşılması gerekir. Yıllardır binlerce fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik.

Çan Hurda Araç Alan Firma

Elbette müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Çan hizmet ediyoruz. Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdası, römork, motor hurdası alıyoruz. Bazı dönemlerde Çan yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

Her çeşit ikinci el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak sebebi ile bizlere ait numaralar ile irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu için yüksek fiyatlarla ücretler yapıyoruz. Titiz kullandığınız 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki yemek takımlarınızı dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi veriyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile çamaşır makinası hurdası alan yerler konulu yazıyı okuyunuz Ederinden ucuz fiyatlara sıfır gibi, 2.el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla batmış depolardan satın aldığımız İnşaat alanlarında yük asansörü, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış yurt binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pencere satanlar içindeyiz.

Akü Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı sıkça bulunmaktadır. Zamanla kullanılmayacak haline gelen bataryaya hurda akü denir. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan depolardır. Akü hurda alım satımı bağlantısına tıklayınız. Bu sebeple firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır.

Çan Hurdacı Sitesi

Çan hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimiz vasıtasıyla geri dönüşüm firması olarak hizmet ediyoruz. Çan OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sizin gibi değerli dostlara her hali ile yaşanır bir Çan yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Klima Hurda Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Çan etrafında ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Çan bölgesinde en çok satılan hurda eşyalar içerisindedir.

2. El Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

Endüstriyel cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, sanayi tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz dinlendirici vs lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Titiz kullanılan tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alıp satmaktayız.

Hurda Kumaş Firesi Alımı

Spot hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda top kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alımı yapıyoruz. Buradaki Çanakkale Çan hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Çan kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Çanakkale Çan bölgesinde hurda kumaş almaktayız.

Çanakkale Çan ilçesinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alımlarında adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Spot hurda gabardin, örme kumaş, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz.

Çan Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre bina molozlarının taşıma işi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. DEMTAŞ Metal tarafından alınan tüm hurda malzemelerin depomuza taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Çan Belediyesi tarafından planlanan arazilere taşınır.

En Yakın Çan Hurdacı Telefonu

Çan en yakın hurdacı firması servisi ile hurda eşya alıp satmak için adresinize gelmekteyiz. Bu sebeple hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Çan çevresinde hizmetler veriyoruz. DEMTAŞ Metal şirketimizle Çan etrafında hurda malzeme alıyoruz. Çan hurdacı sitesi içinde çalışan çalışanlarımız ile yerinden hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz.

Çan Hurda Kağıt Alımı

Bölgede hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyetle müşterilerimize çok daha yüksek kâr elde etme olanağı sunuyoruz. Değerinden yüksek fiyata hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, hurda gazete alan yerler içerisinde en doğru fiyatları biz sunmaktayız. Hurda kağıt, karton alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çanakkale Çan hurda karton fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz Çan hurda kağıt alıp satanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı fiyatları isteyebilirsiniz.

Çan Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkım işinde olduğu üzere hurda karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm tedbirler Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, sökülen kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her türden hurda eşyayı almaktayız. Çan kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak ev ve işyerlerinin tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Çan Kırık Cam Hurda Alanlar

Çan etrafında cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda rengarenk kola şişesi, kırılmış araba camı vs. cam hurda çeşitleri bulunabiliyor. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan bir yapıdaki sıvı tutabilen amorf ve organik olmayan sert maddedir.

Çan Nikel Hurdası Alan Firmalar

Bu bölgede anot hurda nikel, nikel turbo, %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken mümkün olduğunca özen ile davranılmalıdır. Çan hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Plastik Hurda Alım Satımı

Çan plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında lider konumda olan Çan hurdacısıyız. Bu yazdıda paylaşılan Çan naylon hurdası kg fiyatını dileyenlere güncel olarak gönderilmektedir. Çanakkale ve Çan bölgesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren satışı yapmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. En iyi fiyata kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı için yerinize gelebiliriz.

7/24 Açık Çan Hurdacı Firması

Bu sürenin bahşettiği profesyonellikle makine parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Çan hurdacı firmamız aracılığı ile günün her saatinde atık hurda malzeme alıyoruz. Yaklaşık otuz dokuz yıldır hurdacılık faaliyeti sunmaktayız.

Güncel Çan Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda alımlarında diğer Çan firmalarından daha fazla fiyatlara alımlar uyguluyoruz. Güncel kilo fiyatına erişmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda fiyatları hakkındaki içeriği ziyaret edin Çan hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyatlar günlük güncelleniyor.

İkinci El Raf Hurdası

Sitemizdeki Çan 2.el raf fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası fiyatı yazısını incelerseniz şahane bir iş yapacaksınız. Raf hurdası Çan alımı sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan marketlerden satın aldığımız market rafları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan yerler içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Her türde yeni gibi 2. el jeneratör alıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!