İçeriğe geç

Bismil Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Diyarbakır Bismil bölgesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Güncel Diyarbakır Bismil hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. Diyarbakır Bismil hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı değerinde almaktayız. Şu an Bismil hurdacı firmasıyız. Ancak Diyarbakır Bismil merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Her türlü hurda alımında tecrübeye sahibiz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Diyarbakır Bismil merkezinde hizmet veriyoruz. Bismil hurdacı depoları içinde lideriz. Diyarbakır geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor.

Bismil meydanda yaptığımız gibi hurda alım satımı için profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Diyarbakır hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Bismil hurdacı firması olarak Bismil merkezi bölgesinde hurda alım hizmeti veriyoruz. Bismil merkezinin çevresinde hurda ve 2.el eşyalar alım satımı için peşin ödemeler yapıyoruz.

Diyarbakır Bismil Hurdacıları

Bismil merkez mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her nevi hurda bakır satışı için telefonlarımızı aramalısınız. Bismil hurdacı firması olarak Diyarbakır ilinin tamamında her tür hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda için en yakın hurda alım ekibimizi gönderiyoruz. Bismil hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Diyarbakır Bismil çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Diyarbakır ilinin naif ilçesi Bismil sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Diyarbakır Bismil için değil, her şehirde hizmet vermekteyiz.

Bismil Hurdacı Telefon Numarası

Bismil adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Diyarbakır Bismil hurdacı numarası iletişim sayfasının altında kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Bismil Hurda Krom Alım Satımı

430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar linkine tıklamalısınız. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Bismil hurda krom tank kilo fiyatını dileyenlere günlük yollamaktayız. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır.

Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Sizinde bildiği gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar linkine tıklamalısınız. Demtaş Metal Geri Dönüşüm Diyarbakır Bismil ilçesinin tamamında demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Bismil çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı öğrenmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alım satımı gönderisini incelemelisiniz. Demir, yeryüzünde bol miktarda satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Bismil ekstra demir hurdası ton fiyatları güncellendi.

Hurda Çinko Alan Firma

Sayfamızdaki Diyarbakır Bismil çinko hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan yerler makalesini incelerseniz iyi bir şey yaparsınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satmak için arayın. Bismil, Diyarbakır etrafında hurda çinko alıyoruz.

Bismil Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Doğruyu demek lazımsa hurda sarı adıyla hurda türü varolmamıştır. Sayfamızdaki Diyarbakır Bismil hurda sarı fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan yerler hakkında yazılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Bu neden ile Bismil sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Bismil ilçenin tümünde sarı pirinç hurda almaktayız.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri değerli hurda malzemeler içerisinde sayılabilir. Bismil hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu, Cami kurşunu alıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir. Bismil kurşun hurdası için yerinize geldiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Diyarbakır Bismil hurda Cami kurşunu ton fiyatı güncellendi. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan hurdacı makalesini dolaşmak konusunda bilgi edinmenizi sağlar.

Sac Hurdası Alanlar

Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alımı yapan firmalar arasındayız. Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Diyarbakır Bismil bölgesinin her yerinde hurda levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz.

Bismil Hurda Kablo Alanlar

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bismil hurdacı firmayız. Hurda kablo telindeki bakır yüzünden kablo hurdası alanlar için önem taşır. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında anlık fiyatları öneriyoruz.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Etrafta kolayca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,50% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Bismil hurdacısı olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablolar ticareti yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken hurda kablo piyasası daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Bismil bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Diyarbakır Bismil ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Ek olarak çok damarlı hurda kablo ticareti için arayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Kesin bilgi almak için hurda kablo alanlar konuya göz atabilirsiniz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Bismil bakır kablo ton fiyatları günceldir. Adresten tek damar kablo hurdası almaktayız.

Bismil Bakır Hurda Alımı

Bakır alan Bismil hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bismil hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Buradaki Bismil bakır hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Diyarbakır Bismil bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Bismil genelinde hurda bakır almaktayız. Bakır hurdası alanlar yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alıyoruz.

Bismil Alüminyum Hurda Alım Satımı

Yerinden alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek almaktayız. Diyarbakır Bismil alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Hurda satanların destekleriyle durmadan yenilikler üretiyoruz. Bize güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. Bu sayfadaki Bismil alüminyum hurdası kilo fiyatı günceldir. Anlık hurda alüminyum alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava almaktayız. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Bismil ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımları müşteriyle yapıyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

Bismil Hurda Alan Firma

Bismil ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Bismil adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu nedenle hurdaların değerleri düşüyor.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı ve hurda demir, bakır hurda, çatı minare kurşunu, hurda kablo, hurda çinko, alüminyum hurda alımlarına özel Bismil piyasasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Bismil hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Hurda zamak, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda karton alımı için yerinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Bismil Klima Hurda Alanlar

İkinci el klima Bismil çevresinde en fazla satılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Bismil çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Bismil Moloz Dökümü

Firmamız tarafından satın alınacak her türlü hurdanın bizlere ait tesise nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkan molozların taşınması güvenle araçlarımızla yapılıyor. Yıkım molozu Bismil Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planlanan yere naklediliyor.

Bismil Hurda Nikel Alan En Yakın Hurdacılar

Nikel hurdası zehirleyebilir. Bismil nikel hurda alıyoruz. Diyarbakır Bismil bölgesinde %95 hurda nikel şablon ile %99 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdaları alınıp, satılırken gayet dikkat ile davranılmalıdır.

Bismil Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılması gereken evlerin tekrar inşaatının yapılması için yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vs. her türden hurda malzemeleri satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika sökümünde yaptığımız üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri

Bismil Hurdacı Sitesi

Daha çok yaşanır bir Diyarbakır Bismil yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu malzemelerin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Bismil OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Bismil hurdacılar sitesindeki dükkânımız iş birliği ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Bismil Hurda Cam Alanlar

Günümüzde renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, otomobil camları türlerde hurda cam çeşitleri bulunabilmekte. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı tutabilen organik olmayan sert malzemelerdir. Bismil genelinde hurda cam alanlar içindeyiz.

Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de size araç hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Bismil bölgesinde hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda araç, yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, motor hurdası alıyoruz. Ama otomobil hurdası trafikten çekme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Kullanılmış Mutfak Ekipmanı Alan Hurdacı

Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi kuzine vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizleri işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. Titizlikle kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler buradaki numaraları arayabilir.

Bismil Hurda Kumaş Firesi Alımı

Tonajlı parça nevresim hurdası, kumaş topu, parça poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alım satımında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Kumaş hurdası almaktayız. Spota düşmüş hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için bizi şimdi arayınız. Diyarbakır Bismil bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alımları için yerinize geliriz. Bismil kilosuyla hurda kumaş alan yerler içerisinde en doğru fiyatı öneriyoruz. Buradaki Diyarbakır Bismil hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz.

Bismil Hurda Fiyatları

En doğru kilo fiyatına ulaşabilmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Bismil hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında an be an değişmekte. Anlık çinko hurdası fiyatları içeriğiyle paylaşılmış yazıyı okuyabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alımında oldukça daha fazla fiyatlar ödüyoruz.

Bismil 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla raflarını yenileyen baharatçılar tarafından satılan mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, orta reyonlar, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Sayfamızdaki Bismil 2.el market rafı kilo fiyatını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı bölümümüzü incelemek iyi gelecektir. Bismil raf hurdası satmak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Bismil Hurda Karton Alım Satımı

Bismil hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Demtaş Metal Geri Dönüşüm sayesinde hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. İlçede 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız ekstra hassasiyetle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok miktarda kazanma olanağı sunuyoruz.

Piyasadan fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak, peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alıyoruz. Hurda karton alım satımı için konumunuza geliyoruz. Sitemizde paylaşılmış olan Bismil hurda karton ve kağıt fiyatlarını her gün gönderiyoruz

Plastik Hurdası Alan Yerler

Avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe alım satım işleri yapmaktayız. Bismil plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Bismil hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Bismil plastik kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Diyarbakır şehri Bismil bölgesinin her yerinden plastik abs, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bismil 2.El Eşya

Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı sormak maksadı ile bizleri arayabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, çalışma masası, patron koltuğu depolarımızda adetli temin edilir. Değerinden uygun fiyata sıfır gibi ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Titizlik ile 2.el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinası alan hurdacılar konusunda bilgi içeren gönderisini inceleyiniz

7/24 Hizmet Veren Bismil Hurdacı Firması

Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı profesyonelliklerle araç gereç sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Bismil hurdacı firması depomuz sayesinde haftanın yedi günü işimizin başındayız. Tam bin dokuz yüz doksan altı senesinden buyana hurdacılık sektöründe hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

Akü Hurda Alanlar

Hurda akü içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Hurda akü alım satımı makalemize mutlaka göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Bismil hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm gibi kendine ait geri dönüştürme tesisi olanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir.

En Yakın Bismil Hurdacı

En yakın Bismil hurdacı deposu hizmetiyle hurda malzeme alıp satmak amacı ile istediğiniz yere tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamızla Bismil genelinde her cins hurda malzeme almaktayız. Bismil hurdacı firma firmamızla istediğiniz yerden hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmetimiz ile atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Bismil etrafında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

Bismil 2.el jeneratör Alan Hurdacı

Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış elbiseci vb binalardan satın alınan hala kullanılabilir 2. el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalan satıcılardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı mikseri az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

Bismil Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Bismil Diyarbakır fabrika sökümü işi yapıyoruz. Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylece fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. İnsanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Daha önce sayısız fabrika yıkım ihalesi başarıyla yerine getirdik. Evvela yıkılacak imalathanenin detaylı bir şekilde gezilerek uygun araçların ayarlanması gerekiyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!