İçeriğe geç

Beylikova Hurdacı Hurda Alımı

Beylikova meydanında çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız. Güncel Beylikova hurda fiyatlandırmayla alım yapmaktayız. Beylikova hurdacı depoları içinde öncü konumdayız. Beylikova merkez hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Her nevi hurda alıyoruz.

Eskişehir hurdacı firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Şu an Eskişehir Beylikova hurdacı firmaları arasındayız. Ancak Eskişehir Beylikova merkezinde de hizmetler veriyoruz. Beylikova etrafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle bulunduğunuz yere ekip göndermekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Eskişehir Beylikova hurda alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz.

Bol miktarda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Eskişehir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Beylikova merkezinin her caddesinde hurda ve kullanılmış ev eşyası alımlarında eşyanızın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz. Beylikova hurdacısı olarak hurda malzemenizi alıyoruz.

Beylikova Hurdacıları

Beylikova hurdacısı olarak Eskişehir ilinin tamamında hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda malzemelerin taşınması için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak amacı ile mobil hatlarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Beylikova merkezde hurda alım hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin faydasına çalışıyoruz. Beylikova hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Beylikova etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Eskişehir ilinin büyüyen ilçesi Beylikova gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Eskişehir Beylikova için değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Beylikova Hurdacı Numarası

Beylikova hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Şimdi arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Beylikova hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu nedenle hurda malzeme satmak için telefonumuzu arayabilirsiniz.

Beylikova Demir Hurdası Alımı

Beylikova ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla bulunan metaller içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Eskişehir Beylikova demir hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Unutmayın ki her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alım satımı yapıyoruz.

Güncel hurda demir kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları linkine tıklayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalemizi gezmek iyi gelir. Beylikova ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı makalemizi okumalısınız. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Beylikova krom fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Beylikova Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Sayfamızdaki Beylikova hurda bakır kg fiyatını arzu edene saat başı ulaştırılmaktadır. Eskişehir Beylikova bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Beylikova bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Beylikova bakır hurdası kilo fiyatı için şirket hattımızı arayınız. Bakır hurdası alan Beylikova hurdacı iş yerimizi acilen arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır alanlar alanında daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz.

Beylikova Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Hurda kurşun alım satımı makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun metalinin hala kullanılan madenlerden biri olduğu söyleniyor. Beylikova kurşun hurdası aldığımız ilçeler içerisindedir. Sitemizde yer alan Beylikova hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu alırız.

Çinko Hurda Alım Satımı

Beylikova ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Eskişehir Beylikova çatı söküm çinkosu ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası fiyatı paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlar. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

Beylikova Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Beylikova adresten hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymeti düşmektedir.

Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Beylikova hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda kablo almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Eskişehir Beylikova hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür hurda malzeme alıyor. Tonajlı hurda kablo, bakır hurda, alüminyum hurdası, hurda çinko, demir hurda, kurşun hurdası ve hurda sarı alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Beylikova hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öne geçiyoruz.

Beylikova Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Beylikova hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti yapıyor. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde hurda sarı bronz araiş ticaretinde liderdir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı hurda türleri vardır. Buradaki Beylikova pirinç sarı kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Sarı alan hurdacı hakkında yazılmış makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Beylikova bölgesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Bu sebep ile Beylikova sarı pirinç hurdası alan yerler içindeyiz. Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü hurda sarı denmektedir. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası adıyla bir hurda varolmamıştır. Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir.

Beylikova Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Beylikova hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Beylikova genelinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Eskişehir Beylikova hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır nedeni ile hurdacı firmalar için önem teşkil eder. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satacak olanlar bize ulaşın. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Eskişehir Beylikova elektrik kablosu fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Piyasada sıklıkla satılan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşinen ödüyoruz.

Daha güncel sayfamızda daha önce paylaşılmış hurda kablo alanlar metini inceleyin. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablolar alımı esnasında değerinin üzerinde fiyatı teklif ediyoruz. Adresten hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Beylikova ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Yüksek miktarda hurda kablo alımında kablo hurdası piyasası daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Genelde yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları ticareti için bize ulaşabilirsiniz.

Beylikova Hurda Alüminyum Alanlar

Eskişehir Beylikova hurda alüminyum alan firmalar arasında öncüyüz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Hurdasını satanların destekleriyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz.

Burada paylaşılan Eskişehir Beylikova alüminyum kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Sayfamızdaki alüminyum hurda alanlar konuyu okuyabilirsiniz.

Alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Beylikova ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası almaktayız. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

Sac Hurda Alım Satımı

Depolarımızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac mevcuttur. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz. Beylikova Eskişehir ilçesinin her yerinde hurda levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih etmelisiniz.

Beylikova Plastik Hurdası Alan Firmalar

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Eskişehir şehri Beylikova ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. En ideal fiyatla hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası alım satımı yapmaktayız.

Beylikova plastik hurdası alan yerler içerisinde lider konumda olan işletmeyiz. Bu sayfadaki Eskişehir Beylikova hurda plastik kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

Beylikova Jeneratör Hurdası Alanlar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır.

2.el Raf Hurdası

Sitemizdeki Beylikova çıkma raf kg fiyatını bip hattımızda her gün paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firmalar makalesine göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Beylikova ikinci el raf hurdası satmak nedeni ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle kapanan mandıralardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafları, hurda demir raflar, çelik raf hurdaları içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf satıyoruz.

Beylikova Akü Hurda Alanlar

Otomotiv sektöründe elektrik deposu sıkça bulunmaktadır. Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Akü hurdaları içerdiği kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Akü hurda alanlar paylaşımımızı incelemelisiniz. Dolayısı ile bizim benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Zamanla enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir.

Beylikova Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz. İşe başlamadan sökülecek iş yerinin titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın ayarlanması gerekmektedir. Beylikova Eskişehir fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı yerdeyiz. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihaleleri tamamladık.

Beylikova Güncel Hurda Fiyatları

Anlık hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Beylikova hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları hurda piyasasında çabucak değişmekte. Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alanlar

Elimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, krom paslanmaz evye, küvet, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri, restoran tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz. 2.el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. 2. El sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz kullanılan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgahlar alımı yapıyoruz.

Beylikova Kumaş Hurdası Alımı

Buradaki Eskişehir Beylikova kumaş hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Spota düşmüş ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayınız. Eskişehir Beylikova etrafında viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Beylikova kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatı veriyoruz.

Kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Toptan parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim hurdası, hurda parti kumaş, poplin kumaş, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız.

Beylikova Karton Hurda Alanlar

Beylikova Eskişehir hurda kağıt alan firmalar içerisindeki şirketimiz sunduğu hizmetler ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgede kitap, defter, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle müşterilerimize çok daha fazla kazanç elde etme şansı iletiyoruz. Karton, kağıt hurda almaktayız. Sitemizdeki Beylikova hurda karton ve kağıt fiyatlarını dileyenlere güncel olarak yollamaktayız Değerinden yüksek fiyata bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alımı yapan firmalar arasındayız.

En Yakın Beylikova Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal hurda alım firması olarak Beylikova etrafında hurda alıyoruz. Beylikova hurdacı firması içinde çalışan personelimizle yerinden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. En yakın Beylikova hurdacı ismi ile her nevi hurda alım satımında yerinize geliyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Beylikova genelinde servis ediyoruz.

Beylikova Nikel Hurdası Alan Yerler

Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyet ile çalışılmalıdır. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir. İlçe genelinde anot nikel hurdası, %99 nikel şablon – %95 şablon nikel, turbo nikel alıyoruz. Beylikova nikel hurda alımı yapıyoruz.

Beylikova Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken dairelerin en baştan imar edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vs. tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkım işleri yapıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını başarı ile yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken istenen tüm tedbirler

Araç Hurdası Alan Yerler

Fırsat oldukça Beylikova etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Beylikova hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak ağır hasarlı otomobil hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Beylikova Hurdacı Sitesi

Daha yaşanır bir Beylikova için yılmadan çaba sarfediyoruz. Beylikova hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin aracılığı ile hurda malzeme alım gerçekleştiriyoruz. Beylikova sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz.

7/24 Açık Beylikova Hurdacı

Nerdeyse üç yıldan beri hurdacılık yapan şirketiz. Bu sürenin bahşettiği güven vasıtası ile makine parkurumuzu çoğaltarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 Beylikova hurdacı firması olarak yirmi dört saat işimizin başındayız.

Beylikova 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda boya tabancası, yük asansörü, alçı makinesi, harç pompası ikinci el seyyar iskele, plywood hurda satılıktır. Dolayısı ile kapanan fabrikalardan aldığımız Beylikova yakınlarında yıkılan öğrenci yurdu binalarından çıkma kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alımı yapıyoruz.

Beylikova İkinci El Eşya

Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, sekreter masaları, patron koltukları satın almak amaçlı olarak firmamızı arayabilirsiniz. Beylikova çevresinde temiz kullanılmış olan, 2. el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Çok az 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi adresten almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alan yerler konulu paylaşıma ulaşın Yeni gibi 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Klima Hurdası Alan En Yakın Firma

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Beylikova ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. İkinci el klima Beylikova ilçesinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

Beylikova Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliye işi itina ile firmamızca yapılıyor. Yıkım molozları Beylikova Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen yerlere taşınır. Beylikova hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her çeşit hurda malzemenin tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

Cam yarısaydam veya saydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Genellikle renkli otomobil camları, kola şişesi vb. cam hurdalar yüksek miktarda satılıyor. Beylikova çevresinde hurda cam alan yerler arasında yer almaktayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!