İçeriğe geç

Gürpınar Mahallesi Hurdacı

Avrupa yakası Beylikdüzü Gürpınar mahallesi çevresinde hurda ve 2.el eşyalar alımı için malzemenin değerini yüksek fiyattan ödüyoruz İstanbul Beylikdüzü mahallesine bağlı Gürpınar mahallesi hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal vazgeçilmez devam ediyor. Günlük İstanbul Beylikdüzü Gürpınar hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü Gürpınar mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz. Her nevi hurda alımında profesyoneliz. Beylikdüzü genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız yere kadar uzman ekip gönderiyoruz

Şu an Beylikdüzü firmasıyız. Lakin Gürpınar mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal firmamızla İstanbul Avrupa Beylikdüzü Gürpınar çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya alımlarında Gürpınar fiyatlarından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Gürpınar mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Beylikdüzü geri dönüşümcüleri arasındayız.

Gürpınar Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Beylikdüzü hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık yapıyoruz. Gürpınar mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğini koruyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı sebebi ile firmamızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Gürpınar mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alan firmalar arasındayız. Gürpınar hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar bölgesinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizdedir! İstanbul ilinin değişen mahallesi Gürpınar ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Gürpınar mahallesinde değil, bütün mahallelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine neden olur. Geri dönüşümdeki harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklime vereceği zararın önüne geçmektedir.

Bir İstanbul Beylikdüzü geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Yer kabuğundaki doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bazıları yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla insanların doğal kaynaklara olan ihtiyacıda her gün artıyor. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan doğal cevherleri kurtarmaktadır. Böylelikle madenleri çocuklarımıza aktarmaktayız.

İstanbul Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Bir metal cevherinin madenlerden çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetlidir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok yüksektir. Hurda malzemenin geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Gürpınar Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar her nevi hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. Bu yüzden hurda malzeme satmak üzere iş yerimizi arayabilirsiniz.

Gürpınar Hurda Demir Alan Yerler

Demir hurdası, dünyada en fazla kullanılan metaller içindedir. Buradaki İstanbul Beylikdüzü Gürpınar demir ton fiyatı güncellenmiştir. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı edinmek nedeni ile Gürpınar hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı bölümümüze bir bakınmak isteyebilirsiniz. Gürpınar mahallesinin bütün sokaklarında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hurdacı firmamız Gürpınar mahallesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Hatırlatmak isteriz her türlü demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Hurda demir alan yerler bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın.

Gürpınar Mahallesi Hurda Sarı Alımı

Gürpınar mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda sarı pirinç alan hurdacı metne bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Aslını söylemek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Bu sebeple Gürpınar sarı pirinç hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğundan hurda sarı denmektedir. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar hurdacı firmamız bu hurda sarıların ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurda alım satımında piyasaya hakimdir. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Gürpınar hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor.

Gürpınar Mahallesinde Hurda Kurşun Alan Hurdacı

İstanbul Beylikdüzü, Gürpınar Mahallesinde hurda kurşun aldığımız mahallelerden biridir. Sitemizdeki Gürpınar kurşun hurdası ton fiyatlarını isteyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir.

Gürpınar Mahallesinde Sac Hurda Alanlar

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar bölgesinde sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda her boyutta 2.el trapez sac bulunuyor.

Gürpınar Mahallesi Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alımı bölümüne göz atmalısınız. 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın. Çok sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alımı hurda krom konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız.

Gürpınar Çinko Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Gürpınar çatı söküm çinkosu ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko alımı makalesini ziyaret etmek iyi gelir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Gürpınar etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko kilo fiyatı çinko hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Gürpınar Alüminyum Hurda Alımı

Sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar içeriği okuyun. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz.

Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Gürpınar bölgesinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı güvenle gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Şirketimize güvendiğiniz sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Bize hurda satanların sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz. Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda Gürpınar hurdacısıyız.

Gürpınar Hurda Alanlar

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar mahallesi hurdacı firma olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda zamak antimon, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alan Gürpınar mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Gürpınar Mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebep ile metallerin kıymetini düşürüyor.

Hurda kablo almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar içerisindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko, kurşun, bakır hurda, kablo hurdası, hurda alüminyum,demir hurda alımlarına özel yukarısında fiyat teklifi veriyoruz. Gürpınar hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Büyük fabrika ve imalathanelerden imalat artığı hurdası almak için kapınıza geliyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirmenize imkan sağlıyoruz. Fabrikalara ve inşaat şantiyelerine konteyner vermekteyiz.

Gürpınar Kablo Hurda Alım Satımı

Etrafta sıklıkla bulunan 50% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımında değerini nakitle ödüyoruz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından yüksek fiyat veriyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo almaktayız. Bunun yanı sıra tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında en doğru fiyat listesini teklif ediyoruz. Gürpınar mahallesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Çünkü firmamız sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılıyor. Sitemizdeki kablo hurda alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki İstanbul Beylikdüzü Gürpınar hurda kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

Hurda kablo içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Gürpınar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Gürpınar Mahallesi hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Gürpınar hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

Gürpınar Hurda Bakır Alan Firma

Hurda bakır boru, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Gürpınar Mahallesinde bakır hurdası fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz.

Gürpınar içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Gürpınar bakır hurdası fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Gürpınar hurdacı iş yerimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır hurdası alanlar makalemizde daha detaylı bilgi var.

Gürpınar Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza yaşanır bir İstanbul Beylikdüzü ve şimdiki halinden temiz Gürpınar yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Gürpınar hurdacılar sitesindeki tesisimiziz vasıtasıyla sektörde hizmet ediyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz.

Gürpınar Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkımdan sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdanızı değerinde alıyoruz. Hurda bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdanızı değerinde alıyoruz. Bir üstte fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü Gürpınar mahallesi kentsel dönüşüm yüzünden yeniden inşa edilecek evlerin gerektiği bir biçimde inşa edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken bilinen güvenlik önlemleri

Gürpınar İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Gürpınar çevresinde yıkılan fabrika binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız. Birde iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz

Gürpınar Karton Hurdası Alan Hurdacı

Gürpınar kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız hizmetleriyle kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satışı yapabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alan yerler içerisinde en hızlı fiyatı teklif ediyoruz. İlçede beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla hurda satıcılarına piyasadan yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Buradaki Gürpınar karton hurda kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz

Gürpınar Hurda Akü Alanlar

Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Arabalarda elektrik ihtiyacı amacı ile kullanılmaktadır.

Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Hurda akü alanlar bölümünü ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Dolayısı ile İstanbul Beylikdüzü Gürpınar mahallesi hurdacısı gibi kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan firmalar içerisindedir. Uzun süre sonra kullanılmayacak duruma gelen bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü hurda alımı yazısını ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

En Yakın Gürpınar Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Gürpınar hurdacı deposu hizmetleri ile her cins hurda eşya alıp satarken arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Gürpınar çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Gürpınar hurdacıları arasında istihdamındaki personelimiz ile konumuzdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Böylece atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Gürpınar etrafında hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gürpınar Hurda Klima Alan Hurdacılar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Gürpınar çevresinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima Gürpınar mahallesi mahallesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Gürpınar Mahallesinde Moloz Dökümü

Gürpınar hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımda sözleşmeye bağlı olarak molozun taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozu Beylikdüzü Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden belirlenen alanlara nakledilir.

Gürpınar Plastik Hurdası Alanlar

İstanbul ve Gürpınar mahallesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Gürpınar hurda plastik alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran Gürpınar hurda deposuyuz. Sitemizdeki Gürpınar naylon hurdası fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız

Gürpınar Mahallesi Nikel Hurda Alımı

Özellikle anot hurda nikel, %95 – 99 nikel şablon, nikel turbo alım satımında piyasanın üzerinde fiyatlar veriyoruz. Gürpınar mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alımında elimizden geldiğince dikkatle çalışmalıyız.

Gürpınar Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızdaki İstanbul Beylikdüzü Gürpınar 2.el market rafı kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Raf hurda alımı paylaşımımıza bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Gürpınar 2.el hurda raf satmak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı yazısına bir göz atın. Özellikle kapatılan butikler tarafından satışa sunulan ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz.

Gürpınar Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Öncelikle yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı şekilde dolaşılması gerekmektedir. Genelde bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri güvenilir şekilde yerine getirdik.

Böylece fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştiren firmalar içerisinde başarılı yerdeyiz. Gürpınar fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz.

Gürpınar Hurda Araç Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Gürpınar hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ancak hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan kazalı hurda araba, yük vagonu, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor alımı yapıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Gürpınar yakınlarında hurda otomobil alıyoruz.

Gürpınar Kumaş Hurdası Alımı

Sitemizdeki İstanbul Beylikdüzü Gürpınarmahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Spot ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayın. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alımlarında yerinize geliriz. Gürpınar kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız.

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kilosuyla dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alıyoruz.

Gürpınar Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Hurdacı Firma

Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, krom paslanmaz dinlendirici, endüstriyel ocak vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek için almak isteyenleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pizza dolapları alımı yapıyoruz.

Gürpınar Jeneratör Hurdası Alan Firma

Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmasıyız. Her voltajda çalışır durumda 2. el jeneratör alınır, satılır.

7/24 Hizmet Veren Gürpınar Mahallesi Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Gürpınar hurdacı firması dükkanımız aracılığıyla zaman farketmeden adresinize gelmekteyiz. İki bin birden bugüne hurdacılığa hizmete devam ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Gürpınar Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurdaların alımında oldukça yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Gürpınar mahallesinde hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri her saat değişkenlik göstermektedir. Anlık hurda ton fiyatına ulaşmak nedeniyle bizi arayın.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!