İçeriğe geç

Zerzavatçı Hurdacı

Demtaş Metal firmamızla Beykoz mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız hizmetinizdedir. Anadolu yakası Beykoz Zerzavatçı mahallesinin tümünde ikinci el eşyalar ve hurda alımında nakit ödeme yapıyoruz

İstanbul Beykoz merkezde bulunan Zerzavatçı hurdacı firma olarak Zerzavatçı mahallesinin tümümünde her nevi hurda alıyoruz. Normalde Beykoz firmasıyız. Fakat Zerzavatçı mahallesinde de hizmet veriyoruz. Zerzavatçı mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Anlık Beykoz Zerzavatçı hurda fiyatlarıyla alım hizmeti veriyoruz.

İstanbul Anadolu yakası Beykoz içesi etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz Zerzavatçı mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider firmayız.

Zerzavatçı mahallesinde hurdacı firmasıyız. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Zerzavatçı bölgesinde hizmet ediyoruz. Her nevi hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz Zerzavatçı Hurdacı Firmalar

Beykoz hurdacı olarak Anadolu yakasının her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Zerzavatçı mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atık metal ve plastikleri yeniden işleyerek bütün insanların geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı sebebi ile telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Beykoz merkezinde ve Zerzavatçı mahallesi çevresinde her cins hurda alanlar içindeyiz. Zerzavatçı hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Beykoz Zerzavatçı merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak her geçen gün gelişiyoruz. İstanbul ilinin en yaşanılası mahallesi Zerzavatçı sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Zerzavatçı mahallesinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

Beykoz Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir metal cevherinin ocaklardan çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi uzun sürer. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın dönüştürülmesi üretiminde tüketilen enerji miktarından yüzde 90 çok daha az olacaktır.

İstanbul Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Madenler geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji miktarı karbon emisyonunun iklime vereceği zararın önüne geçmektedir.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyacıda her gün artmaya devam etmektedir. Hurda metalin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları korumamızı sağlar. Böylece madenleri gelecek zamanlara aktarmaktayız.

Zerzavatçı Hurdacı Numarası

İstanbul Beykoz Zerzavatçı mahallesi hurdacı numarası sitemizin altında tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. İstanbul Beykoz Zerzavatçı hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satmak sebebiyle telefon numaramızı aramanız gereklidir.

Zerzavatçı Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

Sitemizdeki hurda pirinç sarı alanlar metne göz atın. Zerzavatçı hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

Bu nedenle Zerzavatçı mahallesi sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Zerzavatçı genelinde sarı pirinç hurda almaktayız. Etrafta kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri değerli hurdalar içinde sayılabilir. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı hurda bronz araiş ticaretinde anlık fiyatı uyguluyor.

İtiraf etmek gerekirse hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Sizlerinde öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

Zerzavatçı Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Zerzavatçı bakır hurdası fiyat listesi için telefonlarımızı arayın. Zerzavatçı içinde hurda bakır alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Beykoz Zerzavatçı bakır fiyat listesini talep edenlere her gün gönderilmektedir. İstanbul Beykoz Zerzavatçı bakır hurda alan yerler içindeyiz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Zerzavatçı hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz.

Zerzavatçı Mahallesinde Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Beykoz Zerzavatçı hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Zerzavatçı hurdacı firmayız. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki İstanbul Beykoz Zerzavatçı ttr kablo hurdası ton fiyatları anlık güncellenmektedir.

Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasası pahalı fiyatlar sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. İstanbul Beykoz Zerzavatçı hurdacısı Demtaş Metal firmamız özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Ek olarak çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Kullanılış alanlarına göre yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Zerzavatçı mahallesi mahallesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alımı yaparken ederinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, fare yemez kablolar elinde olanlar hemen arayın. Piyasada bolca ticareti yapılan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz.

Zerzavatçı Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda alüminyum alan yerler içerikli içeriğe göz atın. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Zerzavatçı mahallesinin tümünde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken tartımları sizinle yapmaktayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Beykoz Zerzavatçı alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdasını satanların destekleriyle durmadan gelişiyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant alan hurdacı firmasıyız. Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

Zerzavatçı Hurda Alımı

Büyük fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası alımı için yerinize kadar geliyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirmenize imkan sağlamaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteynerı vermekteyiz.

Hurda antimon zamak, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Zerzavatçı mahallesi hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda kurşun almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Zerzavatçı mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Demtaş Metal her türlü hurda alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı pirinç hurdası aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Zerzavatçı hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuz ile öne geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zerzavatçı Mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğruyor. Böylece hurdanın değerini düşürüyor.

Zerzavatçı Mahallesinde Krom Hurda Alımı

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alımı bölümünü okuyabilirsiniz. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Krom hurdası alımı yazımıza göz atın.

Zerzavatçı Hurda Sac Alanlar

Zerzavatçı mahallesinin her yerinden sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Şu anda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac vardır. Sac hurdası alıyoruz. Ek bina tavanı kapatmak için kullanabilirsiniz.

Zerzavatçı Hurda Çinko Alımı

Zerzavatçı bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki Zerzavatçı hurda çinko ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda çinko alımı yazımızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı için arayın.

Zerzavatçı Mahallesinde Demir Hurda Alımı

Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar makalesini okursanız güzel olacaktır. Zerzavatçı mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türde demir trabzan, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde en çok çıkarılan madenler içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Zerzavatçı inşaat demiri ton fiyatını abonelerimize ücretsiz yollamaktayız.

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümünün linkine tıklayın. Firmamız Zerzavatçı bölgesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor.

Zerzavatçı Mahallesi Kurşun Hurdası Alanlar

Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renkli haliyle göze çarpar. İstanbul Kurşun hurda alan yerler paylaşımımıza bir göz atmalısınız.. İstanbul Beykoz ile Zerzavatçı hurda kurşun için depoladığınız yere geldiğimiz mahallelerden biridir. Buradaki Zerzavatçı çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu söyleniyor.

En Yakın Zerzavatçı Hurdacı Telefonu

Zerzavatçı hurdacı istihdamındaki çalışanlarımızla istediğiniz sokaktan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu hizmet ile size en yakın hurdacı Zerzavatçı çevresinde servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Zerzavatçı en yakın hurdacı firması ismi ile hurda malzeme alırken adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Zerzavatçı mahallesinin tümünde hurda almaktayız.

Zerzavatçı Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkımda lüzum görülen tüm tedbirler Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Beykoz Zerzavatçı mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenmesi gereken dükkanların yenilenerek yapılması sebebi ile yıkım işini yapıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler gibi tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

7/24 Hizmet Veren Zerzavatçı Hurdacı Firması

Nerdeyse on dört senedir geri dönüşüm yapıyoruz. Yılların sağladığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Zerzavatçı hurdacı dükkanımız aracılığı ile zamana takılmadan hurda alıyoruz.

Zerzavatçı Plastik Hurdası Alan Firma

İstanbul ile Zerzavatçı bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin fiyatı istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zerzavatçı hurda plastik alanlar içinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Zerzavatçı plastik fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası alıyoruz.

Zerzavatçı İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde yük asansörü, boya tabancası, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile batmış esnaflardan almış olduğumuz Zerzavatçı bölgesinde yıkılan ev binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolabı, çelik kapı satan firmalar arasındayız.

Zerzavatçı Hurda Fiyatları

Zerzavatçı Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri hızlı bir şekilde güncelleniyor. Kesin bilgiye erişmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasadan yüksek ton fiyatları tavsiye ediyoruz.

Zerzavatçı Hurda Raf Alan Yerler

Bu sayfadaki Zerzavatçı Mahallesinde çıkma raf kilo fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda raf fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Zerzavatçı satın almak sebebiyle sayfada yer alan telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Hurda raf alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan pastahanelerden temin ettiğimiz hurda market rafı, çelik raflar, reyonlar, mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Zerzavatçı Mahallesinde Hurda Nikel Alım Satımı

Bu neden ile hurda nikel taşınırken elden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz. Nikel hurda zehirlidir. Bu mahallede turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %99 şablon nikel hurda , %95 şablo nikel hurdası alıyoruz. İstanbul Beykoz Zerzavatçı hurda nikel alıyoruz.

Zerzavatçı Mahallesi Fabrika Sökümü

Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Başlamadan önce yıkılması arzu edilen üretim yerinin incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanların hazırlanması daha doğrudur. Zerzavatçı mahallesinde fabrika söküm işleri yapıyoruz. Böylelikle fabrika yıkımı yapan hurdacılar içerisinde nam saldık.

Zerzavatçı Hurdacılar Sitesi

Daha yaşanır bir şehir yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Zerzavatçı hurdacılar sitesi içerisindeki hurda dükkanımızın iş birliğiyle hurdacılık yapıyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu türdeki hurdanızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Zerzavatçı Mahallesinde Hurda Araç Alan Firmalar

Zaman zaman Zerzavatçı yakınlarında hurda araba alıyoruz. Zerzavatçı hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda araç, hurda yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Zerzavatçı Karton Hurda Alımı

Zerzavatçı karton hurdası aldığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Zerzavatçı Mahallesinde karton hurdası fiyatları anlık olarak güncellenmektedir Zerzavatçı kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki işletmemiz yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı ton fiyatı edinebilirsiniz. derinden çok fiyata bristol hurda, hurda karton bardak, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra müşkülpesent ile hurda satıcılarına daha çok kazanma şansı veriyoruz.

Zerzavatçı Jeneratör Hurda Satanlar

Hurda jeneratör alan hurdacıyız için en iyi fiyatı sunuyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasındayız. Her türde az kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz.

Zerzavatçı Hurda Klima Alımı

Hurda klima Zerzavatçı çevresinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Zerzavatçı mahallesi bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Kombi alan yerler arasındayız.

Zerzavatçı Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Beykoz Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan arazilere boşaltılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre bina molozlarının taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

Zerzavatçı Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları amacı ile bulunur. Akü hurda alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Bu yüzden bizim gibi kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir. Uzun müddet sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. İstanbul Akü hurdası alımı paylaşımına kesinlikle göz atın. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolanan cihazdır.

Zerzavatçı İkinci El Eşya

Değerinden ucuz fiyatlarla temiz bir şekilde kullanılmış ve 2.el kanepeler satabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, patron masaları, patron koltuğu temin edilir. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan koltuklarınız evinizden iyi fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alımı başlıklı makalemize ulaşın Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacıyla firmamıza ait cep telefon numaralarıyla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!