İçeriğe geç

Bayat Hurdacı Telefonu

Şu anda Bayat hurdacı depoları içindeyiz. Elbette ki Bayat merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Bayat hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Bayat bölgesinin yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Çorum hurdacı firmalar arasındaki firmamız beğenilerinizi toplamaya devam ediyor. Günlük Bayat hurda fiyatları ile hurdacılık yapıyoruz.

DEMTAŞ Metal ismiyle Bayat merkeze yakın yerlerde hurda alıyoruz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Çorum Bayat merkezinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı hurda malzeme alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çorum hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Çorum Bayat hurdacı firması olarak Bayat ilçesinin her nevi hurda alımı yapmaktayız. Bayat merkezi bölgesinde hurda malzeme ve temiz kullanılmış eşyalar almaktayız.

Çorum Bayat Hurdacıları

Bayat hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Çorum Bayat etrafında benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her tür kablo hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Çorum şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Bayat ilk hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca Bayat etrafında değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Bayat hurdacı olarak Çorum genelinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin yüklenmesi için en yakın hurda alım elemanlarımızı yönlendirmekteyiz. Bayat genelinde faaliyet gösteriyoruz. Korozyona uğramış metalleri eriterek milletimizin geleceğini korumaktayız.

Bayat Hurdacı Numarası

Çorum Bayat adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bayat hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile firmamızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Bayat Krom Hurdası Alım Satımı

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Buradaki Bayat krom hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler bölümünü ziyaret ederseniz şahane olur. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Bayat Hurda Alan Firmalar

Tonajlı çinko hurdası, hurda kurşun, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurda,demir hurdası ve sarı hurda alırken yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Bayat hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Bayat kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Topladığınız hurda malzemeyi hemen satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın piyasa kıymetini düşürmektedir. Çorum Bayat hurdacı firması olan DEMTAŞ Metal hurdacılık her türlü hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum almak amacıyla adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar içindeyiz. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Bayat Alüminyum Hurdası Alanlar

Bu sayfadaki Bayat alüminyum hurda kg fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Alüminyum alan hurdacı başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Ayrıca alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Bayat ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Çorum Bayat alüminyum hurda alanlar içinde lideriz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Bizlere güvenenlerin yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz.

Bizlere gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır.

Bayat Sarı Hurdası Alım Satımı

Çorum Bayat hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Sitemizdeki Bayat pirinç sarı ton fiyatı bugün güncellenmiştir. Daha geniş sitemizdeki sarı alan hurdacılar yazıya göz atabilirsiniz. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Bu neden ile Bayat sarı pirinç hurda alan yerler içerisindeyiz.

Doğruyu demek lazımsa sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Etrafta hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri vardır.

Bayat ilçesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Firmamız tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır.

Bayat Hurda Kablo Alan Hurdacı

Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Bayat hurda kablo almaktayız. Bunun yanı sıra hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımında anlık fiyatı vermekteyiz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bayat hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Kapıdan antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metne bir göz atabilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz.

Bayat hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satmayı dileyenler bizi arayabilir. Çorum Bayat hurdacı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik ediyoruz.

Kablo hurdası telindeki bakır oranı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Bayat etrafında bolca edinilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini oracıkta ödüyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Bayat elektrik kablosu ton fiyatlarını bip grubumuza katılarla bedelsiz paylaşıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir.

Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizdeki Bayat çinko hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan yerler bölümümüze kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Bayat, Çorum etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bayat Bakır Hurdası Alım Satımı

Bayat bakır hurda fiyatları için operatörlerimizi arayabilirsiniz. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda alıyoruz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. Sayfamızda paylaşılan Çorum Bayat bakır hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Çorum Bayat bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bayat içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Bayat hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Hurda Demir Alım Satımı

Bayat ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel demir hurdası ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı makalesini gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Hatırlatmak isteriz her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda kullanılan metaller içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Çorum Bayat toplama demir hurdası ton fiyatlarını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Bayat ilçesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor.

Bayat Kurşun Hurda Alım Satımı

Bayat kurşun hurda alımı için yüksek fiyatı verdiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Bayat kurşun hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renkli şekliyle göze çarpar. Kurşun hurda alım satımı konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu satışı sebebi ile firmamızı arayarak iletişime geçin.

Bayat Sac Hurdası Alanlar

Bayat ve çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Veranda tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Bayat Jeneratör Hurda Alanlar

2.el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi firmayız. Her voltajda az kullanılmış 2. el jeneratör alınır. Kullanılamayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacı firmalar arasındayız.

En Yakın Bayat Hurdacı Numarası

Bayat en yakın hurdacı firması adı ile hurda malzeme ticareti için arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Bayat hurdacı firması arasındaki çalışanlarımız ile kapıdan hurda alım ve satım hizmetleri veriyoruz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Bayat genelinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. DEMTAŞ Metal olarak Bayat ilçesinin tümünde her tür hurda malzeme almaktayız.

Kağıt Hurdası Alan Firma

Bayat karton hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Sayfamızdaki Bayat kağıt hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Bayat kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz ile ticaret yaparak hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, hurda karton bardak alımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle satıcıya normalden daha yüksek kazanma olanağı yöneltiyoruz.

İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle raflarını yenileyen şarküterilerden aldığımız hurda çelik raf, demir raf hurdaları, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Bayat 2.el raf fiyat listesini kayıt olanlara saat başı ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlar sayfamıza göz atın. Bayat ikinci el hurda raf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır.

Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Bayat ilçesi çevresinde cam hurda alan firmalar içinde bulunmaktayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf içecek şişesi, araba camları çeşitlerinde hurda cam çeşitleri bulunabilmekte. Cam tam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde koruyan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir.

Bayat Hurda Plastik Alım Satımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır. En güncel fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe almaktayız. Çorum ve Bayat ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, hurda jelatin fiyatı edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bayat plastik hurda alan yerler arasında bulunan Bayat hurdacısıyız. Sayfamızdaki Bayat hurda naylon kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Anlık Bayat Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken ton fiyatlarından yüksek fiyatlar teklif ediyoruz. Anlık hurda ton fiyatına ulaşmak sebebi ile bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Bayat hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı Bayat borsasında her an değişmekte. Sitemizdeki güncel hurda fiyatları içeriği inceleyin

Bayat Otomobil Hurdası Alanlar

Bayat hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazen Bayat bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak römork, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, parçalanmış hurda araba, motor hurdası .

7/24 Açık Bayat Hurdacı Firma

Sizlerin bahşettiği tecrübeler vasıtasıyla gelişen teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Bayat hurdacı olan firmamız ile zamana takılmadan hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan ikiden buyana hurdacılığa aralıksız hizmete devam ediyoruz.

2. El Mutfak Malzemesi Alımı

Kullanılmış tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. İkinci el sanayi tipi restaurant malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Elimizde mevcut olan hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, paslanmaz dinlendirici vs lokanta ve restoran tipi mutfak malzemelerini görebilmeniz için sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

Bu sayfadaki Çorum Bayat kumaş hurdası fiyat listesini isteyenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Spota düşmüş hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme satmak amacı ile firmamızı vakit kaybetmeden arayın. Çorum Bayat etrafında hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alımları için istediğiniz konuma gelecek ekipleri oluşturduk. Bayat kilo ile tartıp hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz.

Bayat çevresinde hurda parça kumaş alım satımı yapılır. Parti malı iç çamaşırı kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş alıyoruz.

Bayat Bina Yıkımı

Yıkımda gerekli güvenlik önlemleri Çıkacak hurda bina yıkımı yapıyoruz. Bayat kentsel dönüşümü nedeniyle yeniden inşa edilecek dükkanların tekrar inşa edilmesi amacıyla yıkımını yapıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurdalar karşılığı binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, sökülmüş kapılar, çıkma pimapen gibi tüm hurdanızı satın alıyoruz.

Bayat Akü Hurdası Alımı

Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren sıvı sebebiyle oldukça değerlidir. Hurda akü alımı bölümünün linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla depomuz gibi şirket bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Taşıtlarda enerji ihtiyacında kullanılır. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Bayat Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Yıllardır onlarca fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Yıkımla uğraşanların söylediği biçimde kolay bir iş olmamıştır. İşe başlamadan sökümü istenen mülkün detaylı biçimde gezilmesi gerekiyor. Bayat fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz.

Bayat İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde boya tabancası, alçı mikseri, yük asansörü, harç karıştırma mikseri ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur. Yıkılan ev binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alıyoruz. Dolayısı ile batan depolardan aldığımız

Nikel Hurdası Alan Fabrikalar

Bu nedenle nikel hurdaları alınırken mümkün olduğunca dikkatle hareket edilmelidir. Bayat nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir. Çorum Bayat çevresinde hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 , %99 şablon nikel hurda alım satımında piyasanın üzerinde fiyatlar veriyoruz.

Bayat İkinci El Ev Eşyası

Az kullanılmış personel koltukları, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece temin edilir. Temiz kullanılan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları konumunuza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı yapan firma konulu paylaşıma erişebilirsiniz Bayat içinde yeni ve 2. el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart almak nedeniyle numaralarımızla ulaşabilirsiniz.

Bayat Klima Hurda Alım Satımı

İkinci el klima Bayat çevresinde en fazla alınan hurda malzemeler arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bayat ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Bayat Moloz Döküm Yerleri

Bayat hurdacı tarafından alınan tüm hurda eşyanızın tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozların taşınma işleri titiz bir şekilde yapılmaktadır. Molozlar Bayat Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan yerlere naklediliyor.

Bayat Hurdacılar Sitesi

Bayat OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Bayat hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımız vasıtasıyla atık hurda ticareti hizmetleri ediyoruz. Çevreci dostlara her haliyle iyi bir şehir bırakmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sadece bu türdeki hurdanızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!