İçeriğe geç

Bahçesaray Hurdacı

Hali hazırda Van Bahçesaray hurdacı firmasıyız. Fakat Bahçesaray merkezinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Van Bahçesaray ilçesi etrafında hurdacıları içerisindeyiz. Van Bahçesaray etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile Bahçesaray ilçesindeki her caddeye kadar araç gönderiyoruz. Bahçesaray merkezi çevresinde ikinci el eşya ve hurda eşyalar almaktayız. Bahçesaray hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Van hurdacı firma olan firmamız DEMTAŞ METAL hizmetlerine devam ediyor. Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Van hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. DEMTAŞ METAL adıyla Van Bahçesaray hizmetimizi sürdürüyoruz.

Bahçesaray hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Bahçesaray hurdacı firma olarak Bahçesaray merkezi caddelerinde her çeşit hurda alıyoruz. Güncel Van Bahçesaray hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz.

Van Bahçesaray Hurdacısı

Bahçesaray hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Van Bahçesaray merkezinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her türlü bakır hurdası satmak amacıyla destek telefonumuzu arayabilirsiniz. Van şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Bahçesaray 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Bahçesaray için değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Bahçesaray merkez mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Bahçesaray hurdacı olarak Van bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz.

Bahçesaray Hurdacı Numarası

Bahçesaray hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bahçesaray hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebi ile iş yerimizi aramanız gereklidir.

Bahçesaray Hurda Krom Alım Satımı

Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Bahçesaray krom hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda fiyatı bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız.

Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Bahçesaray Hurda Alan Firmalar

Bahçesaray adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdanızı hemen nakite çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurda metalin değeri düşüyor. Hurda kurşun almak üzere evinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan firmalar arasındayız.

Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay alan Bahçesaray hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurda, çatı minare kurşunu, hurda bakır, hurda kablo, hurda alüminyum,inşaat demiri alımlarında yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. Bahçesaray hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Bahçesaray hurdacı firma olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ METAL her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor.

Bahçesaray Alüminyum Hurda Alımı

Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Van Bahçesaray hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Bu sayfadaki Bahçesaray alüminyum hurda fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün gönderilmektedir. Hurda alüminyum hakkında paylaşılmış makaleyi okuyabilirsiniz Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefonunuzu bekliyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacı firmasıyız. Hurda satanların yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz. Bahçesaray ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Bahçesaray Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firma

Dolayısıyla Bahçesaray sarı pirinç hurda ticareti alan hurdacıyız. Bahçesaray hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapmaktadır.

Sitemizdeki Van Bahçesaray sarı pirinç hurdası kg fiyatı günceldir. Sayfamızda bir kaç gün önceden yazılan sarı pirinç hurdası alanlar makaleye göz atın. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir.

DEMTAŞ METAL firmamız tüm bu çeşitlerin yanında sarı hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bahçesaray ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır.

Bahçesaray Hurda Kablo Alımı

Anlık sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. Van Bahçesaray genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımında öncüyüz.

Ayrıca alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası almaktayız. Satıcılarda sıklıkla edinilen %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo için piyasanın üzerinde fiyatı sunuyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Bahçesaray fare yemez kablo ton fiyatları güncellendi.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Van Bahçesaray ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Çünkü DEMTAŞ METAL olarak sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Van Bahçesaray hurdacı firması olarak her türlü iç tesisat kabloları, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bahçesaray hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda kablo tellerindeki bakır nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır.

Hurda Çinko Alanlar

Bahçesaray ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Bahçesaray çinko hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı yazısına bir göz bakarsanız harika olur. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Bahçesaray Hurda Bakır Alımı

Bahçesaray hurda bakır fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Bahçesaray hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz. Bahçesaray içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Bahçesaray bakır hurdası fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Van Bahçesaray bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Bahçesaray Hurda Demir Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her cins demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alırız. Bahçesaray ilçesinde demir hurdası alımı yapıyor. Demir hurdası, yeryüzünde çokça alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Bahçesaray demir hurdası fiyatlarını talep edenlere günlük yollanmaktadır.

Bahçesaray ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatları için bize ulaşın. Demir hurda fiyatı makalesine göz atmak istemelisiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklayınız.

Bahçesaray Kurşun Hurdası Alan En Yakın Yerler

Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Bahçesaray kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Bahçesaray çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını arzu edene her gün yollanmaktadır. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyatlar veriyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun alan yerler bölümünü gezmelisiniz.

Sac Hurda Alanlar

Firmamızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurda vardır. Hurda sac alıyoruz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Bahçesaray çevresinin her yerinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satmak amacıyla arayın.

Bahçesaray İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alırken yüksek fiyatı sunmaktayız. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi firmayız. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör bulunur.

En Yakın Bahçesaray Hurdacı

Bahçesaray hurdacı içindeki personelimiz ile kapıdan hurda alım satım hizmetimiz var. DEMTAŞ METAL olarak Bahçesaray genelinde her nevi hurda alırız. Bu hizmetlerle size en yakın hurdacı Bahçesaray çevresinde servis ediyoruz. En yakın Bahçesaray hurdacı deposu olarak hurda eşya alıp satarken istediğiniz yere tecrübeli personel yolluyoruz.

Bahçesaray Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

İlçede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde size daha fazla kazanç elde etme şansı iletiyoruz. Bahçesaray hurda kağıt alan yerler arasındaki şirketimiz sayesinde toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli fiyatı talep edebilirsiniz.

Daha fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yapan firmalar arasındayız. Bahçesaray hurda karton alımı yaptığımız ilçeler arasında yer alır. Sayfamızdaki Bahçesaray hurda karton kağıt fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz

Bahçesaray İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Sitemizdeki Bahçesaray 2.el raf fiyatları güncelliğini korumaktadır. Raf hurda alan hurdacı firma makalesine göz atmalısınız. Bahçesaray 2. el hurda raf alımı nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan kasaplardan temin ettiğimiz hurda çelik raflar, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, hurda market rafı, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satan yerler arasındayız.

Hurda Cam Kırığı Alımı

Bahçesaray etrafında hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, kırık araç camları benzeri cam hurda oldukça fazla eritiliyor. Cam tam veya yarısaydam genellikle sert yapıda bulunan suları koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan maddedir.

Plastik Hurdası Alımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Güncel fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Van ile Bahçesaray bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası fiyatları edinmek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bahçesaray plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Bu sayfadaki Bahçesaray plastik hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz.

Bahçesaray Hurda Fiyatları

Doğru hurda kilo fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayın. Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Bahçesaray hurdacı hurda alımında kullanılan fiyatlar her saat güncellenmektedir.

Hurda Araç Alan Yerler

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Zaman zaman Bahçesaray etrafında hurda otomobil alım satım hizmeti vermekteyiz. Fakat hurda araba trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette size araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, vagon hurdası, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Bahçesaray Hurdacı

7/24 hizmet veren Bahçesaray hurdacı olan firmamız ile zaman kavramı olmadan atık hurda alıyoruz. Tam tamına altı yıldan bu yana hurda alımı yapıyoruz. Sektörde uzun senelerdir hizmet vermenin kazandırdığı tecrübelerle araç gereç sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

İkinci El Lokanta Ekipmanı Alımı

Temiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, tezgahlar alımı yapıyoruz. Hali hazırda bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi set üstü ocak, aspiratör, evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vb endüstriyel mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta aletleri almaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

Bahçesaray Hurda Kumaş Alanlar

Sitemizdeki Bahçesaray hurda kumaş kg fiyatı günceldir. Parti malı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik satmak amacı ile telefonlarımızı vakit geçirmeden arayınız. Bahçesaray çevresinin her tarafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımlarında adresinize geliyoruz. Bahçesaray kilo ile tartıp hurda kumaş alanlar arasındayız.

Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim hurdası, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş alımı yapmaktayız.

Bahçesaray Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış binaların en baştan yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdaları alıyoruz.

Bahçesaray Akü Hurdası Alanlar

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları sebebi ile sıkça bulunuyor. Aküler diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Akü hurdası alımı linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapar.

Bahçesaray Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım yapanların anlattığı biçimde kolay olmamıştır. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Başlamadan önce sökülecek iş yerinin detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi doğru bir çalışma olur. Bahçesaray fabrika sökümü işi yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Yıllardır sayısız fabrika yıkım ihalesini başarıyla tamamladık.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Bununla birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış depolardan satın aldığımız Bahçesaray yakınlarında yıkılan öğrenci yurdu binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz.

Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel zehirleyebilir. Van ile Bahçesaray nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satılırken gayet özen ile davranmalıyız. Özellikle anot nikel, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda alımında piyasanın üstünde ton fiyatı sunuyoruz.

Bahçesaray 2.el Ev Eşyası

Piyasasından ekonomik fiyatlarla yeni ve 2.el masa, sandalye satabilirsiniz. Temiz kullanılan 2. el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı evinizden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alımı başlıklı makaleyi okuyunuz Her çeşit 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart fiyatları sormak sebebiyle firmamıza ait hatları arayabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, patron masaları alımında değerini nakit para ödemekteyiz.

Klima Hurdası Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Bahçesaray çevresinde en fazla alımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz. Bahçesaray ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

Bahçesaray Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Bahçesaray Belediyesi tarafından bildirilen arazilere naklediliyor. Bina yıkımından sonra antlaşmamıza göre molozun nakliyesi itinalı bir şekilde yapılır. Bahçesaray hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurda eşyanızın tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

Bahçesaray Hurdacılar Sitesi

Bahçesaray hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda dükkanımız vasıtasıyla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu hurdaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Bahçesaray sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha temiz bir Bahçesaray oluşturmak için sürekli çalışıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!