İçeriğe geç

Aziziye Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Aslında Aziziye hurdacı firmalar arasındayız. Fakat Erzurum Aziziye merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Aziziye hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Erzurum Aziziye hurdacı olarak hurdanızı değerinde almaktayız. Erzurum hurdacıları içindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Günlük Erzurum Aziziye hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Aziziye hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Erzurum Aziziye merkezinin her yerinde hurda ve kullanılmış ev eşyası alımında malzemelerin değerini peşin ödemekteyiz. Her çeşit hurda alımında öncüyüz.

Demtaş Metal firmamızla Erzurum Aziziye bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alışverişinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Erzurum hurdacısı olarak Aziziye merkezinin tümünde hizmet ediyoruz. Erzurum Aziziye bölgesinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alım satımı için adresinize araç gönderiyoruz. Aziziye meydanının çevresinde hurda dönüşümü yapan firmayız.

Aziziye Hurdacı Firma

Aziziye hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Aziziye çevresinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı amacıyla numaralarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Erzurum merkezinin nadide ilçesi Aziziye gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Aziziye ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. Aziziye hurdacı firması olarak Erzurum ilinin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakınınızdaki araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Aziziye merkezde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek halkımızın yararına çalışıyoruz.

Aziziye Hurdacı Telefonu

Erzurum Aziziye hurdacılık her türde hurda alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Aziziye hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Şimdi arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz.

Aziziye Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası, yeryüzünde en fazla satılan metaller arasında yer almaktadır. Buradaki Aziziye extra demir hurda kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Aziziye çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Güncel hurda demir fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın.

Hatırlatmak isteriz her türlü demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri için peşin ödeme yapıyoruz. Aziziye ilçesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar makalesini ziyaret etmek hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

Krom Hurdası Alanlar

Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Aziziye krom hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alımı paylaşımımıza bakmak istemelisiniz.

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin.

Aziziye Hurda Bakır Alanlar

TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır. Sitemizdeki Aziziye soyma bakır hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Erzurum Aziziye bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Aziziye hurdacı firmamızı acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Aziziye bakır hurda fiyat listesi için arayın. Aziziye içinde bakır hurdası almaktayız.

Aziziye Kurşun Hurda Alanlar

Aziziye kurşun hurda alımı hizmeti sunduğumuz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Aziziye kurşun hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz yollanmaktadır. Metal kurşunun en eski madenler içinde olduğu biliniyor. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle göze çarpar. Kurşun hurdası fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Aziziye, Erzurum çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Erzurum Aziziye hurda çinko fiyat listesini bip hattımızda günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatı linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Aziziye Hurda Alanlar

Aziziye yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı çok zaman harcamadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin fiyatı düşüyor. Tonajlı kablo ve hurda bakır, alüminyum, hurda sarı, hurda çinko, toplama demir, kurşun hurda alımlarında yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Aziziye hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz.

Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda alüminyum alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Aziziye ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

Aziziye Sarı Pirinç Hurdası Alan En Yakın Firma

Erzurum Aziziye hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor. Sayfamızdaki Aziziye hurda sarı pirinç ton fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan yerler başlıklı metini okuyun. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Aziziye ilçesinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar halk arasında sarı renkli olduğu için sarı hurda denmektedir. Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Bu sebep ile Aziziye sarı pirinç hurdası alımı yapmaktayız. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabilir.

Aziziye Kablo Hurda Alım Satımı

Bunların yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Erzurum Aziziye hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Aziziye hurdacı firmayız. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır.

Yerinden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Aziziye hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alım satımında liderlik yapıyoruz. Müşterilerde hızlıca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, fare yemez kablo elinde olanlar şimdi arayın.

Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Aziziye ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Erzurum Aziziye hurda bakır kablo ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Aziziye Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant alıyoruz. Sizin yardımıyla daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Aziziye ilçesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Sayfamızda paylaşılmış olan Aziziye alüminyum hurdası ton fiyatını kayıt olanlara bedelsiz yolluyoruz. Hurda alüminyum alan yerler konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle saygılar sunarız. Ek olarak alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Erzurum Aziziye alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Hurda Sac Alanlar

Firmamızda tek bir deliği bulunmayan 2. el trapez sac var. Kış bahçesi tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Hurda sac alıyoruz. Aziziye ve çevresinde hurda sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, ton fiyatı talep etmek için.

Aziziye Plastik Hurda Alımı

Erzurum il Aziziye bölgesinin tümünden jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, hurda poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alıyoruz. Aziziye plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde olan Aziziye hurdacısıyız. Buradaki Erzurum Aziziye naylon hurdası ton fiyatı biraz önce güncellendi. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Jeneratör Hurdası Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.

Aziziye İkinci El Hurda Raf

Çoğunlukla restorasyon yapan mandıralar tarafından satışa sunulan mağaza rafları, hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el raf hurdası satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Aziziye ikinci el raf ton fiyatları daima güncellenmektedir. Hurda raf alımı bölümünü okumalısınız. Hurda raf Aziziye almak sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Akü Hurda Alım Satımı

Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Akü barındırdığı kurşunlu suları nedeniyle oldukça kıymetlidir. Hurda akü fiyatları akü hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor. Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı amacı ile kullanılıyor.

Aziziye Fabrika Sökümü

Profesyonelce tesislerin söküm işini yapıyoruz. Aziziye fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. İşe başlamadan önce sökülecek iş yerinin detaylıca incelenerek gerekli ekipmanın ayarlanması uygundur. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Sektörde binlerce fabrika yıkımı ihalesini güvenilir biçimde gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık.

Güncel Aziziye Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları konulu içeriğe göz atın Aziziye hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında saat başı değişmekte. Güncel hurda ton fiyatına erişmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken ton fiyatından daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

2.el Cafe Aletleri Alanlar

Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, evye, bakır davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri vs endüstriyel mutfak aletini incelemek amacıyla sizi işyerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurulama tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kısa zaman kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza bekletme dolabı alıp satıyoruz. 2. El endüstriyel tip lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Spota düşmüş gabardin kumaş, örme kumaş, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için bizi şimdi aramalısınız. Tonajlı hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı hurda kumaş, parça poplin kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alıyoruz. Erzurum Aziziye ilçesinde kumaş hurdası alımı yapılır. Buradaki Aziziye hurda kumaş kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Erzurum Aziziye kiloyla tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Erzurum Aziziye çevresinde şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında adresinize geliriz.

Aziziye Hurda Kağıt Alım Satımı

Değerinden yüksek fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alıyoruz. İlçenin tamamında renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alım satımlarında uyguladığımız extra titizlikle sizlere çok daha fazla oranda kâr etme olanağı sunuyoruz. Kağıt hurdası almaktayız. Sitemizdeki Erzurum Aziziye hurda kağıt kilo fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır Aziziye kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz ile iletişim kurarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz.

En Yakın Aziziye Hurdacı Numarası

Aziziye hurdacı sitesi firmamız ile yerinizden her cins hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. En yakın Aziziye hurdacı firma servisiyle hurda eşya alım satımı sebebiyle adresinize tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz. Haliyle müşterilere en yakın hurdacı Aziziye bölgesinde servis ediyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Aziziye etrafında hurda satımı işleri yapıyoruz.

Aziziye Hurda Nikel Alım Satımı

Özellikle turbo nikel, anot nikel, %95 nikel şablon ile %99 şablo nikel hurdası alıyoruz. Erzurum Aziziye nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdası alındığında elden geldiğince dikkatle davranmalıyız.

Aziziye Bina Yıkımı

Yıkımda belirtilen tedbir önlemleri Aziziye kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış evlerin yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları benzeri her cinsten hurdaları değerinde alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız.

Hurda Araba Alan Firma

Elbette sizlere otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Zaman zaman Aziziye etrafında otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri vb zirai alet hurdaları, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, hurda motor alıyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Aziziye Hurdacılar Sitesi

Aziziye hurdacılar sitesindeki dükkânımızın aracılığı ile hurda eşya geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz. Aziziye sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türlü hurdalarınızı alıyor değiliz. Olması gerektiği gibi temiz bir şehir yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

7/24 Açık Aziziye Hurdacı Firma

Tam otuz yedi yıldan bu yana hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 açık Aziziye hurdacı firması dükkanımız yardımı ile hafta sonları bile iş yerimizdeyiz. Bu sürenin bahşettiği deneyimle araç sayımızı arttırarak yeni hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılmış elbiseci binalarından elde edilen kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

En makul fiyata titizlik ile kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan ve 2.el mobilyalar satıyoruz. Titiz kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuklarınız istediğiniz konuma gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat uygulamaktayız. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alım satımı konulu gönderimize erişebilirsiniz Her çeşit 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart almak amacıyla bizlere ait numaralarla iletişimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, bilgisayar masası bulunmaktadır.

Aziziye Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Aziziye bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız. Klima hurdası Aziziye çevresinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Aziziye Moloz ve Hurda Nakliyesi

Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozunun taşınma işleri itina ile yapılır. Molozlar Aziziye Belediyesi’nce bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor. Demtaş Metal tarafından alınacak her nevi hurda eşyanın bizlere ait depolama alanına taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

Aziziye Hurda Cam Alanlar

Bu dönemde renkli soda şişesi, oto camı vs. cam hurdaları çok miktarda geri dönüştürülüyor. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıdaki su muhafaza eden amorf katı bir malzemedir. Aziziye genelinde hurda cam alan hurdacılar içerisinde faaliyet göstermekteyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!