İçeriğe geç

Yeşilkent mahallesinde hurdacı firmasıyız. Şu anda Avcılar firmasıyız. Lakin Yeşilkent mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Avrupa yakası Avcılar Yeşilkent mahallesi bölgesinde yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle ekiplerimizi göndermekteyiz

Avcılar Yeşilkent mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız. Yeşilkent hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Avrupa yakası Avcılar Yeşilkent mahallesinin tamamında ikinci el ofis mobilyası ve hurda kıymetinin üstünde almaktayız Demtaş Metal ismiyle Avcılar Yeşilkent çevresinde hizmetimize devam ediyoruz.

Her nevi hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz. Güncel İstanbul Avcılar Yeşilkent hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz.

İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız vazgeçilmez devam ediyor. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Avcılar Yeşilkent Mahallesi Hurdacıları

Yeşilkent hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Avcılar Yeşilkent içerisinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satmak için hizmet telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Yeşilkent ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Avcılar Yeşilkent mahalle merkezinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Avcılar hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Yeşilkent mahallesinde ve Avcılar merkezinde hurda eşya alan hurdacılar içinde hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizde! Yeşilkent mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğine yarar sağlıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin kaynağıdır. Madenler geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji karbon emisyonunun doğaya ve iklime zararının önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metallerin yeraltından kazılıp işlenmesi çok pahalıdır. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurdanın geri dönüştürülmesi 90/100 çok az az olacaktır.

Büyük bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla tüketimde artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan cevherleri kurtarmaktadır. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek zamanlara aktarmaktayız.

Yeşilkent Hurdacı Telefon Numarası

Yeşilkent Mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayıp günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda satışı yapmak için mobil hattımızı aramanız yeterlidir.

Yeşilkent Kablo Hurdası Alım Satımı

Kablo hurda alanlar içerikli konuya göz atın. Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo elinde olanlar bizi arayabilir.

Genelde hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor.

İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Burada yer alan İstanbul Avcılar Yeşilkent hurda kablo fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız. Ancak tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken ederinin üstünde fiyatları sunuyoruz. İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesinde kablo hurdası alan hurdacılar arasında en iyi fiyatı veriyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İstanbul Avcılar Yeşilkent Mahallesinde hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır tel sebebiyle hurda kablo alan yerler için önem arzeder.

Çünkü sadece hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası piyasası fazla fiyat veriyoruz. İstanbul Avcılar Yeşilkent hurdacısı Demtaş Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Yerinden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdası alıyoruz. Müşterilerde kolayca ele geçen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini nakit ödüyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Yeşilkent hurdacı arayanlar için buradayız. .

Yeşilkent Krom Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurdası alımı konusunun olduğu linke tıklayınız. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar makalemizi okursanız iyi bir şey yaparsınız.

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Yeşilkent Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renkli biçimiyle bilinir. Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Çatı söküm kurşunu satışı yapmak nedeni ile telefon numaralarımızı arayıp iletişime geçmeniz gereklidir. Kurşun metali en eski madenlerden biridir. Yeşilkent Mahallesi kurşun hurda alımı için yerinize geldiğimiz mahallelerdendir. Sayfamızdaki Yeşilkent kurşun hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Yeşilkent Hurda Çinko Alımı

Avcılar Yeşilkent yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar paylaşımımıza göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Bu yazıda paylaşılan Yeşilkent çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar çinko hurda hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satmak için arayabilirsiniz.

Yeşilkent Pirinç Sarı Hurda Alan En Yakın Firma

Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda cinsleri vardır. Yeşilkent mahallesinde sarı pirinç hurdası almaktayız.

Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacılar metini ziyaret edin. Demtaş Metal hurdacılık bu çeşitlerin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde öncüdür.

Etrafta kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Yeşilkent hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Haliyle Yeşilkent sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

Yeşilkent Sac Hurdası Alanlar

Elimizde deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. İstanbul Avrupa Yeşilkent Avcılar etrafında sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatları istemek nedeniyle. Sac hurda alıyoruz.

Yeşilkent Demir Hurda Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Avcılar Demir hurdası alanlar makalemize bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda demir, dünyada en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Avcılar Yeşilkent extra demir hurda ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları istemek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Demtaş Metal İstanbul Avcılar Yeşilkent bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Yeşilkent ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz.

Yeşilkent Hurda Alan Hurdacılar

Hurda karton almak amacıyla bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Yeşilkent adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu neden ile metalin değeri düşüyor. İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesindeki hurdacılar arasında olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

İmalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almak amacaı ile yerinize kadar geliyoruz. Kırpıntı hurdaları biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Şantiyelere hurda konteyneri bırakmaktayız.

Tonajlı hurda kablo, bakır hurdası, alüminyum, çinko hurdası, demir hurda, kurşun ve hurda sarı alırken değerinden yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Yeşilkent hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alan Yeşilkent hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Yeşilkent Bakır Hurda Alan Firmalar

Yeşilkent içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Yeşilkent bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Yeşilkent yanık bakır hurdası kilo fiyatı sürekli güncellenmektedir. İstanbul Avcılar Yeşilkent hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bakır hurda alanlar bölümünde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Yeşilkent mahallesinde hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Yeşilkent Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Avcılar Yeşilkent alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz. Yeşilkent bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımı için hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz.

. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac almaktayız. Alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Yeşilkent Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Fabrika sökülürken öncelikle sökülmesi arzu edilen fabrikanın detaylıca incelenmesi gerekmektedir. İstanbul Avrupa Avcılar Yeşilkent fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Uzun süredir yüzlerce fabrika bozumu ihalesini aldık. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Profesyonel bir şekilde fabrikaların söküm işini yapıyoruz. Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar arasında nam saldık.

Yeşilkent Mahallesi Hurda Karton Alanlar

Kağıt hurdası alım satımı için konumunuza geliyoruz. Sitemizdeki Yeşilkent Mahallesi hurda kağıt, karton ton fiyatlarını kayıt olanlara günlük göndermekteyiz İlçede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle satıcılara daha fazla kazanç elde etme avantajı veriyoruz. Piyasadan fazla kağıt fiyatıyla hurda kuşe kağıt, karton bardak, hurda bristol kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Yeşilkent kağıt hurda alan yerler içindeki şirketimiz sunduğu hizmetlerle ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz.

En Yakın Yeşilkent Hurdacı Numarası

Yeşilkent hurdacısı olarak yerinden hurda alım hizmetimiz var. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Yeşilkent mahallesinin her sokağında hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Demtaş Metal firmamızla Yeşilkent çevresinde her cins hurda malzeme alıyoruz. En yakın Yeşilkent hurdacı deposu servisi ile hurda malzeme alım satımı amacı ile bulunduğunuz yere gelmekteyiz.

Yeşilkent Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Yeşilkent mahallesi etrafında araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış hurda araç, römork, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. Fakat hurda araba vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Yeşilkent Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her türlü iyi durumda 2. el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

Yeşilkent Nikel Hurda Alan Firmalar

Bu mahallede turbo nikel, %95 – %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdası ticareti yapılırken elimizden geldiğince hassas hareket etmeliyiz. Yeşilkent hurda nikel alıyoruz.

7/24 Açık Yeşilkent Hurdacı Firma

Sizlerin sağladığı kurumsallaşmalarla araç gereç sayımızı geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Yeşilkent mahallesinde hurdacı depomuz vasıtası ile zamana takılmadan açığız. Neredeyse otuz dokuz senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz.

Yeşilkent Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Yeşilkent bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Yeşilkent çevresinde en çok satılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Yeşilkent Moloz Nakliyesi

Yeşilkent hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozunun nakliyesi güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Yıkım molozu Avcılar Belediyesi tarafından planlanan alanlara boşaltılır.

Yeşilkent Hurdacılar Sitesi

Olduğundan yaşanabilir bir Yeşilkent yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu türlü hurdanızın alımını gerçekleştirmiyoruz. Yeşilkent hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda iş yerimizin iş birliği ile atık hurda malzeme geri dönüşüm işiyle sektöre girdik.

Yeşilkent Mahallesinde Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Akü hurdası alan yerler gönderisini incelerseniz mükemmel olacaktır. Dolayısı ile Demtaş Metal benzeri kendisine ait geri dönüştürme tesisi olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Araçlarda elektrik ihtiyacı sebebiyle sıkça bulunmaktadır. Kullanımdan sonra kullanılmaz duruma gelen akülere akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alımı yazısına bir göz atmalısınız.

Yeşilkent Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Yeşilkent hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Yeşilkent hurdacısıyız. Sitemizdeki İstanbul Avcılar Yeşilkent plastik fiyat listesi güncellenmiştir Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ile Yeşilkent mahallesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren satışı yapmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. En avantajlı fiyata pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz.

Güncel Yeşilkent Hurda Fiyatları

Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında diğer Yeşilkent firmalarından yüksek fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Yeşilkent hurdacı firma olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyat listeleri Yeşilkent piyasasında an be an değişiklik gösteriyor.

Yeşilkent 2.el Raf Hurdası

Sitemizdeki Yeşilkent mahallesinde 2.el raf kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda alımı yazısını okumalısınız. Hurda raf Yeşilkent alımı sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Avcılar Raf hurda alanlar raf hurdası hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Çoğunlukla resterasyon yapan depolar tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el market rafları satışı yapıyoruz.

Yeşilkent 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan elbiseci benzeri binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Bununla birlikte batmış iş yerlerinden satın aldığımız

Yeşilkent Mahallesi Kumaş Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Yeşilkent kumaş hurdası ton fiyatları dün güncellenmiştir. Defolu parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş satmak için telefonlarımızı zaman kaybetmeden aramalısınız. İstanbul Avcılar Yeşilkent çevresinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımları için yerinize geliriz. İstanbul Avcılar Yeşilkent kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız. Parti malı hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, kumaş topu, parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz.

Yeşilkent 2.el Cafe Malzemeleri Alım Satımı

2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. Elimizde bulunan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü mekap, salata ve meze dolapları, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, aspiratör vb kafe lokanta tipi mutfak malzemelerini görmek için sizi depolarımıza davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Endüstriyel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan aletleri almaktayız.

Yeşilkent Beyaz Eşya Hurdası

2.el personel koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satılır. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat verilmektedir. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi veren makaleyi okuyunuz Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile telefonumuz ile bağlantı kurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla temiz bir şekilde kullanıldığı görür görmez anlaşılan ve ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz.

Yeşilkent Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenilen tüm tedbirler Yukarıdaki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdayı alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek dükkanların tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!