İçeriğe geç

Arifiye Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Demtaş Metal ismiyle Arifiye merkez çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Arifiye hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Her nevi hurda satmak nedeniyle aramanız yeterlidir. Arifiye yakınlarında hurdacı firmasıyız. Sakarya Arifiye hurdacı depoları arasında lider konumdayız.

Sakarya hurdacısı olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Günlük Sakarya Arifiye hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz. Toptan hurda eşya satanlara yüksek fiyat uygulamaktayız. Sakarya hurdacısı olarak Arifiye merkezinin tamamında hizmet veriyoruz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz.

Hali hazırda Arifiye hurdacı firmasıyız. Lakin Sakarya Arifiye merkezinde de hizmet veriyoruz. Arifiye merkezi etrafında kullanılmış eşya ve hurda ticareti yapıyoruz. Arifiye meydanda olduğu gibi hurda almak amacıyla Arifiye ilçesindeki her yere geliyoruz.

Sakarya Arifiye Hurdacı Firmalar

Arifiye hurdacı olarak Sakarya genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerinizin nakliyesi için adresinize en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her nevi hurda kablo satışı yapmak sebebiyle numaramızı arayabilirsiniz. Arifiye merkez ve mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlarımızın geleceğini koruyoruz. Arifiye hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Sakarya Arifiye ilçesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Sakarya şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Arifiye sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Arifiye ilçe merkezinde değil, bütün şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Arifiye Hurdacı Telefon Numarası

Arifiye hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Arifiye adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Boş yere zaman geçirmeden arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak nedeniyle bizleri aramalısınız.

Arifiye Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan yerler makalesine bir göz atmak istemelisiniz. Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Sakarya Arifiye krom ton fiyatını arzu edenlere günlük yollanmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Demir Alan Hurdacı

Bildiğiniz üzere her cins demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ödeme yapmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümümüze mutlaka bir göz atın. Demir hurdası, dünyada bol miktarda bulunan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Arifiye hurda demir ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alımı paylaşımını mükemmel olacaktır. Firmamız Arifiye ilçesinde hurda demir ticareti yapıyor. Arifiye etrafında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Çinko Hurdası Alanlar

Bu sayfadaki Arifiye hurda çinko fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alanlar linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı için arayabilirsiniz. Arifiye, Sakarya ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Arifiye Sarı Hurdası Alımı

Arifiye ilçenin tümünde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu sebeple Arifiye hurda sarı alanlar içindeyiz. Demtaş Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı bronz araiş hurdası ticaretinde piyasaya hakimdir. Sakarya Arifiye hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. İtiraf etmek gerekirse sarı hurdası diye hurda türü bulunmamaktadır. Bu işi yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Sakarya Arifiye hurda sarı fiyat listesi güncellendi. Daha güncel bilgiye erişmek için sarı pirinç alan hurdacılar metni ziyaret edin. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı deniliyor.

Arifiye Kurşun Hurdası Alımı

Cevher halindeki kurşun mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Kurşun hurdası alan yerler paylaşımına göz bakmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Metal kurşun en eski madenlerden biridir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşun hurdası için iyi fiyat sunuyoruz. Arifiye kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Arifiye kurşun hurda ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Arifiye Sac Hurda Alımı

Kış bahçesi tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Arifiye Sakarya etrafında hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih etmelisiniz. Depolarımızda kullanılmamış 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

Arifiye Hurda Kablo Alanlar

Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Arifiye hurdacı arayanlar için buradayız. Ancak tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı esnasında en yüksek fiyat listesini biz veriyoruz.

Hurda kablolar içerisindeki bakır teller sebebi ile hurda kablo alan yerler için önem arzeder. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Sakarya Arifiye hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımına öncülük ediyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde kablo hurdası piyasasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Kullanılış alanlarına göre hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Sakarya Arifiye hurdacı firma olarak her nevi iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Arifiye hurda kablo fiyatları daima güncellenmektedir. Sayfamızdaki hurda kablo alanlar yazıya göz atın. Üstelik fare yemez kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılıyor. Müşterilerde sıklıkla ticareti yapılan %50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Arifiye ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız.

Arifiye Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Arifiye genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Burada paylaşılan Sakarya Arifiye bakır kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sakarya Arifiye bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alan hurdacıyız.

Arifiye hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Arifiye hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Arifiye Alüminyum Hurda Alanlar

Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda alım satımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz.

Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz.

Sakarya Arifiye hurda alüminyum alanlar içinde öncüyüz. Bu yazıda paylaşılan Arifiye hurda alüminyum kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli metne göz gezdirebilirsiniz Arifiye ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin yardımıyla her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

Arifiye Hurda Alımı

Arifiye kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek için hurda malzemelerinizi şimdi nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metalin fiyatının inmesine neden olmaktadır. Hurda kurşun almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik.

Yüksek tonajlı sarı, ve hurda çinko, çatı minare kurşunu, bakır, hurda kablo, alüminyum hurda,inşaat demiri alımlarında yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Arifiye hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Arifiye ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her tür hurda atık alımı yapıyor.

Arifiye Hurda Klima Alanlar

Klima hurdası Arifiye ilçesinde en fazla alınan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Arifiye ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Arifiye Moloz Dökümü

Yıkımda antlaşmaya göre molozların nakliyesi itinayla ekiplerimizle yapılıyor. Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Arifiye Belediyesi tarafından planlanan arazilere dökülür.

Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası , %95 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Arifiye nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elimizden geldiğince dikkatli davranmalıyız.

Arifiye Bina Yıkımı

Üstteki fabrika söküm işinde yaptığımız gibi bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken gerekli güvenlik önlemleri Arifiye kentsel dönüşüm alanında yenilenmesi gereken dairelerin yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vb. her türden hurdayı satın almaktayız.

Arifiye Hurdacılar Sitesi

Arifiye hurdacılar sitesindeki dükkanımızın vasıtası ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Şimdikinden daha iyi bir Arifiye için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Arifiye sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Arifiye Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam tam yada yarısaydam genelde kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri tutabilen inorganik katı bir malzemedir. Arifiye genelinde cam hurda alan firmalar içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Özellikle rengarenk araba camları, içecek şişesi ve benzeri cam hurdası çok miktarda alınıp satılıyor.

Araç Hurdası Alanlar

Arifiye hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Arifiye çevresinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Elbette sizlere hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş araba hurdası, hurda vagon, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Kullanılmış Lokanta Malzemesi Alanlar

İyi kullanılan otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alıp satmaktayız. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi mutfak ekipmanları alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici, restorant tipi 3 gözlü ocak ve benzeri lokanta tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza davet ediyoruz.

Parça Kumaş Alım Satımı

Defolu parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak için bu sayfadaki telefon numarasını şimdi aramalısınız. Defolu poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, top kumaş hurdası, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alım satımında peşin para ödeme yapılır. Hurda parça kumaş alım satımı yapılır. Sayfamızda paylaşılan Arifiye hurda kumaş ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Sakarya Arifiye kiloyla tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Arifiye çevresinde hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alımlarında adresinize geliriz.

Anlık Arifiye Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsasından daha fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Arifiye hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı piyasada her saat değişkenlik gösteriyor. Güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz.

İkinci El Hurda Raf

Sayfamızdaki Arifiye hurda raf ton fiyatını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alanlar gönderimize bir göz bakınırsanız harika bir şey yaparsınız. Hurda raf Arifiye almak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen aktarlar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı, reyonlar, hurda çelik raflar, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır.

Arifiye Kağıt Hurda Alanlar

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle satıcıya daha yüksek kazanç elde etme avantajı veriyoruz. Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Arifiye Sakarya kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız hizmetleriyle toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Arifiye kağıt hurda aldığımız bölgeler arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Arifiye karton hurda ton fiyatını arzu edene saat başı yollamaktayız

Arifiye Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Arifiye plastik hurda alan firmalar arasında lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Burada bulunan Arifiye naylon hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. En iyi fiyata mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Sakarya il Arifiye bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurda, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatı sormak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Arifiye 2.el Ev Eşyası

Titizlikle kullanıldığı belli olan 2.el olarak değerlendirilebilecek durumdaki oturma gruplarını adresinizden alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alımı yapan firmalar konulu sayfamızı okuyunuz Arifiye ilçesinde yeni, 2. el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları için peşin para ödemeler yapmaktayız. Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak için bizlere ait cep telefon numaralarıyla iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Arifiye Hurdacı Firması

Sektörün sağladığı tecrübeyle alet parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Arifiye hurdacı firması olan şirketimizle haftanın yedi günü hurda metal alıyoruz. Farkına vardığınız üzere otuz dört yıldır hurda alımı yapan işletmeye sahibiz.

Akü Hurda Alanlar

Akü diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren sıvı nedeniyle geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü denmektedir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor. Akü hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Bu nedenle firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme atölyesi olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar.

En Yakın Arifiye Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Arifiye hurdacı firması adı ile her çeşit hurda malzeme alıp satarken adresinize geliyoruz. Arifiye hurdacı sitesi firmamızla adresinizden hurda malzeme alım ve satım hizmeti vermeye başladık. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Arifiye ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Demtaş Metal firmamızla Arifiye ilçesinde her türlü hurda eşya alırız.

Arifiye 2. El Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

Arifiye İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış iş yeri ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan aldığımız

Arifiye Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkımla uğraşanların söylediği gibi kolay değildir. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Evvela sökülecek fabrikanın detaylıca incelenerek gerekli ekipman ve projenin hazırlanması gereklidir. Arifiye fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Uzun süredir sayısız fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!