İçeriğe geç

Andırın hurdacı depoları arasında lideriz. Andırın bölgesinde hurdacısıyız. Kahramanmaraş Andırın hurdacı firması olarak hurdalarınızı en iyi fiyatlarla alıyoruz. Demtaş METAL firmamız ile Kahramanmaraş Andırın meydanının tüm caddelerinde hizmet veriyoruz. Andırın merkezinde kullanılmış eşyalar ve hurda almaktayız. Kahramanmaraş Andırın merkezindeki Andırın merkez hurdacı firması olarak hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Kahramanmaraş hurdacı firması olan firmamız Demtaş METAL hizmetinizdedir. Günlük Kahramanmaraş Andırın hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz. Hali hazırda Andırın hurdacı firmaları arasındayız. Fakat Kahramanmaraş Andırın merkezinde de hizmet vermekteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kahramanmaraş hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Andırın merkezinde olduğu gibi hurda alımı için çağırdığınız yere geliyoruz.

Kahramanmaraş Andırın Hurdacıları

Andırın merkezinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğini korumaktayız. Sizde her çeşit hurda satışı sebebi ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Andırın hurdacı olarak Kahramanmaraş bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için uygun hurda alım ekiplerimizi göndermekteyiz. Andırın hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Kahramanmaraş Andırın bölgesinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Kahramanmaraş merkezinin en yaşanılası ilçesi Andırın sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Kahramanmaraş Andırın için değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Andırın Hurdacı Telefon Numarası

Andırın adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Kahramanmaraş Andırın hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. Hemen telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda satışı yapmak amacı ile operatörlerimizi aramanız gereklidir.

Krom Hurda Alanlar

316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler linkine tıklayın. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Buradaki Andırın hurda krom tank ton fiyatlarını telegram grubumuza üye olanlarla paylaşıyoruz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır.

Hurda Demir Alım Satımı

Andırın ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hurda demir, dünyada çokça çıkarılan metaller içindedir. Bu sitede yayınlanan Andırın demir hurdası kg fiyatını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Firmamız Andırın bölgesinde hurda demir ticareti yapıyor.

Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı edinmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı sayfamıza bir göz atmak istersiniz. Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümünü incelerseniz harika olacaktır.

Hurda Çinko Alımı

Andırın ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Andırın nikel hurdası ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda kilo fiyatı paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Andırın Sarı Pirinç Hurdası Alan En Yakın Yerler

Demtaş METAL şirketimiz bu hurdaların yanında sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımında liderdir. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir. Bu sebeple Andırın sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren firmayız.

Andırın hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda çeşidi yoktur. Andırın genelinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan Andırın sarı pirinç hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda pirinç sarı içerikli konuyu inceleyebilirsiniz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan hurdacı yazımızı ziyaret ederseniz harika bir şey yapacaksınız. Andırın kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Andırın kurşun hurda ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyat sunuyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu söyleniyor.

Andırın Sac Hurdası Alım Satımı

Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası var. Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Sac hurda alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Andırın çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebiyle.

Andırın Hurda Kablo Alım Satımı

Kahramanmaraş Andırın hurdacısı Demtaş METAL firmamız her türlü elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Andırın hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . İlaveten hurda fare yemez kablolar alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bununla birlikte hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında en iyi fiyatları vermekteyiz. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Kablo hurdası içindeki bakır madeni yüzünden hurdacılar için önem arz eder. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen arayın. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Hurda kablo alan yerler başlığıyla paylaşılmış metini okuyabilirsiniz.

Kahramanmaraş Andırın hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Andırın hurda kablo alanlar arasındayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Buradaki Kahramanmaraş Andırın elektrik kablosu kilo fiyatı güncellendi. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımında değerini elden ödüyoruz.

Andırın Hurda Bakır Alanlar

Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Andırın hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Andırın içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Andırın hurda bakır fiyat listesi için arayın. Sayfamızda yayınlanan Andırın yanık bakır hurdası kg fiyatı günceldir. Kahramanmaraş Andırın bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgi var.

Andırın Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Şirketimize destek olanların destekleriyle sürekli tecrübe elde ediyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak için arayın. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Kahramanmaraş Andırın alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz.

Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Andırın ilçesinin tamamında alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı gözünüzün önünde yapıyoruz. Sitemizdeki Andırın alüminyum kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Andırın Hurda Alımı

Tonajlı hurda kablo, hurda bakır, alüminyum hurda, çinko hurdası, toplama demir, kurşun ve sarı hurdası alımlarında piyasadan yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Andırın hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Andırın adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metalin kıymetini düşürüyor. Kahramanmaraş Andırın hurdacı firması olan Demtaş METAL her türlü hurda inşaat demiri alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda çinko alımı için yerinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kârlı ticaret yaparak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Andırın Hurda Klima Alımı

2.el Klima Andırın ilçesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Andırın bölgesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Andırın Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması titiz bir biçimde yapılır. Yıkım molozu Andırın Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce belirlenen araziye naklediliyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılır.

Hurda Nikel Alımı

Bu neden ile nikel hurdalar taşınırken elimizden geldiğince özen ile çalışmalıyız. Andırın hurda nikel alıyoruz. Bu ilçede anot nikel hurda, turbo nikel hurda, %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir.

Andırın Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı piyasa fiyatına almaktayız. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri bedelsiz yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış apartmanların istendiği bir şekilde inşaatının yapılması amacı ile yıkımını yapıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen güvenlik önlemleri

Andırın Hurdacı Sitesi

Andırın hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimizin vasıtası ile geri dönüşüm yapıyoruz. Olduğundan yaşanılır bir Andırın yaratmak için çok çalışıyoruz. Andırın sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Andırın Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam yarısaydam ya da saydam oldukça kırılgan bir yapıdaki sıvı madde tutan amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Günümüzde renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, araba camı çeşitlerinde cam hurdaları tonlarca alımı yapılıyor. Andırın ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisinde bulunmaktayız.

Andırın Otomobil Hurdası Alan Yerler

Andırın hizmet veriyoruz. Bazen Andırın etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli otomobil hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Andırın 2.el Restaurant Malzemesi Alımı

2. El sanayi tipi lokanta mutfağı aletleri almaktayız. İş görecek durumda buz makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü meykap, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, meze dolapları vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz için alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satan firmalar bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir.

Hurda Kumaş Alan Hurdacılar

Andırın ilçesinin her tarafında şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica alımı için çağırdığınız konuma geliyoruz. Parça kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Kilosuyla hurda parça kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımı yapmaktayız.

Spota düşmüş kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası satmak amacıyla telefonlarımızı zaman geçirmeden arayınız. Kahramanmaraş Andırın kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Sitemizde yer almakta olan Kahramanmaraş Andırın hurda kumaş ton fiyatları güncellendi.

Anlık Andırın Hurda Fiyatları

Güncel ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Andırın hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı yaparken uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında her saat değişiklik gösteriyor. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımlarında diğer Andırın hurdacı firmalarından yüksek fiyatlar tavsiye ediyoruz.

Andırın İkinci El Raf Fiyatları

Bu yazıda yayınlanan Kahramanmaraş Andırın ikinci el raf kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Hurda raf alımı makalesine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Andırın 2. el raf hurdası almak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde batan marketler tarafından satılan reyonlar, teşhir rafları, çelik raflar, hurda market rafı, demir raflar içinden seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satıcıları arasındayız.

Andırın Karton Hurdası Alımı

Andırın kağıt hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Andırın karton hurdası fiyat listesini üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla hurda peçete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz. Andırın kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki şirketimiz ile kırpıntı kağıt, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgenin tamamında defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen ile satıcıya daha yüksek kazanma imkanı sunuyoruz.

Andırın Hurda Plastik Alımı

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Kahramanmaraş il Andırın ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda satmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

En avantajlı fiyatlarla hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alımı yapmaktayız. Andırın plastik hurda alan firmalar içinde öncü Andırın hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Andırın plastik hurdası fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

Andırın 2.el Ev Eşyası

Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki yemek odası takımlarını belirttiğiniz yere gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alanlar başlıklı içeriğimizi okuyunuz Andırın ilçesinde sıfır ve 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Yeniden farkı bulunmayan ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart almak nedeni ile cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları bulunur.

7/24 Açık Andırın Hurdacı Firma

Farkına vardığınız üzere 12 senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız. 7/24 hurda alan Andırın hurdacı firması olarak hafta sonları dahil açığız. Sizlerin kazandırdığı kurumsallık vasıtası ile makine parkurumuzu çoğaltarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Andırın Hurda Akü Alımı

Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Akü hurdası alım satımı linkine tıklayınız. Dolayısı ile depomuz benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan elektrik deposudur.

En Yakın Andırın Hurdacı Telefonu

Andırın hurdacı firma içinde çalışan ekiplerimiz ile adresinizden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurda alanlar Andırın genelinde servisler sunmaktan gurur duyuyoruz. Demtaş METAL olarak Andırın ilçesinde her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Andırın en yakın hurdacı olarak her çeşit hurda metal ticareti yapmak amaçlı deponuza profesyonel ekip yolluyoruz.

2.el jeneratör Alanlar

Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alanlar içindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız.

Andırın İkinci El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı karıştırma mikseri, yük asansörü, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Yıkılmış depo binalarından temin edilen kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan şirketlerden aldığımız

Andırın Fabrika Bozumu

Andırın fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Güvenilir bir biçimde fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökümünden önce sökülecek üretim yerinin titizlikle gezilmesi gerekiyor. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde meşhur olduk. Sektöre başladığımızdan bu yana binlerce fabrika bozumu ihalelerini başarıyla gerçekleştirdik.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!