İçeriğe geç

Alanya Hurdacı Firması

Alanya hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Alanya merkezinin çevresinde hurda ve kullanılmış eşyalar ticareti yapıyoruz. Alanya şehir merkezinin her tarafında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle Alanya merkezinin her caddesine gelmekteyiz.

Alanya bölgesi etrafında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikayız. Anlık Alanya hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız. Antalya geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. Demtaş Metal şirketimiz ile Antalya Alanya bölgesinde hurda çeşitleri alıyoruz.

Alanya hurdacı işletmeleri arasında lideriz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı olarak hurda malzeme nakit almaktayız. Tonajlı hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alışverişinde piyasasından yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Antalya hurdacı olarak Alanya merkezinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Şu anda Antalya Alanya hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Antalya Alanya merkezinde de hizmetler veriyoruz.

Antalya Alanya Hurdacısı

Alanya hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Antalya Alanya içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda alüminyum satışı nedeniyle çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Antalya merkezinin tatlı ilçesi Alanya daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Antalya Alanya ilçe merkezinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Alanya merkez mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz. Alanya hurdacı olarak Antalya genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alımı için müsait hurda nakil ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz.

Alanya Hurdacı Telefonu

Antalya Alanya yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasında yer alıyor. Boş yere süre geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. Antalya Alanya hurdacı telefon numarası sitemizin altında hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak amacıyla mobil hattımızı aramanız gereklidir.

Alanya Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Alanya hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Lakin enya kablo hurdaları, tek damar kablo, çok damarlı kablo alımı yaparken en güncel fiyat teklifini gönderiyoruz.

Hurda kablolar telindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem arzeder. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Antalya Alanya hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alım satımında uzmanız. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyatlar veriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satanlar hemen arayın. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Antalya Alanya hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Burada paylaşılan Antalya Alanya bakır kablo fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Sitemizdeki hurda kablo yazıyı inceleyebilirsiniz. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Antalya Alanya etrafında hızlıca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Antalya Alanya ilçesinde hurda kablo alan firmayız.

Krom Hurdası Alımı

Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Buradaki Antalya Alanya krom hurdası kilo fiyatı günceldir. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan yerler konusunda bilgi bi şey öğrenmek için konusunun linkine tıklayınız.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor.

Alanya Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alınır. Antalya Alanya hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Alanya ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alırken tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Hurdasını satanların destekleriyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Sitemizde bulunan Alanya alüminyum kg fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı makaleyi inceleyin

Alanya Hurda Demir Alım Satımı

Demir, Alanya ilçesinde bol miktarda satılan madenler içindedir. Bu yazdıda bulunan Antalya Alanya demir kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Alanya ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Bildiğiniz gibi her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Güncel demir hurdası fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı yazımızı geziniz. Demtaş Metal Alanya bölgesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Alanya Hurda Sarı Alanlar

Sitemizdeki Alanya hurda sarı kilo fiyatı dün güncellenmiştir. Sarı alan hurdacılar hakkında paylaşılmış içeriği okuyun. Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denilmektedir.

Sizlerinde bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Demtaş Metal şirketi tüm bu çeşitlerin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Bu yüzden Alanya sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Alanya ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Antalya Alanya hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri kıymetlidir.

Alanya Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki Alanya soyma bakır hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Antalya Alanya hurda bakır alan yerler arasındayız. Alanya bakır hurdası kilo fiyatı için bizi arayın. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alırken nakit ödeme yapıyoruz. Alanya içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alanlar alanında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Alanya hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Kurşun Hurda Alanlar

Çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu satmak sebebiyle telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun ton fiyatı yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Alanya hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Buradaki Alanya kurşun hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kurşun kullanılmakta olan en eski madendir.

Alanya Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı hurda sarı ve toplama demir, bakır, kurşun, hurda kablo, çinko hurda, hurda alüminyum alırken fiyatlar uygulamaktayız. Alanya hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Alanya adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metallerin değerini düşürüyor. Antalya Alanya geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda krom alımı için yerinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi amaç edindik.

Alanya Çinko Hurdası Alım Satımı

Alanya bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Alanya çatı söküm çinkosu kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurdası fiyatı konusunda bilgi almak için sayfasının linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satımı için arayın.

Alanya Hurda Sac Alanlar

Ek bina çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda her ölçüde ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alımı yapan şirketler arasındayız. Alanya Antalya çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı talep etmek nedeni ile.

Alanya Fabrika ve Makine Sökümü

Hurdacı firmaların dile getirdiği biçimde kolay olmamıştır. Profesyonelce tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Uzun süredir onlarca fabrika bozum ihalesi başarıyla gerçekleştirdik.

İşe başlamadan önce yıkımı istenen fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenerek uygun aletlerin hazırlanması uygun olur. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Alanya fabrika söküm işleri yılların tecrübesine sahibiz.

Hurda Araç Alanlar

Alanya hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman Alanya çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araba, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, hurda motor .

Hurda Beyaz Eşya

İkinci el personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları satıyoruz. Alanya çevresinin her yerinden sıfır ve 2.el mobilya alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı belli olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı adresinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alan firma konulu gönderisini ziyaret ediniz Az kullanılan 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış elbiseci ve benzeri binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolapları, kapı satıyoruz. Dolayısı ile iflas eden satıcılardan almış olduğumuz Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Akü Hurdası Alanlar

Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Hurda akü alanlar yazısına göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Bu nedenle Antalya Alanya hurdacı Demtaş Metal benzeri işletme içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar içindedir. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir.

Alanya Hurdacılar Sitesi

Geleceğe iyi bir Antalya ve her haliyle yaşanabilir Alanya bırakmak için çok çalışıyoruz. Alanya hurdacılar sitesindeki iş yerimiz ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sırf bu malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz. Alanya sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Alanya Hurda Klima Alım Satımı

Alanya etrafında klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Alanya çevresinde en çok alımı yapılan hurdalar arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alanlar içerisindeyiz.

Alanya İkinci El Cafe Ekipmanı Alım Satımı

Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak kurulama makinesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı üç kapaklı dolap satan yerler bu sayfadaki numaraları arayabilir. Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü ocak, krom paslanmaz meze dolapları, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör ve benzeri kafe lokanta tipi mutfak alet edavatını incelemek için sizi işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alınır.

Kumaş Hurdası Alımı

Kilosuyla ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için bizi hemen aramalısınız. Antalya Alanya kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Burada bulunan Alanya hurda kumaş kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Alanya çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik alımlarında dilediğiniz adrese gelecek personeli oluşturduk.

Defolu parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda için iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. Alanya ilçesinin tümünde hurda kumaş almaktayız.

Alanya Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmamıza göre bina molozunun taşınması titizlik ile personellerimizce yapılıyor. Alanya hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurda eşyanızın işyerimizi taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Alanya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan moloz dökme alanlarına boşaltılıyor.

En Yakın Alanya Hurdacı

Alanya hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan personelimizle yerinizden her çeşit hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Alanya çevresinde servisler sunmaktan onur duyarız. Alanya en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda metal tartmak amacı ile adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle Alanya genelinde hurda satımı yapmaktayız.

Kağıt Hurda Alan Yerler

Alanya kağıt hurdası alan yerler içerisindeki iş yerimiz ile çalışarak hurda kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Alanya hurda kağıt alımı yaptığımız ilçeler arasında yer alıyor. Buradaki Antalya Alanya hurda kağıt, karton kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız Bölgede kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla kazanç etme avantajı takdim ediyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz.

Alanya Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen tüm tedbirler Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her cinsten hurda malzemeleri alıyoruz. Alanya kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek iş yerlerinin uygun bir biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında olduğu gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Hurda Cam Alanlar

Alanya yakınlarında cam hurda alan yerler arasındayız. Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan yapıda bulunan sıvıları tutabilen amorf ve organik olmayan katı maddelerin adıdır. Genellikle rengarenk oto camları, süt şişesi ve benzeri hurda camlar bulunabilmektedir.

Hurda Nikel Alan Yerler

Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır. Alanya nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. İlçe genelinde nikel turbo, %95 nikel şablon , %99 şablon nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Antalya il Alanya ilçesinin tamamından hurda abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel fiyata pet şişe hurdası, hurda poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Alanya hurda plastik alan firmalar arasında lider konumda olan Alanya hurdacısıyız. Sayfamızdaki Alanya plastik fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

7/24 Açık Alanya Hurdacı Firma

Yılların verdiği tecrübeyle araç gereç sayımızı geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Alanya hurdacı olarak zaman farketmeden sektörde çalışmaktayız. bin dokuz yüz doksan dokuz yılından bugüne hurdacılık faaliyetleriyle size hizmet etmeye devam ediyoruz.

Güncel Anlık Alanya Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkındaki metni inceleyin Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsasından fazla fiyat teklifi veriyoruz. Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Alanya hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar hızlıca güncelleniyor.

2.el Hurda Raf

Bu sayfadaki Alanya 2.el market rafı kilo fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alımı bağlantısına tıklayınız. Alanya ikinci el raf hurda alımı amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır. Özellikle yenilen kasaplar tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Alanya Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alan Alanya hurdacıyız için peşin para ödeme yapmaktayız. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!