İçeriğe geç

Çorum Alaca merkezi etrafında ikinci el eşya ve hurda eşyalar ticareti yapıyoruz. Alaca merkez hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Çorum hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Günlük Çorum Alaca hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz.

Alaca hurdacı şirketleri içerisinde lideriz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Çorum Alaca merkezinde olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere ekip göndermekteyiz.

Normalde Alaca hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Alaca merkezinde de hizmet veriyoruz. DEMTAŞ Metal firmamızla Alaca şehir merkezinin çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Çorum hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hurdacı olarak her çeşit hurda malzemeyi alıyoruz. Alaca çevresinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız.

Alaca Hurdacı Firma

Alaca hurdacısı olarak Çorum genelinde her tür hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın taşınması için adresinize en yakın hurda nakil elemanlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Alaca merkezinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri eriterek sizin ve bizim geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her tür krom hurdası satmak nedeniyle hatlarımızı tuşlamalısınız. Alaca hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Alaca ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Çorum ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Alaca sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Çorum Alaca için değil, bütün illerde hizmet veriyoruz.

Alaca Hurdacı Telefonu

Çorum Alaca hurdacılık her tür hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu sebep ile hurda atık fiyatları sormak için mobil hattımızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Çorum Alaca hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Alaca Hurda Alanlar

Alaca ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ Metal her tür ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Alaca yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Topladığınız hurdaları geç kalmadan elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın değerini düşürüyor. Hurda inşaat demiri almak amacıyla yerinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası ve sarı, bakır hurda, demir hurda, hurda kablo, çinko, hurda kurşun aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Alaca hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle ön plana geçiyoruz.

Alaca Hurda Krom Alım Satımı

201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma gönderisini incelemek iyi gelecektir. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Alaca krom hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir.

Çinko Hurda Alımı

Alaca bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Alaca hurda çinko levha ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası alım satımı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Alaca Pirinç Sarı Hurda Alımı

DEMTAŞ Metal şirketimiz bu hurda sarıların yanı sıra hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Alaca ilçenin tümünde sarı hurdası alıyoruz.

Haliyle Alaca sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Çorum Alaca hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri kıymetlidir.

Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. Sitemizdeki Alaca pirinç sarı fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Hurda sarı alanlar başlıklı metni okuyun. Doğruyu söylemek gerekir ise hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır.

Alaca Hurda Bakır Alan Hurdacı

Alaca bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan Alaca hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan hurdacılar konumuzda daha geniş bilgi var. Bu sayfadaki Çorum Alaca hurda bakır kilo fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Çorum Alaca hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Alaca içinde bakır hurdası almaktayız. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alıyoruz.

Demir Hurdası Alanlar

Anlık demir hurda kilo fiyatları istemek sebebiyle fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alan hurdacı makalesine göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Alaca etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri için peşin ödeme yapmaktayız. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Çorum Alaca demir hurda fiyat listesini günlük göndermekteyiz.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazısına bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Hurdacı firmamız Alaca ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

Alaca Kablo Hurda Alım Satımı

İçindeki iletkenin madenine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Alaca bakır kablo ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz. Çorum Alaca hurdacı firması olarak her nevi antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

Yerinden hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Ayrıca tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyatları biz veriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz. Çorum Alaca kablo hurdası alanlar arasındayız. Satıcılarda sıklıkla satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşin ödüyoruz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo için arayabilirsiniz. Hurda kablo içindeki bakır nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok önemlidir.

Alaca genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bize ulaşın.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Alaca hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet ediyoruz. .

Kurşun Hurdası Alanlar

Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Hurda kurşun alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Alaca Çorum kurşun hurdası alımı için yüksek fiyat listesini uyguladığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Çorum Alaca çatı minare kurşunu fiyat listesini isteyenlere günlük yollamaktayız.

Alaca Sac Hurda Alımı

Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac vardır. Alaca çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Alaca Alüminyum Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Alaca alüminyum hurdası kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alıyoruz. Alaca ilçesinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için hurda tartımını güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda Alaca hurdacısıyız. Çorum Alaca hurda alüminyum alan hurdacılar içinde öncüyüz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Sizlerin sayesinde sürekli deneyim kazanıyoruz.

Güncel Alaca Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki hurda fiyatları içeriği inceleyebilirsiniz Kesin hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Alaca hurdacısı olarak hurda alırken uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında her dakika değişiklik göstermektedir. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında oldukça daha fazla ton fiyatları teklif ediyoruz.

Alaca 2.el jeneratör Alımı

Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan firmayız alırken nakit para ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en doğru firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satışı için buradayız.

Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

Alaca kağıt hurdası alan firmalar içindeki şirketimiz yardımıyla hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. İlçede beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız extra özenle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanma olanağı sunuyoruz.

Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatı ile hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda peçete alım satımı yapıyoruz. Alaca karton hurdası ticareti yaptığımız alanlar arasındadır. Bu sayfadaki Alaca karton hurda ton fiyatları anlık olarak güncelleniyor

Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Özellikle %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları içinde arsenik olduğundan zehirleyebilir. Bu nedenle hurda nikel taşınırken elimizden geldiğince özen ile hareket edilmelidir. Alaca nikel hurda alıyoruz.

Alaca Hurdacı Sitesi

Alaca oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Her haliyle güzel bir şehir için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sırf bu türden malzemelerinizin ticaretini yapmıyoruz. Alaca hurdacılar sitesindeki tesisimiziz iş birliği ile sektörde hizmet ediyoruz.

Alaca Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler gibi her cins hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacak dairelerin yeniden imar edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken belirtilen tüm tedbirler

Alaca Kullanılmış Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar firmamızın numarasını arayabilir. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolapları alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, salata reyonları, restorant tipi 3 gözlü ocak vb. lokanta ve restoran tipi mutfak aletini incelemek amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. 2. El sanayi tipi restoran malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Parça kumaş hurdası almaktayız. Parti malı parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş topu, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda için nakit ödeme yapılır. Çorum Alaca etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında belirttiğiniz yere gelmekteyiz. Toptan hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Burada yer alan Alaca hurda kumaş fiyat listesi güncellendi. Çorum Alaca kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

En Yakın Alaca Hurdacı Numarası

Alaca hurdacı firma firmamızla kapıdan hurda alımına devam ediyoruz. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurda alan yer Alaca bölgesinde servisler veriyoruz. DEMTAŞ Metal hurdacı sitesi olarak Alaca ilçesinde hurda satımı yapmaktayız. En yakın Alaca hurdacı hizmetleri ile hurda alımında ayağınıza gelmekteyiz.

Alaca 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas eden şirketlerden edindiğimiz Yıkılan apartman binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. Bazı projelerde yük asansörü, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz.

Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Alaca ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Alaca bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Kombi hurdası alanlar arasındayız.

Alaca Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Alaca Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce alınan kararlarla bildirilen araziye taşınıyor. Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması itinayla yapılır.

Alaca Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. İlk önce sökülmesi arzu edilen taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekir. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde ünlü olduk. Fabrika sökümüyle uğraşanların anlattığı biçimde kolay bir iş sayılmaz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Alaca fabrika söküm işi yapıyoruz.

Akü Hurdası Alan Hurdacı

Araçlarda elektrik deposu sıkça kullanılmaktadır. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Akü başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Kullanımdan sonra kullanılmaz duruma gelen bataryaya hurda akü denmektedir. Hurda akü alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek amacı ile sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir.

Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızda yayınlanan Alaca 2.el raf ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük gönderilmektedir. Raf hurdası alımı gönderimizi ziyaret edebilirsiniz. Alaca 2.el hurda raf satmak sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan marketlerden satın aldığımız market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır.

7/24 Açık Alaca Hurdacı

7/24 Alaca hurdacı firması olan şirketimizle haftasonları dahil sektörde çalışıyoruz. Nerdeyse on iki seneden beri hurdacılık yapmaktayız. Sektörün sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Hurda Plastik Alanlar

Alaca plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Alaca plastik kilo fiyatı güncellendi. Çorum ve Alaca bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren alım satımı yapıyoruz.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. İyi fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Alaca Hurda Araç Alan Hurdacı

Alaca hizmetimize devam ediyoruz. Bazı dönemlerde Alaca bölgesinde hurda araba alım satım hizmeti vermekteyiz. Tabiki de sizlere araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araba trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, römork, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri vb hurda zirai aletler, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, çalışma masaları, patron koltukları alımlarında değerini yüksek fiyatla ödemekteyiz. Alaca çevresinde yeni gibi ve ikinci el salon tk. satıyoruz. Temiz kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı kapınızdan alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alanlar konusunda detaylı bilgi paylaşılmış sitemizi ziyaret ediniz Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile firmamızla ulaşabilirsiniz.

Alaca Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert bir yapıdaki sıvı maddeleri geçirmeyen organik olmayan sert maddelerdir. Günümüzde şeffaf otomobil camı, kola şişesi vs. cam hurdalar çok fazla yeniden işleniyor. Alaca yakınlarında cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!