İçeriğe geç

Akdeniz Hurdacı Hurda Fiyatları

Akdeniz bölgesinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz. Şu anda Akdeniz hurdacı firmasıyız. Lakin Akdeniz merkezinde de hizmetler veriyoruz. Akdeniz merkezi etrafında kullanılmış ev eşyası ve hurda almaktayız. Akdeniz hurdacı firmaları içinde lider konumdayız. Her türlü hurda satmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz.

Demtaş Metal ismiyle Mersin Akdeniz çevresinde hurda alımı için yerinize geliyoruz. Akdeniz bölgesinde hurdacı firmasıyız. Anlık Akdeniz hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız.

Mersin geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Akdeniz hurdacı firması olarak her cins hurda malzemeyi adresten alıyoruz. Akdeniz hurdacı firması olarak Akdeniz merkezinin tamamında hurda alıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Mersin hurdacı olarak Akdeniz meydanında hurdacılık yapıyoruz.

Mersin Akdeniz Hurdacı Firma

Akdeniz hurdacı olarak Mersin bölgesinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın taşınması için en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Akdeniz merkez mahallelerinde faaliyet veriyoruz. İşi bitmiş plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğini kurtarmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı amacı ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Akdeniz hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Akdeniz merkezinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Mersin şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Akdeniz gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Mersin Akdeniz ilçe merkezinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Akdeniz Hurdacı Telefon Numarası

Akdeniz hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Akdeniz hurdacılık hurda alım faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Hemen arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satmak nedeni ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Akdeniz Çinko Hurdası Alan Yerler

Bu yazıda paylaşılan Akdeniz çinko hurdası fiyatları günceldir. Çinko hurda alan yerler linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Akdeniz çevresinin her yerinden çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Akdeniz Bakır Hurdası Alanlar

Akdeniz hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan Akdeniz hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Akdeniz bakır ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Mersin Akdeniz bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Hurda bakır sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Akdeniz bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Akdeniz Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türde alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası yapmaktayız. Akdeniz ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Mersin Akdeniz alüminyum hurda alanlar içinde fark yaratıyoruz. İş yerimize güven duyanların yardımıyla durmadan gelişiyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için aramanızı istiyoruz. Buradaki Mersin Akdeniz alüminyum hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırılmaktadır.

Akdeniz Hurda Demir Alanlar

Demir hurdası, Akdeniz bölgesinde en fazla bulunan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Akdeniz hurda demir ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Akdeniz ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Bildiğiniz üzere her tür demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapmaktayız. Anlık demir hurda fiyatları talep etmek amacı ile şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alım satımı paylaşımımıza bakmak istemelisiniz. Firmamız Akdeniz ilçesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın.

Akdeniz Hurda Alımı

Hurda kurşun almak amacıyla kapınıza gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Akdeniz kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı hiç zaman kaybetmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın fiyatının düşmesine neden olur. Hurda zamak, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedef edindik.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Mersin Akdeniz hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda alıyor. Tonajlı sarı ve toplama demir, hurda bakır, kurşun, hurda kablo, çinko, hurda alüminyum aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Akdeniz hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Sac Hurdası Alan En Yakın Yerler

Depolarımızda tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurda vardır. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alımı yapıyoruz. Akdeniz ilçesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları istemek sebebiyle.

Hurda Krom Alım Satımı

Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizde yer almakta olan Mersin Akdeniz krom tank hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı linkine tıklayın. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Akdeniz Hurda Kablo Alanlar

Tonajlı hurda kablo alırken ederinden yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alım satımı yaparken en güzel fiyat listesini öneriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Akdeniz hurdacı arayanlar için buradayız. Mersin Akdeniz hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alımında öncülük ediyoruz. Genelde hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Mersin Akdeniz hurdacı firması olarak özellikle iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Müşterilerde sıklıkla edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Mersin Akdeniz hurda kablo alan yerler arasındayız. İçinde bulunan tellerin türüne göre ve dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Akdeniz elektrik kablosu fiyat listesini arzu edenlere günlük gönderilmektedir.

Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablo alan hurdacı içeriğiyle yazılmış makaleye göz atın.

Akdeniz Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Haliyle Akdeniz sarı pirinç hurda alan firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

Buradaki Akdeniz sarı pirinç hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızda bir kaç gün önceden paylaşılmış pirinç sarı hurda alanlar yazıyı okuyun. Akdeniz hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarıların yanında hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

Akdeniz ilçesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Gerçeği demek lazımsa hurda sarı isminde bir hurda varolmamıştır.

Akdeniz Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası alırız. Mersin Akdeniz kurşun hurdası aldığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Mersin Akdeniz kurşun hurdası fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Kurşun kullanılan en eski madendir. Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alan yerler konusunun olduğu linke tıklamalısınız.

Akdeniz Akü Hurda Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde elektrik kaynağı bulunabiliyor. Akü diğer ismiyle batarya bir nevi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Akü hurdası alımı içeriğinin linkine tıklayın. Dolayısı ile firmamız ve benzeri firma bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan firmalar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Kullanımdan sonra kullanılamayacak duruma düşen bataryaya akü hurdası deniliyor.

Hurda Jeneratör Alan Firma

2.el jeneratör satanlar arasındayız. Bozulmuş jeneratör, elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satılır.

7/24 Hizmet Veren Akdeniz Hurdacı

7/24 hurda alan Akdeniz hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat atık hurda alımı yaparız. Bu sürenin kazandırdığı deneyimlerler makine sayımızı geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. Neredeyse altı seneden bu yana geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

Akdeniz Hurdacı Sitesi

Akdeniz hurdacılar sitesi 8. blok içerisinde bulunan depomuz sayesinde geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Şimdiki halinden güzel bir Mersin ve olduğundan yaşanabilir Akdeniz yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Akdeniz sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın alımını yapıyor değiliz.

Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Akdeniz çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Ama hurda araba vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan çekme belgeli hurda otomobil, çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda vagon, hurda motor .

En Yakın Akdeniz Hurdacı

Demtaş Metal hurdacılık olarak Akdeniz ilçesinde her türlü hurda alırız. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurdacı Akdeniz çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Akdeniz hurdacı şirketi istihdamındaki personelimizle dilediğiniz adresten her cins hurda eşya almaya başladık. En yakın Akdeniz hurdacı firma hizmetiyle her türlü hurda malzeme tartmak sebebiyle deponuza profesyonel ekip yolluyoruz.

Hurda Cam Alım Satımı

Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri tutan amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Özellikle şeffaf ve renkli cam şişe, sökülmüş araç camları ve benzeri hurda cam türleri bulunabilmekte. Akdeniz çevresinde cam hurda alan yerler içinde faaliyet gösteriyoruz.

Kullanılmış Endüstriyel Malzemesi Alımı

İyi durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alınır. Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, paslanmaz krom küvet, evye, krom davlumbaz, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak malzemesini görebilmeniz için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İkinci el sanayi tipi cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız. 2. El çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Parça Kumaş Alan Yerler

Parti malı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için bizi zaman kaybetmeden arayınız. Tonajlı hurda parti kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alımlarında nakit para ödeme yapıyoruz. Parça kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Bu sayfadaki Akdeniz kumaş hurdası ton fiyatı sürekli güncelleniyor. Akdeniz kiloyla tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Akdeniz ilçesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında belirttiğiniz yere gelmekteyiz.

2.El Eşya

Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı kapınıza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya için piyasasının üstünde fiyat teklifi veriyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alımı konulu gönderimize ulaşabilirsiniz Kısa süre kullanılmış ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi edinmek sebebiyle firmamıza ait numaralar ile iletişimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz. Temiz ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları satıyoruz. Akdeniz bölgesinin her yerinden az kullanılan, ikinci el koltuklar alabilirsiniz.

Akdeniz İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla kapatılan iş yerlerinden edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılmış öğrenci yurdu vb. binalardan alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolapları satanlar içindeyiz.

Klima Hurdası Alan Yerler

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Akdeniz bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. İkinci el kombi alan firmalar arasındayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Akdeniz ilçesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler arasındadır.

Akdeniz Moloz Nakliyesi

Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın firmaya ait fabrikaya yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınması itinalı bir biçimde yapılır. Yıkım molozları Akdeniz Belediyesi’nce bildirilen yerlere boşaltılıyor.

Akdeniz Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Ederinden fazla kilo fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda gazete alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Akdeniz kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki şirketimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. Hurda kağıt alımı için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Akdeniz hurda karton ve kağıt fiyatları bugün güncellendi Bölgede beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özen sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere piyasadan daha yüksek kazanma avantajı iletiyoruz.

Akdeniz Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdası zehirleyebilir. Mersin Akdeniz ilçesinde nikel turbo hurda, anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası , %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alım satımı yapılırken gayet dikkatle davranmalıyız. Akdeniz hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Akdeniz 2.el Raf Satanlar

Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle yenilen mağazalardan satın aldığımız ürün reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satıyoruz. Sayfamızdaki Akdeniz raf hurdası kg fiyatını her gün yollamaktayız. Raf hurdası alanlar paylaşımımıza göz atmak istemelisiniz. Akdeniz ikinci el hurda raf satmak amacıyla dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzeme bina yıkımı yapmaktayız. Bir üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız. Yıkım gerçekleştirilirken istenilen iş güvenliği önlemleri Akdeniz kentsel dönüşümü nedeni ile eskimiş dairelerin yeniden imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz.

Akdeniz Hurda Plastik Alan Firma

En avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Akdeniz plastik hurda alan yerler içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Akdeniz plastik ton fiyatı günceldir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir.

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Mersin ve Akdeniz bölgesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akdeniz Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı bir konumdayız. Sektörde çok sayıda fabrika sökümü ihalelerini tamamladık. Hurdacıların dediği şekilde kolay değildir. Akdeniz fabrika sökümü işi yılların tecrübesine sahibiz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların seçilmesi uygun olur.

Akdeniz Hurda Fiyatları

Akdeniz hurdacı firma olarak hurda alım satımında uygulanılan kilo fiyatı piyasada her dakika değişmektedir. Hatırlatmakta yarar görüyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken piyasa fiyatlarından özel fiyatla hurda alımı yapıyoruz. Güncel fiyata erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!